Izabella Miko

Izabela Anna Mikołajczak

6,4
3 092 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Izabella Miko

założę się, że jakby nie była Polką to by miała ocenę 8.0 co najmniej, chociażby za urodę

Immortal_Stasin

Zalezy kto co lubie. Brzydka nie jest, ale zeby piekna? Tez nie.

Immortal_Stasin

Masz 100% racji. Niektore Zagraniczne aktorki tez nie moga sie pochwalic osiagniecami, ale maja wysoka ocene za urode.
Typowo polskie. Krytykować co swoje zamiast wspierać.

Lunasol

No aktorką to ona jest przeciętną, jeśli chodzi o wygląd jest nawet nawet, wgl nie w moim typie. Wystawiając ocenę nawet nie wiedziałam, że jest Polką. Ode mnie 6. Tak jak ja odbieram jako osobę, punkty ma za to, że fajnie tańczy i ma grację w sobie.

Vanillia

Proste Polka która gra w hollywood musi mieć niska ocene POLACZKI ..

marcinsss89

Uważasz, że 6 to niska nota ?

Vanillia

dla aktora/aktorki? fatalna

marcinsss89

No widzisz a ja ją oceniałam, nie wiedząc, że ma jakiekolwiek powiązania z Polską. Za jej grę, która uważam, że jest ok, ale szału nie robi, ale propsy za taniec i za samą aurę jaką subiektywnie według mnie wytwarza. Dla mnie 6 to jest niezła ocena. Nieco powyżej przeciętnej. Sugeruje się oceniając tym samym co przy filmie, chociaż oczywiście to zupełnie co innego. A na filmwebie są jakieś paranoje jeśli chodzi o oceny osób. No i wgl kto by się przejmował średnią na jakiejś stronie.

Immortal_Stasin

bo tak by było

Immortal_Stasin

POLAK = faszysta, antysemita, ksenofob, moher.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones