J.K. Simmons

Jonathan Kimble Simmons

8,3
59 441 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby J.K. Simmons
PAULINAX_

Już widać, że ktoś się algorytmem bawił - Pacino spadł na trzecie miejsce. :D

xKoweKx

Doznalam szoku jak zobaczyłam że Al trzeci Marlon czwarty a J.K nagle pierwszy!

justyna_bo_33

A De Niro #33. Bez komentarza. >_<

abc2343

To jest łatwe. Lista powstala niedawno, jeżeli pojawia sie jakis film to dostanie duzo ocen, jak dobry to raczej przychylnych. Marlon Brando raczej już nic nie nagra.

PAULINAX_

Chyba żart, chociaż do prima aprilis daleko. A tak swoją drogą na czym polega ten ranking, skoro ten cały Simmons ma średnią ocenę 8,9 i jest numer jeden, a de Funes na przykład 9,2 i jest 24 ?

chemas

To jest jakoś uzależnione od liczby oddanych głosów. Mam w planach tego Whiplash-a, ale no bez jaj - jedna rola i szóste miejsce w rankingu

PAULINAX_

To jest chore, że on zawdzięcza pierwsze miejsce jednej roli za która ma średnią 9,5 i 10 tys. oddanych głosów, tymczasem Pacino 3, Nicholson 6, De Niro 33 itp. Moim zdaniem pierwsza czwóka powinna być taka: 1.Nicholson 2.Brando 3. De Niro 4.Pacino, a JK Simmonsa to ja nawet w pierwszej 100 nie widzę.

kooruniasty12

Ja dopiero zaciekawiłem się, cóż to za aktor, jak przypadkiem wlazłem w ranking ;p

kooruniasty12

Błąd konstrukcji rankingu - 1 rola nie powinna stanowić większości średniej oceny (a tu 11 tys. do 5 tys.). Powinni usunąć z rankingu wszystkich aktorów i aktorki, u których oceny za jedną rolę stanowią co najmniej 50% wszystkich głosów.

PAULINAX_

Witamy w Polsce.

No i Al Pacino 3msc. ze względu na to, że Rickman zwrócił uwagę na siebie swoją śmiercią. Oczywiście, nic mu nie odbieram jako aktorowi, ale no... Bądźmy poważni. :-)

Kurzi32

nie rozumiem, ktoś teraz tak wchodzi i ocenia jego rolę po śmierci, po co? myślę, że filmweb powinien jakoś ustawiać trochę ten ranking, a nie według głosów, chociaż i tak dobrze, że jest średnia ważona. najbardziej chyba śmieszne jest i tak miejsce de niro, jeden z najlepszych aktorów kiedykolwiek, a nie ma go nawet w 5, ha, nie ma go nawet w 30.

PAULINAX_

Dlatego tak jak większość ludzi uważam, że lepiej było jak wystawiało się jedną, końcową ocenę aktorom za całą karierę, a nie za pojedyncze role. Przykładowo: obejrzałem 8 filmów z Di Caprio i dałem mu "serduszko". Dzięki czemu jest jednym z moich ulubionych aktorów, za to nie wystawie mu ocen za jakieś role, skoro nie obejrzałem nawet połowy filmów z jego udziałem. Dlatego Simmons wylądował na 2 miejscu (teraz) przez właściwie jedno, popularne wcielenie. Bez sensu.

PAULINAX_

Ewidentnie żart :/

PAULINAX_

cały ten ranking to żart.

PAULINAX_

To mu teraz zaniżaj. Potem za niego znowu ktoś wskoczy i ktoś inny będzie temu komus zaniżał. A potem znowu ktoś tm się nie zgodzi z kims tam i znowu mu będa zaniżać. I tak w kółko.

PAULINAX_

" nietykalnych " wywalili na 2 miejsce , a wy jakieś wąty do miejsca Simsona macie ( do którego to miejsca nic nie mam ) . Gościu roz..bał system w " Whiplask " . Koniec świata nastąpi jak do pierwszej dziesiątki wejdzie Aniston , a jest coraz bliżej , jeszcze jedna głupiutka rola w komedi a wywali z podium Cate Blanchett . Armagedon nadciąga

maciekb80

oj nadciąga, nadciąga

użytkownik usunięty
PAULINAX_

A czy ktoś w ogóle sugeruję się tym rankingiem? :D

PAULINAX_

Myślę sobie, że gdy jedna rola (nawet w paru filmach serii jak przykładowo Jack Sparrow czy Tony Stark) to >50% głosów to nie powinni uwzględniać do rankingu.

MarcoK

HAHA widzę, że już tu to pisałem choć mniej konkretnie (9 marca 2016 10:40)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones