J.K. Simmons

Jonathan Kimble Simmons

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/3458/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":48095,"rate":8.370142426447655,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/3458/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":1516,"rate":8.62203166226913,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/3458/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":228,"rate":6.600877192982456,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/3458/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":2,"rate":9.5,"desc":"oceny","profession":"pracy producenta"}}]
8,4
48 095 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby J.K. Simmons
  • Nie rozumiem dlaczego jego rola w Whiplash została sklasyfikowana jako drugoplanowa. Według mnie Simmons obok Tellera to główni bohatrowie.

  • johnleon Drugoplanowa niekoniecznie znaczy, że wątek jest mniej ważny, czy dużo mniej rozbudowany. To jest umowne, film opowiada historię młodego perkusisty i to on statystycznie jest najwięcej w kadrach, w zasadzie cały czas i to o nim jest film, więc umownie jest głównym bohaterem, tak to jest w kinie ustalone. Jeżeli chodzi o jego wpływ na film - to zgadzam się, absoulutnie tak samo ważny, jak "główny bohater", no i Simmons zagrał rewelacyjnie.

  • Lady_Lazaruss Nie wiem, czy widziałaś "Zwyczajnych ludzi" Redforda. Tam wytłumaczenie, dlaczego rolę Timohty Huttona zakwalifikowano jako drugoplanową nie poszłoby Ci chyba tak łatwo. Bez urazy.

  • edziuniek Ale co to ma do rzeczy? Ja piszę o tym filmie, do tego się mój komentarz odnosił,w każdym filmie to się inaczej rozkłada.

  • johnleon bo za pierwszy plan by nie wygrał

  • johnleon Lady lazarus ma racje . Mnie jednak zdziwił fakt źe w filmie " sesje " Helent Hunt była nominowana w jako aktorka drugoplanowa choc ja bylem pewny że to rola drugoplanowa . W " Amadeuszu " na ten przykład dwójka aktorów była nominowana w kategori aktor pierwszoplanowy .

  • maciekb80 ... ja byłem pewny że to rola pierwszoplanowa ... Tak miało brzmiec zdanie

  • johnleon Faktycznie, ale to tylko kwestia językowa

  • johnleon Mnie bardziej dziwi czemu ten co grał tego ucznia został pominięty w globach i oscarach