Jack BlackI

Thomas Jacob Black

7,7
20 760 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack Black

blllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllll

Ibrah

boś widocznie nudziarz bez poczucia humoru. Toż to żywy człowiek legenda. Jack Black rulez !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pierre_Doll

taa jasne , kto się z toa nie zgadza jest be... popieram autora , również mnie jakoś nie przekonuje ...

Pierre_Doll

Może zejdziesz każdy ma prawo wyrazić swoją opinie , a na każdym temacie znajdzie się moher taki jak ty . Idź pod krzyż

Kileeer

nie rozumiem, dlaczego słowa " moher i krzyż " pojawiają się w tym głupim powyższym zdaniu.
"...każdy ma prawo wyrazić swoją opinię" - to właśnie uczyniłem. Aż tu nagle objawiają się kompleksy jakiegoś Kileeera z logo Brandżeliny i fana "Alvina i wiewiórek".

Pierre_Doll

taka ale napisałem o moheru i krzyżu dlatego , a tyscy jak ty mnie już wkur wi** obrońcy się wpychają na tematy o czymś co krytykuje idź na temat gdzie podzielają twoją opinie , a nie pisz , że od razu ktoś jest taki i owaki

Kileeer

ok, przyznam rację - to już inaczej brzmi :-)

Pierre_Doll

Ciesze się ;)

Ibrah

A mnie śmieszy. Jest ciekawym aktorem, innym od wszystkich. To dzieki Jego specyficznemu poczuciu humoru jest lubiany przez wielu ludzi.

GreenGirlFromMars

mnie on drażni. gra on jak jakaś postać z kreskówki z cartoon network

napruto

świetnie to określiłeś, zgadzam się w

GreenGirlFromMars

Niewątplwie jest niesamowitym artystą i bardzo wartościowym człowiekiem mnie jednak irytuje na tyle, że jak tylko zobaczę jego nazwisko w czołówce to zawijam się sprzed ekranu i puszczm nóżkę do baru/knajpy/biblioteki/hipoermarketu/żabki./koleżanki/kolegi.... etc.

Ibrah

zgadzam sie jak go widze to mi sie cisnienie podnosi nie moge na niego patrzec

Ibrah

JACK BLACK to bardzo specyficzny aktor którego albo się bardzo lubi albo nie lubi bardzo:)! Według mnie jest szaleńczo, zabawnie i pozytywnie zakręconym kolesiem, za co daję mu 8/10!!! Jack Black Rulez ooo yeeahh!!!

Ibrah

Ma humor dla małych dzieci.

Lecho1523

taa, a ty humor dla dorosłych?

jest świetnym muzykiem, aktorem, komikiem i człowiekiem, TENACIOUS D!!! \m/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones