Jack BlackI

Thomas Jacob Black

7,7
20 848 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack Black

pośmiewisko, irytuje, poser po prostu niewiem czy jest gorszym aktorem czy muzykiem

statnik

Jeśli nie wiesz, to Ci podpowiem. Jest średnim aktorem, który dobrze odnajduje się w komediach i parodiach, jednocześnie jest bardzo dobrym muzykiem.

Inny_niz_wszyscy

wiec doszedlem do wniosku ze jest najgorszym muzykiem i aktorem jaki kiedykolwiek po ziemi chodzil

statnik

A w takim razie kto jest najlepszym? Chętnie bym się dowiedział ;)

Inny_niz_wszyscy

dopiero teraz przeczytalem to i odpowiem, moglbym do jutra wymieniac lepszych od niego ale wymienie TYLKO JEDNEGO najlepszego aktora i TYLKO JEDNEGO najlepszego muzyka:
aktor: clint eastwood
muzyk: robert plant

statnik

To jest tylko i wyłącznie Twoje subiektywne zdanie. Nie istnieje coś takiego, jak najlepszy, czy najgorszy muzyk, albo aktor.
To tak, jakbym stwierdził, że schabowy jest najgorszym kotletem na świecie, a najlepsza jest wątróbka. Każdy ma inny gust kulinarny i sam wie najlepiej na co ma ochotę.

Zgodzę się, że Clint Eastwood jest świetnym aktorem, a Robert Plant wyśmienitym muzykiem, tylko że oni grają w zupełnie innej lidze niż Jack Black, więc porównywanie ich nie ma najmniejszego sensu.

Inny_niz_wszyscy

wiem oco tobie chodzi, znam rowniez wielu swietnych muzykow(nie chcialem calej list wymieniac) ale jak ktos mnie sie pyta kogo uwarzam za najlepszego to odrazu plant mi przychodzi na mysl

statnik

"kogo uwarzam"
:O

Inny_niz_wszyscy

w 100% zgadzam się z wypowiedzią Inny_niz_wszyscy. każdy może sobie mieć własne zdanie na temat innych, ale nazywanie kogoś najgorszym aktorem i muzykiem tylko dlatego, że się tego człowieka nie lubi to już lekka przesada.

statnik

Mam podobne odczucia jak autor tematu...

statnik

I musiałeś się tym swoim kretynizmem podzielić z całą Polską !

tomucho77

oczywiscie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
cinek7823

Co ssie ?

tomucho77

statnik

cinek7823

A co to jest statnik ?

tomucho77

dobra jesteś już żałosny...

cinek7823

Patrzyłem u wujaszka google co to jest statnik i nic ciekawego nie znalazłem ? Czemu twierdzisz że jestem żałosny ?

tomucho77

instynkt ;)

cinek7823

Ssij statnik.

statnik

Jack Black jest kumplem Dave Grohla a on skopałby by Ci dupsko :D

cryingslave

Imo jest dobrym aktorem komediowym i niezłym muzykiem ma swój styl i pokazuje że można śmiać się z własnych wad

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones