Jackson Rathbone

Monroe Jackson Rathbone V

7,1
4 670 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackson Rathbone

Co ten chłystek robi tak wysoko? Czy FW odwiedza już tylko banda baranów?
Nie wiem co za debile wystawiają pseudo-aktorom tak wysokie oceny.

robert_28

Jackson na 5 miejscu? Co mamy nowego Brando? No to wspaniale, widać pięknie się rozkręcamy na fw.

Uzalezniona

Przecież to wiadomo,że to te fanki "Zmierzchu" powystawiały 10 i teraz jest tak wysoko..I to normalne że zaraz spadnie poza Top 100,więc nie wiem po co zakładać ten temat..

Piratka16_2

Wiesz Ashley Green filmowa Alice ze Zmierzchu, jest na 18 miejscu TOP aktorek, chociaż zagrała w dwóch filmach. Trzyma się tam już ponad miesiąc, po co tam śmiecić?

Uzalezniona

No możliwe jest to że rzadziej patrzą na aktorki,niż na aktorów..Ach ten nowy ranking;)

Piratka16_2

Niby tak, ale wydaje mi się że stawiam Jacksona nawet na miesiąc, wyżej niż Marlona Brando, to duży śmietnik:)

robert_28

ja mam pomysl dajmy mu wszyscy po jeden to sie obnizy jego srednia

ferdynandwspanialy125

Ten ranking jest głupi..zawsze taki był..po co ta duskusja??

użytkownik usunięty
arisa_

A widzieliście go w jakimklwiek filmie, albo w jakimkolwiek innym filmie niż Zmierzch, że go oceniacie?

oo no dokładnie..
wreszcze ktoś ruszył z pomocą^^

Może nie zasługuje JESZCZE na te 5 miejsce, bo zagrał mało ról, ale już teraz pokazuje na co go stać..dopiero się uczy, kurcze no..

arisa_

tfu! xD

*było jeszcze za mało filmów z jego udziałem

użytkownik usunięty
arisa_

Pisałem to już w innym topicu. Kiedy aktor zbierze wystarczającą ilość głosów, aby dostać się do top(minimum 1000) i ma wysoką średnią, to na początku zazwyczaj trafia do top 10, dopiero potem średnia się wyrównuje. Eh, czy w końcu co niektórzy ruszą głową i zrozumieją zasady top?

Oni chyba nie zrozumieją (a co ciekawe, takie "barany" jak my to zrozumiały). Zacznijmy od tego, że nikt tutaj nie dał mu aż dziesięciu punktów( jeżeli się mylę, to udowodnijcie mi to). Z tego co widzę, przeciwnicy oceniają go tylko i wyłącznie po jednej roli w fatalnym "Zmierzchu" ale jakoś nie wysilili się, żeby zobaczyć jeszcze jakąś inną jego rolę i porównać, a dopiero potem ocenić. Dla przy przykładu, obejrzyjcie sobie jego najciekawszą jakd dotąd rolę w serialu Criminal Minds - ciekawa jestem, czy wtedy też będziecie tak ostro go krytykować!

xena_4

Oj uwierz mi, musiały lecieć dychy skoro ma średnią 8,85 , biorąc pod uwagę fakt iż nie mogły być to same 8/10 dlatego że wiele osób dawało niżej niż 5, a czasem nawet 1 zwłaszcza teraz aby wywindować go na dół. Więc dych musiało być naprawdę w cholerę, bo mało który aktor ma aż tak wysoką średnią.

Uzalezniona

na pewno leciały, ale większość osób "od nas", że się tak wyrażę, dawały oceny bardziej obiektywne, za talent, a nie za piękne oczy, więc to nie nasza sprawka, żeby nie było. ;p

użytkownik usunięty
renesmee_

(?Ludzie kochane, co tu się dzieje?)
No właśnie, ja się (przepraszam dziewczyny) zastanawiałam, czy to nie Wy przesadziłyście oddając swój głos, ale z tego, co mówicie zachowałyście obiektywizm. Razem zachowałyśmy. Ci ludzie mają pretensje nie tam, gdzie trzeba. Ja sama osobiście uchyliłam się od oceny, nie widziałam go we wszystkich filmach, nie mam profesjonalnej wiedzy czym tak naprawdę jest sztuka aktorska... łatwiej oceniać filmy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones