Jackson Rathbone

Monroe Jackson Rathbone V

7,1
4 676 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackson Rathbone

Zdjęcia do adaptacji ksiązki Lords of Chaos, opisującej początki norweskiej sceny black metalowej, mają rozpocząć się w sierpniu. Ciekawe, co na to Varg, któremu ksiązka raczej nie przypadła do gustu.

dangelus

Nic nie powie, bo wcześniej zdąży zejść na zawał, gdy się dowie, kto ma zagrać główną rolę ;)
A tak na poważnie, to widzę, że Jackson wybiera coraz odważniejsze i coraz ciekawsze role. To dobrze. Mam tylko nadzieję, że tego nie spieprzy.

dangelus

Nie.. Jackson do radę ! x]
:**
Poza tym ja już się nie mogę doczekać ;>

alice_20

Trzymam za Jay'a kciuki:)

Też nie mogę się doczekać xD

arisa_

no ciekawe, co pokaże w takiej roli...

użytkownik usunięty
renesmee_

A nawet jak spieprzy, to nic się nie stanie :) chyba jednak śpiewanie lepiej mu wychodzi.

nieeeeee. dlaczego? ;)

użytkownik usunięty
renesmee_

A jakoś tak :) podobał mi się w Criminal Minds, ale wydaje mi się, że mogą być od niego lepsi aktorzy. Za to jak zaśpiewa, zastanawiam się, czy nie jest w posiadaniu najfajniejszego głosu, jaki słyszałam XD ja w ogóle mam bzika na punkcie pięknych męskich głosów i dykcji.

Co do dykcji, to ja mam trochę inne zdanie, by dość często wydaje mi się, że Jackson lekko bełkocze (ale o tym już kiedyś rozmawiałyśmy) i dość mocno ucina wyrazy (albo ostatnio ja coś nie dosłyszę). W Criminal Minds był genialny i bardzo dobry w Dniu Wagarowicza. Ale za to spieprzył występ w S.Darko. Jackson jest dobrym aktorem, ale do doskonałości to mu jeszcze dużo brakuje. Jednak nadal daję mu duży kredyt zaufania, bo widzę w nim potencjał i wierzę, że tego nie zmarnuje. Czas pokaże, czy mam rację.

xena_4

Poza tym, ja też mam fioła na punkcie facetów z dobrą dykcją, jak na przykład ostatnio zachwyca mnie Matthew Gray Gubler - ten to dopiero ma świetną, wyraźną dykcję. Ale to już temat na inne forum :)

użytkownik usunięty
xena_4

Hej, nie musisz się ze mną nie zgadzać, bo mamy takie samo zdanie na temat dykcji Jacksona ;D najgorsze jest to, że, gdyby chciał, potrafiłby ładnie mówić, tylko on o to nie dba. Dlatego, np. Robert jako aktor mi się trochę bardziej podoba (nie bijcie mnie!!!), ale za to Jackson wygląda bardziej interesująco i o wiele lepiej śpiewa. Ma dużo lepszy wokal. A kto to ten Matthew? ;)

On grał w "Criminal Minds" razem z Jay'em jako Dr Spencer Reid :):)

arisa_

Zgadza się. Grali razem w 20 odcinku czwartej serii, gdzie Reid przesłuchiwał nieustannie chłopaka podejrzanego o morderstwo (Rathbone). A Matthew to ten długowłosy przystojniak po lewej

http://twilightguide.com/tg/wp-content/uploads/2009/04/2.jpg

użytkownik usunięty
xena_4

Aach, mówiłaś, że Ci się spodobał :) jakby nie było, mają z Jacksonem parę wspólnych cech z wyglądu

Nie tylko ty to zauważyłaś :) Na youtubie pod tym odcinkiem rozegrała się dyskusja, w której niektórzy sugerowali, że oboje do tego stopnia są podobni do siebie, że mogliby kiedyś zagrać braci. Ja osobiście nie miałabym nic przeciwko temu, a wy?

xena_4

Może kiedyś nadarzy się taka okazja. :]

A ja osobiście koooocham głos Jacksona. *.*

renesmee_

taak. głos ma fantastyczny :)
a co do tematu: wchodzę sobię na interię, żeby sprawdzić pogodę na jutro a tu... bum! pierwszy raz napisali o Jacksonie i właśnie o tej roli. http://muzyka.interia.pl/metal/news/idol-nastolatek-zagra-vikernesa,1311220,47

avocado_

A czytałaś te komentarze pod artykułem? Masakra! No to teraz chłopak musi się naprawdę postarać, bo inaczej widzowie mocno go zjadą (duuuużo mocniej, niż po roli w filmie "S.Darko).

śpiew, dykcja?! na bogów! czy Wy w ogóle wiecie kto to Varg Vikernes (Burzum)? lepiej niech posłucha chłopaczyna "śpiewu" wron, to łatwiej mu będzie.

DarlanaLinton

"śpiew, dykcja?! na bogów! czy Wy w ogóle wiecie kto to Varg Vikernes (Burzum)? lepiej niech posłucha chłopaczyna "śpiewu" wron, to łatwiej mu będzie."

Zaraz, czy ktoś tu mówił, że to on będzie śpiewał w tym filmie? Przecież to jest niemożliwe. Nie ten głos do nie tej roli. Nie wiem jak ty, ale ja jestem przekonana, że głos będzie podkładany z taśmy. Głos prawdziwego Varga oczywiście.

dangelus

Wypije pare glebszych zapusci wlosy podpali pare kosciolow i moze da rade zagrac ale musi potrenowac na kosciolach i na wokalu oraz instrumentach / swoja droga robienie filmu o black metalu to parodia / takie filmy to tylko dokumentalne sam euro sie przewraca w grobie a varg nie bedzie chcial wyjsc z wiezienia hehe

użytkownik usunięty
Gluttony

Mówisz? :) no to może być ciekawie.

no jak zawsze. xD

dangelus

Macie próbke spiewu Varga. Zastanówmy się, jak sobie poradzi ten chłopek.

http://www.youtube.com/watch?v=tPJpfNE73fQ

msattis

To jak śpiewa Varg, nie musisz mi udowadniać, bo sama na co dzień słucham takiej muzyki, więc co nieco o nim wiem. A poza tym, jakiś czas temu przecież napisałam, że nigdzie nikt nie powiedział, że Jackson będzie tam "śpiewał" własnym głosem. Jestem pewna, że on będzie tam tylko poruszał ustami, a prawdziwy głos będzie tylko podłożony. Więc zanim zaczniesz dyskusję, najpierw dobrze zapoznaj się z wypowiedziami innych.

xena_4

Myślałem że mnie szlag trafi gdy dowiedziałem się kto ma grać Varga Vikernesa. Żywa legenda zasługuje na kogoś znacznie lepszego.

ShadowDrake

"Myślałem że mnie szlag trafi gdy dowiedziałem się kto ma grać Varga Vikernesa"

biedactwo ;) Może karetkę przysłać do ciebie? Jeszcze mi zejdziesz na zawał...hihi
A tak na poważnie. Jakoś wszyscy tu krytykują obsadę do filmowej biografii Varga, a jakoś nikt jeszcze nie zaproponował innego aktora, który ich zdaniem lepiej by pasował do tej roli. Czyżby brak pomysłów. Dawać mi tu propozycje i to szybko :)

xena_4

może jestem ślepo zapatrzona w naszego gwiazdora, ale uważam, że warto dać
mu rozwinąć skrzydła. gdyby wszystkich krytykować, to jak np. rozwinął by
się tak Johny Deep?

bananowaa

To, że jak każdego aktorowi, chcesz dać mu szansę na rozwinięcie się aktorsko raczej nie nazwałabym jakiś zaślepieniem, czy coś w tym stylu.Po prostu oceniasz sytuację bardzo racjonalnie.

Poza tym, większość tutaj się oburza, co do obsady w/w filmu, choć tak naprawdę w ogóle nie wiadomo, czy ta produkcja się w ogóle rozpocznie. Przejrzałam filmografię Jacksona na wszystkich możliwych stronach internerowych o filmach, albo o nim samym i nigdzie nie podano nawet tytułu tego filmu. A potem poszukałam wszelkich najnowszych informacji na temat tego filmu i jedyne informacje, jakie tam znalazłam, miały raczej charakter plotek o planowaniu nakręcenia tego filmu (czyli nawet jeszcze nie ruszyły zdjęcia). A to chyba o czymś świadczy, prawda? Więc zanim zaczniecie znowu tutaj pluć jadem, sprawdźcie najpierw, czy faktycznie jest się o co bić. Bo na razie wygląda na to, że ten film w ogóle nie powstanie.

xena_4

dokładnie. ShadowDrake, może jakiś lepszy kandydat? Ja uważam, że ok. może
dorobku wielkiego nie ma, ale nie trzeba go od razu zjeżdżać od ostatniej
łamagi. Takie dyskusje powinno się prowadzić PO nakręceniu filmu, którego w
cale może nie być, i w tedy dokładnie przyjrzeć się sprawie i osądzić czy
dał sobie radę, czy zaliczył klapę. Plotkom mówimy stop. ; ))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones