Jackson Rathbone

Monroe Jackson Rathbone V

7,1
4 676 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackson Rathbone

Ja uważam, że Jackson w roli Jaspera jest świetny! Nie dość,że przystojny to jest idealny do grania wampirka^^. W ogóle Jay jest świetnym aktorem jednak jego najlepszą rolą był właśnie Jasper! Też tak myślicie??

po prostu... "wyglądał, jakby cierpiał." ;P

panna_alex

naturalnie. ^^

renesmee_

Ależ oczywiście;D
Jakżeby inaczej^^

panna_alex

Tak, to jego najlepsza rola, zresztą innej nie widziałam ;*

Ach, ten Jay <33

Acilut

Jak dla mnie Jazz idealny :D

_Ruby_

Co prawda, też uważam, że jako Jasper był świetny, ale moim zdaniem jak na razie najlepiej wypadł w komedii " Dzień wagarowicza" jako naćpany Snippy. Zauważcie, że on w tym filmie przyćmił swoją osobą wszystkich aktorów. A zaraz po tym, drugą najlepszą rolą jest właśnie Jasper.

xena_4

Snippy wymiata. ;DD

a scena kiedy sprawdza obecność jest obłędna. *.*

renesmee_

Tak, tak jako Snnipy zrobił na mnie ogrooomne wrażenie:))

Robi genialne mimy, a jak śpiewa w samochodzie*_*hihi

arisa_

miało być: miny*

agwrr!!! filmweb, wpieniacz ludzi!! gdzie edytor!!!??

arisa_

ej dokładnie. on za mimike powinien dostać oskara .
nie zartuje. wszystkie jego 2 planowe role robia na ludziach wieksze wrazenie niz na glownych bohaterach. nie dziwie sie . hihi

lonleygenuineangel

ja również. ;P z jego urokiem osobistym... ; ))

"SMOKE!!! NEEDS SOME SMOKE!!!" xDDDD

renesmee_

ma genialne miny ;] urodził się żeby być aktorem ;**

Acilut

Jako Jasper koleś jest genialny!!! Dokładnie tak go sobie wyobrażałam :D rzeczywiście wyglądał na nieustannie cierpiącego :D:D:D:D i cały czas głodnego :D:D:D

Karola

taaa. ^^ taki był zamiar. ;]
najlepszy z obsady "Twilight", nie licząc Charliego.

renesmee_

Właśnie. Szkoda tylko, że nie wszyscy podzielają nasze zdanie. Ale, gdyby przeczytali książkę i zobaczyli, jak Jasper został opisany przez panią Meyer, to może wreszcie zaczeliby inaczej patrzeć na jego rolę. Chociaż, gdy porównam to do jego pozostałych ról, to nadal będę się upierała, że to nie był popis najwyższych lotów. Nadal najlepszy był jako Snippy i Adam/Amanda.

użytkownik usunięty
xena_4

SSD nie obejrzałam całego wiec nie wiem jak tam zagrał ale ja osobiście najbardziej cenie go za rolę Adama/Amandy - gdzie grał całym sobą.

w "Big Stan" też był przecież świetny. ;D

użytkownik usunięty
renesmee_

Te oczka przy badaniu... xD Albo uśmiech i zdezorientowanie na stołóce xD

dokładnie. ;]

użytkownik usunięty
renesmee_

A pamiętacie pierwsze ujęcie Jacksona na stołówce w "Zmierzchu"? :D Rozwaliło mnie to, jak najpierw popatrzył na Alice z tym bólem w oczach i szedł dalej taki pokonany... X)

On po prostu... "wyglądał jakby cierpiał". ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones