Jackson Rathbone

Monroe Jackson Rathbone V

7,1
4 670 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackson Rathbone
użytkownik usunięty
belizabeth

Sorry za szczerośc,ale takich tematów było tu dużo. W każdym innym również jest o tym mowa. Po co pisać to w kolejnych...

zgadzam się z Olą ^^

użytkownik usunięty
KoraRockDay

Dzięki Ola ;D

nie ma za co Olu ^^
heh ale to fajnie brzmi ;p

użytkownik usunięty
KoraRockDay

Tak Olu. Świetnie to brzmi Olu. ;) Coś takiego kiedyś w Jonasach było... <lol2>

oglądasz Jonasów?? O_O oo, tego sie nie spodziewałam nawet na forum Jaspera :D:D

użytkownik usunięty
kryzysowa_narzeczona_

Szesnastolatka siedzi sama w domu. Bardzo się nudzi. Przegląda kanały w telewizji. Znalazła Disneya. To co ma robić śmiać się z głupich gwiazdek Disneya, czy leżeć i muchy łapać?? ;D

dobra. czas na moje wyznanie. kiedyś oglądałam z braćmi tych bliźniaków na statku (też jakaś bajka na disney). Mea culpa, mea culpa, moja bardzo wielka wina... :D

użytkownik usunięty
kryzysowa_narzeczona_

No widzisz. ;D Czasem ich też oglądalam.

Dobrze... Już teraz schodzimy na Disneya?? dziewczyny co się z wami dzieje ;| wracamy do tematu i aktora.. !!!!!

goosssia15

Właśnie. A z tego, co widzę, temat jest o wampirach. A co ma wspólnego wampir z Disney'em? Pomyślmy... właściwie nic nie ma.

użytkownik usunięty
xena_4

Po pierwsze wy też w niektórych tematach nie gadacie tylko o Jacksonie. Po drugie jeżeli tak bardzo chcecie to bedziemy gadac tylko o nim. Ja moge do kazdego postu pisać "Jaki on jest piekny i wgl" Jeżeli wam to pasuje... ;/

Dobra, alex123, przewałkowany został już ten temat w innym wątku. Było, minęło.

użytkownik usunięty
spidermonkey

Tak wiem. Jednakże jeżeli mnie coś wkurza to nie potrafię tego zatrzymać w sobie. Dobra nie będę już... ;/

Po prostu nie kłóćmy się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones