Jackson Rathbone

Monroe Jackson Rathbone V

7,1
4 676 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackson Rathbone

Dobra wiadomość. Właśnie w sieci pojawił się zwiastun nowego filmu z Jacksonem S. DARKO, co oznacza, że już niedługo powinniśmy spodziewać się go w kinach. Daty przemiery jeszcze nie znam, ale jak coś będę wiedziała, to oczywiście dam znać.

A to trailer w/w filmu (Jackson wygląda tam dość...hmm...dziwnie)

http://www.youtube.com/watch?v=2p-fLyPg1ZQ

xena_4

dziwaczny ten film się zapowiada...a co do Jacksona jak dla mnie wygląda tam normalnie czyli przesłodko:))

xena_4

Hmm.. myślę, że jak film będzie w kinach to go obejrzę ; )wydaje sie być ciekawy.
A jeszcze do tego Jacksona dołożyć... xD To będzie boski ;))

Acilut

Każdy film z Jay'em jest świetny!

Karolina_60

ale podobno w Polsce nie będzie go w kinach... ;|

Acilut

nie no..musi być..ehh u nas albo opóźnienia albo nie ma wcale filmów;|

arisa_

pf..
od czego jest program ARES i napisy .. w necie :)
hihi .. Jaya najlepiej oglądać na duużym ekranie .. ale jak nie .. to i na kompie nie pogardzę :)

xena_4

Ehh ... mam nadziej że będzie w kinach ...

xena_4

Tez mam nadzieje ze znajdzie sie w polskich kinach^^. A tak po za tym, czy w tym filmie nie gra dziewczyna grajaca w step up 2?

OneOfEveryone

Z tego co zauważyłam, to właśnie ona ;)

xena_4

W sprawie "S.Darco" to uprzedzam, że to film psychologiczny - w podobie "Efektu motyla", a przynajmniej taka była pierwsza część - "Donnie Darco". Obstawiam, że filmu nie będzie ani w kinach, ani tez nie wyjdzie na oficjalnych nośnikach, bo mieszkamy w Polsce(DD to film kultowy, a u nas nie doczekał się premiery). A jeśli chcecie zrozumieć ten film, a nie tylko gapić się na Jacksona, to radze obejrzeć "Donnie Darco", ewentualnie prostszy "Efekt motyla".

asienka__

A tak przy okazji, to ktoś się pytał o premierę światowa jest 28 kwietnia, więc na torrentowniach powinno się pokazać najpóźniej w połowie maja. A jak już wcześniej wspomniałam- na oficjlke nie mamy co liczyć.

asienka__

Dzięki za informację. Domyślam się, że w Polsce raczej tego filmu się nie doczekamy, więc na szczęście mieszkam teraz w UK i mam szansę na obejrzenie go. Widziałam Donnie Darco. Bardzo dobry film,a nawet mogłabym powiedzieć GENIALNY. Widziałam też zwiastun S.DArco i....mam pewne obawy. Za dużo tam efektów specjalnych i zaczynam się nastanawiać, czy to nie będzie przykrywka do słabego scenariusza. Pożyjemy, zobaczymy.
Efekt Motyla też widziałam. Dobry, ale poziomem nie dorównuje Donnie Darco. Ale i tak polecam.
A co do gry Jacksona w w/w filmie...Będzie go tam mało (tak by wynikało z oficjalnego zwiastunu), więc wątpię, by ktokolwiek poszedł na ten film tylko i wyłącznie ze względu na niego. A może się mylę?

xena_4

hihi myslisz się ..
chociaż w sumie ja będę go oglądała ze wzgędu na 2 rzeczy
po 1 : JACKSON :*
po 2 : takie filmy mogą być interesujące , nie oglądałam Donnie Darco, ale po S.Darco może przekonam się do obejżenia w/w filmu .. :")

lonleygenuineangel

I tak bym ten film obejrzała, choćby nie wiem jak mało go tam było. A czy sam film będzie dobry, się okaże.

xena_4

Kurczę...
Nie oglądałam Donnie Darko.
Ale chyba muszę nadrobić zaległości xD
Jeżeli to jest styl "Efektu Motyla" to już się za niego biorę. ;D

A co do Jacksona nie mam zastrzeżeń: Świetny. ;DDDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones