Jackson Rathbone

Monroe Jackson Rathbone V

7,1
4 676 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackson Rathbone

A więc jest to temat o wszystkim ;P tak jak chciałyście ;PP

goosssia15

No już lepiej. A ja korzystając z tego tematu zapytam: Bernee i Estrella, dostałyście ode mnie wiadomości na prywatnym?

xena_4

Ja nic nie dostałam.

arisa_

Nie, to szkoda, bo na prywatnym dostałaś zaproszenie. Ok, to napiszę tu oficjalnie. Chciałam wszystkie dziewczyny zaprosić do moich dwóch blogów z opowiadaniami. Pierwszy to http://opowiescluizy.blog.onet.pl/ gdzie opisuję życie rodziny Monroe, z której pochodzi gwiazda kina i estrady Jasmin Monroe. Co ciekawe, moja wymyślona postać jest podobna do Jacksona Rathbone'a, jego życie było podobne do tego, jakie wiedzie nasz idol i nawet miał zespół łudząco podobny do 100 Monkeys. Jest to pięcioseryjna opowieść pisana w formie pamiętników: najpierw przez jego żonę, potem córkę i w ostatniej serii (którą teraz piszę) opowiadana przez jego nieślubnego syna. Być może wam się to spodoba. Mimo to zapraszam.

Drugi blog to http://zemsta-daniela.blog.onet.pl/ , opowieść o młodym chłopaku, który przez kobietę trafia do więzienia, a potem ucieka, by się na niej zemścić. Przez cały czas jest wspierany przez charyzmatycznego kuzyna, dziennikarza Adama Wilsona (ta postać również powstała na podobieństwo J.R.).

xena_4

Oj! dziękuje;*;*
Super, z chęcią poczytam;]

arisa_

No to jak już chodzi o opowiadania to ja tez pisze ;)

www.mroczna-kraina.blog4u.pl

jest to opowiadanie o Margaret która zmienia się w Hollowa. najpierw poznaje Thomasa który jest wampirem i początkowo pomaga jej przejsc przez przemiane. margaret na początku mysli ze zmienia się w wampira ale po jakims czasie orientuje sie że jednak to nie prawda. nastepnie przeprowadza się do Seatle i tam poznaje Chrisa, który jest Hollowem. reszte jak przeczytacie to się dowiecie :PP zapraszam ;))

goosssia15

Jak miło. Bardzo chętnie odwiedzę twoją stronkę, a ja zapraszam do siebie.

xena_4

jasne że odwiedze u Ciebie ;) ;) masz to jak w banku xD

xena_4

jasne że odwiedze u Ciebie ;) ;) masz to jak w banku xD

goosssia15

xena Twoje opowiadania są boskie, wciągnęły mnie na serio!!;]
gosia Twojego jeszcze nie czytałam, ale to nadrobie^^

arisa_

Oj, dzięki Estrella, ale mam małą prośbę - mogłabyś zostawiać na moich blogach komentarze? Nawet bardzo krótkie. Byłabym wdzięczna :)

użytkownik usunięty
arisa_

O jasny gwint!!!!!!
jak denerwująco wiele się dzieje, kiedy mi akurat nawala internet!!!!
xena, gosia, przepraszam, dziękuję, nadrobię... (!!!)
i umieram z ciekawości ;)

hehe ;) xena naprawde masz ciekawe opowiadaniie o tym danielu;) podoba mi się. ;)

goosssia15

To polecam jeszcze mój poprzedni blog - Opowieść Luizy. Główny bohater Jasmin Monroe, to wypisz wymaluj , Jackson Rathbone. SZkoda tylko, że tam marnie tam skończył...

A gdzie komentarze na blogu, Gośka?

xena_4

spoko xD jeszcze Ci napisze xD nie bój się. dam Ci takieeeeego długiego komentarza ze bedziesz miała co czytac :PP

goosssia15

Właśnie na tym blogu o Danielu dostałam pochwałę za moje opowiadanie. Pierwszy raz od faceta. Aż się popłakałam ze szczęścia.

xena_4

hehe xD ode mnie tez masz juz chyba dwa komentarze:PP ale czytam dalej ;pp

goosssia15

Ok, ok. to będę zostawiała komentarze pod każdym rozdziałem:P

arisa_

Jak ktoś będzie moje czytał toteż chce komentarze xD :D

użytkownik usunięty
goosssia15

Gosiu? jak ja mogę kliknąć pierwszy rozdział twojego opowiadania? bo wyskakuje mi od jedenastego.
Xeny już przeczytałam, ten o Danielu ;) Do tej pory lekceważyłam blogi, a teraz widzę, że niepotrzebnie. Wiecie, że ja też od dawna interesuję się pisaniem? tylko jeszcze nigdy w życiu niczego nie skończyłam. A teraz nie mogę wpaść na żaden oryginalny pomysł...

a więc... u mnie trzeba wejsc w Kwiecien, bo wtedy zaczełam pisać.. bede musiała zmienic archiwum :P :D i tam masz od pierwszego.. ;)

użytkownik usunięty

Dzięki ;) xeny już przeczytałam i jestem zachwycona :)

użytkownik usunięty
xena_4

IIIIIIIIIIIIII!!!!!
Przejrzałam ten blog opowieść luizy - a przy napisie Jonathan Monroe zobaczyłam zdjęcie GERARDA BUTLERA!!!!! Oooch, Xena, czyż on nie jest bosski!? Ty też go znasz!?
Ja chcę do Gerry'ego...

Ehh Bernee kto by nie znał Butlera?;] Sławnego upiora heehe xD
Też sądze, że jest boski;]^^

użytkownik usunięty
arisa_

No nie! wszystkie go znałyście. A myślałam, że Gerry jest tylko mój. Rozpływam się we łzach!!!...
PS Prawda? I TAKI wysoki. ^^ =))

Eh, mi jakoś się nie podoba za bardzo, ale gdy pisałam czwartą serię, to wyobrażałam sobie ojca Jasmina właśnie tak, jako kogoś bardzo męskiego, który mógłby bez trudu zawrócić w głowie skromnej Włoszce, późniejszej matce Jasmina. A propos, dziewczyny, jak wam się podoba postać Jasmina? Nie przesadziłam trochę?

xena_4

Właśnie wkleiłam tam ostatni rozdział, więc cała saga jest już zakończona. Teraz możecie spokojnie już czytać całość.

xena_4

xena,ja czytam wlasnie ten blog o Luizie.Gdy opisywalas Jasmina naprawde wyobrazalam sobie Jacksona.Szkoda tylko ze umarł ;(Omało sie wtedy nie popłakałam xD

rose_rathbone

Mi się bardzo podoba jego postać;]
Jest świetna!^^

arisa_

Dzieki. Co prawda, Jasmin umarl w pierwszej serii, ale trzecia seria bedzie nalezala do niego, bo tam bedzie opisane wszystko od poczatku, ale z jego punktu widzenia. I tu beda niespodzianki...
Poza tym pojawi sie w ostatniej serii jako duch, ktory bedzie sie znecal nad swoim nieslubnym synem. I tylko dlatego, ze jego matka bedzie kobieta, ktora wczesniej do zamordowala (Jessica).

A jak wam sie podobaly opisy jego zespolu?

xena_4

A teraz coś innego? Lubicie połączenia horroru i science fiction? Jeżeli tak, to zapraszam do mojego nowego blogu http://tajemnicza-istota.blog.onet.pl/

xena_4

xena ale jest napisane ze blog o podanej nazwie nie istnieje... chyba zle adres wpisalas.. ;)

goosssia15

Napisałam dobrze, ale...niedawno skasowałam go. Doszłam do wniosku, że ten temat opowiadania jakoś mi nie wychodził. Niestety nie zdążyłam już nikogo o tym powiadomić, bo zaczęłam mieć problem z netem.

xena_4

acha xD no to szkoda ;) bo z checia bym poczytala ;)

goosssia15

założyłam nowego bloga ;) jeżeli ktoś chce poczytac zapraszan na www.weeping-angel.blog4u.pl

Jest to opowiadanie o 17 letniej Katie. Poznaje Anioła, który przyszedł ją ostrzec przed innymi Aniołami. Katie pozna siebie na nowo i odkryje, że nie jest zwykłym człowiekiem.

goosssia15

Ja jestem w trakcie czytania i polecam to wszystkim :)

A mój blog www.zemsta-daniela.blog.onet.pl dobiegl juz konca i zapraszam na nowy www.kryptonim-mirian.blog.onet.pl. Juz wkrótce pierwszy rozdzial. Zapraszam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones