Jackson Rathbone

Monroe Jackson Rathbone V

7,1
4 671 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackson Rathbone

Polsat - Koniec rzeki

użytkownik usunięty

Jutro o 10:45 leci na polsacie film "Koniec rzeki" w którym gra Jackson ;)

yhym... a na tv4 następny odcinek "Pięknych". :]

renesmee_

jejć mam tyle spr w przyszlym tygodniu !
ale na Jaya znajde czas :*

lonleygenuineangel

Oh, oh jak dobrze, że tu dziś weszłam:))

Inaczej bym nie obejrzała, a tak..suuperr:))

arisa_

Ja niestety nie będę mogła obejrzeć :( Ale mam nadzieję, że zdacie tu pełną relację ;)

_Ruby_

no pewnie. ;)

użytkownik usunięty

to sie nazywa dzień Jacksona... ;) Bo potem jeszcze "Piękni" lecą ;) więc pewnie i Jacksona pooglądamy tam :D

Wyraże swoja opinie na temat filmu okey??

Więc tak..Film bardzo mi przypadł do gustu, bardzo ciekawy według mnie:))

A co do Jacksona, to za dużo go tam nie było hehe:))
Jedna scena z jego udziałem..pojawił się, krzyknął "Strzelaj!" do głównego bohatera i to był koniec jego występu, w tym filmie xD

użytkownik usunięty
arisa_

Własnie.. widziałam Jazza tylko 2 RAZY. I to mignięcie było tylko jego twarzy. I za coś takiego w napisach się pojawił... xD

no właśniee... hmmm... "Koniec rzeki"...
za mało Jacksona, to po pierwsze, a za dużo tego dziwnego kolesia, to po drugie. xD
a co do "Pięknych", to mnie trochę zaskoczył. ;p
zabierać dziewczynę na sex-party, tylko po to, żeby udowodnić, jakim `badgajem jest. ;DDDD
ale tak wypadł lepiej od głównej bohaterki.

renesmee_

Widziałam "Koniec Rzeki" i muszę powiedzieć, że bardzo się zawiodłam. SAm film nie przypadł mi do gustu (wydawał mi się nudny), no i za mało było Jacksona (mignął mi się tylko raz i to na początku filmu). Jedyny plus tego filmu, to miejsce akcji. Jeżeli rzeczywiście było kręcone w Teksasie, to ja się nie dziwię, że Jackson tak często się chwali, że z tamtąd pochodzi. Tam się tak pięknie, że aż zapiera dech w piersiach (co ciekawe, bardziej niż widok samego Jay'a). Być może kiedyś się tam pojadę z ciekawości.

Zazdroszczę wam, że możecie oglądać "Pięknych".Ja być może będę miała okazję w najbliższą sobotę, gdy kupię sobie antenę satelitarną. Już nie mogę sie doczekać ;)

xena_4

Jackson na sex-party? Chciałabym to zobaczyć na własne oczy. A opowiedzcie mi dokładniej tą scenę?

xena_4

po prostu zabrał swoją dziewczynę, Sophie na imprezę, przy okazji miał jej pokazać, że nie jest taki fajny i grzeczny.
No i tam poszli, on powiedział, że idzie im odnieść kurtki, a ta Sophie zauważyła, że normalnie w każdym kącie... no. wiadomo. :]
i zeszła na dół, a tam akurat jakaś laska się akurat do Nicka [Jacksona] przystawiała, a on... nie odmawiał. ;P
i Sophie się wkurzyła i wyszła.
A Nick jej za nią wybiegł i ona do niego:
- Kim jesteś?!
a on jej odpowiedział coś w stylu "właśnie ci pokazałem", czy jakoś tak. nie pamiętam dokładnie.
I poszła.
I zero Jacksona do końca odcinka.


[Sorry, ale opowiadać, to ja nie umiem. xD]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones