Jackson Rathbone

Monroe Jackson Rathbone V

7,1
4 670 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackson Rathbone

Jestem nowa jak był temat to przepraszam ;)
Jestem jego fanką i nie mogę odpowiedzieć obiektywnie jakie on ma wady ^^
A waszym zdaniem jakie on ma ??
I w ogóle jak się wam wydaje jakim on jest człowiekiem. Bo mi nie wiem dla czego wydaje się że z niego jest taki typ podrywacza xD

KoraRockDay

jedyną jego wadą jest to że obciął swoje cudowne loki

ateate

ta? nawet nie wiedziałam ;(
Szkoda..ale i tak jest sexy xD heh ^^
A w ogóle w moim typie jest dlatego go polubiłam xD heh no i oczywiście za role Jaspera.
Bo wcześniej oglądałam ,,pięknych'' ale nie zwróciłam na niego uwagi ^^

KoraRockDay

Z tym, że może być z niego niezły podrywacz, to możesz mieć rację. Zresztą, wystarczy przyjrzeć się jego zachowaniu i bardzo wiele mówiącym spojrzeniu.
A propos wad: jest daltonistą i bełkocze (przez ten jego teksański akcent, czasami trudno go zrozumieć)

xena_4

ale mi się wydaje tak trochę z tym podrywaczem że taki niegrzeczny ... i w ogóle ^^
heh ..... On ma boski uśmiech. Gdzieś przeczytałam że u dziewczyn zwraca uwagę na uśmiech i oczy xd
Tylko nie wiem czy to prawda ....
A po za tym mało jest przetłumaczonych z nim wywiadów na Polski a ja nie umiem Angielskiego ;/

KoraRockDay

Niestety tłumacze pomijają te najciekawsze wywiady, a szkoda. Na szczęście znam angielski i gdy tylko zdobywam jakieś informacje, to od razu dzielę się na forum.
A ten jego uśmiech... Aż miło się robi na duszy, jak się na niego patrzy. Coś ma takiego fajnego w sobie... i Coś mi mówi, że jest tego świadomy i korzysta z tego, gdy chce zdobyć dziewczynę.

xena_4

gdyby w stosunku do mnie go wykorzystywał nie miała bym nic przeciwko xD heh....
Szkoda że gra w tak mało filmach ^^
mi się najbardziej podoba jako ćpunek xD
Snipi heh....

KoraRockDay

Snipi najbardziej wymiata :P Obejrzyj sobie jeszcze jego najnowszy film " Ostatni władca wiatru."

xena_4

w Polsce będzie wyświetlany na początku września :( dopiero

ateate

Wiem, dlatego tak bardzo się cieszę, że miałam okazję obejrzeć wcześniej :0

xena_4

ta? i o czym jest?
Tak szczerze to on w tym filmie dziwnie wygląda xD
heh ... .

KoraRockDay

To prawda, bo musiał częściowo zgolić włosy dla roli Sokki. Sam film nie był zbyt rewelacyjny, ale fajnie wyglądało wszystko wizualnie. Streszczenie można poszukać na filmwebie. Ja wolę nie próbować opisywać, bo jak siebie znam, to zaraz mogę się rozpędzić i niechcąco opowiedzieć cały film.

xena_4

Widziałam zwiastun...ale więcej w nim było kraj obrazów niż aktorów ^^
Nie mogę się doczekać jak będzie premiera.... I jeszcze muszę iść na Zaćmienie bo nie byłam ;/

KoraRockDay

Jeszcze nie? To czas najwyższy nadrobić zaległości. Nie zapomnij potem opisać nam swoje wrażenia

xena_4

spoko ^^ Mieszkam na zadupiu więc nie wiem kiedy mnie poniesie do kina. Pewnie na jego widok zacznę się śmiać .... potem się przyzwyczaję i w czuje w film ... xD
Moje koleżanki twierdzą że jest zabawny..a ja w nim nie widzę nic aż tak zabawnego..... i w ogóle nie wiem dlaczego jak widzę go w filmie to się śmieje. Jeszcze nigdy żaden aktor tak na mnie nie działał

KoraRockDay

Miałaś na myśli Pattinsona? Rzeczywiście jest mało zabawny.

xena_4

nie... Jacksona ^^
xD

KoraRockDay

Ok, ale... Dlaczego wydaje ci się w serii Zmierzchu taki zabawny?

xena_4

Mi się on nie wydaje zabawny.
Ale działa jak ..hmm. jak to powiedzieć jak czekolada? xD
No wiesz jak go widzę to się śmieje i nie jest zależne o demie xD

KoraRockDay

Jackson należy do tej grupy aktorów, którzy w niewytłumaczalny sposób sprawiają swoją osobą, że człowiek nieświadomie się uśmiecha na ich widok.

xena_4

dokładnie ^^
i to jest w nim zarąbiste xd heh .....

KoraRockDay

Zwłaszcza gdy za tym jego uśmiechem w połoczeniu z tajemniczym spojrzeniem kryje się coś niegrzecznego. Taki uśmiech diabła.

xena_4

Kocham jego uśmiech xD a to zdjęcie jest fajne ^^
http://cdn2.team-twilight.com/wp-content/uploads/2009/09/JacksonRathbone.jpg
Na nim chyba widać ten uśmiech diabła ... I te oczy ;)

KoraRockDay

tak tak.. fajne zdj :)

eddyta12

Mi się on nie podoba jak ma brodę..tak dziwnie wygląda xD

KoraRockDay

Dlaczego dziwnie?

xena_4

jak mam być szczera to przypomina mi menela jak ma zarost ^^
Ja go najbardziej lubię w tej wersji ... http://www.watchingcriminalminds.com/wp-content/uploads/2009/04/jackson-rathbone -2.jpg
z tym fajnym buszem na głowie xD heh

KoraRockDay

Menel? Toż to prawdziwy facet :P

Ach tęśknię za jego loczkami? Oby jego włoski szybko urosły.

xena_4

też mam taką nadzieje ;D
Bo w sumie najbardziej mi się podoba[ło] w nim jego uśmiech i fryzura xDD
A teraz ściął ;(

xena_4

dokładnie z tymi ciemnymi lokami i diabelskim uśmiechem jest po prostu BOSKI

ateate

nieziemsko boski ! xD
Jejku on jest śliczny.....
Ja chce mieć takiego brata ! xD

KoraRockDay

A ja chciałabym mieć takiego faceta. W łóżku... A ty Ateate?

xena_4

ja??? takiego faceta chciałabym mieć w : łóżku , samochodzie, przebieralni w sklepie, w metrze, w przejściu podziemnym, w środku nocy na ławce w parku w czasie desczu, w konfesjonale i gdzie jeszcze się tylko da

ateate

Sposodało mi się to z samochodem. Aż mi się przypomniała ta ostra scena, którą opisałam w opowiadaniu. Pewnie pamiętasz, jaką. :P

xena_4

pamiętam, pamiętam tak to dobra scena i jaka namiętna

ateate

poza tym z samochodem to kiedyś miałam lekkie przeboje....
byliśmy z moim chłopakiem w trakcie gdy do okna zapukał leśniczy i delikatnie stwierdził żee to niezbyt odpowiednie miejsce na "takie rzeczy" więc się troszkę ogarnęliśmy i znaleźliśmy inną miejscówkę żeby dokończyć to co się tak niefortunnie zaczęło :)

ateate

Podziwiam, że daliście radę przenieść się gdzieś indziej.

A tak btw - takich seksownych scen będzie równie dużo w kolejnej serii, ale mniej brutalności.

xena_4

mieliśmy do wyboru spory mandat i widza lub właśnie przenieść się gdzie indziej- zresztą nie wiem jak długo ten leśniczy nam się przyglądał?

ateate

z pewnością miał na co patrzeć :P

xena_4

wracając do zbereźnych opowieści.... to w ubiegłe wakacje z moim facetem się wybraliśmy na "rekonesans" do lasu kabrioletem był piękny ciepły wieczór zaciszny zagajnik no i pech chciał że w trakcie igraszek rozpadał się deszcz.... :) to że my zmokliśmy to nam nie przeszkodziło akurat :) ale potem trzeba było suszyć auto :(

ateate

Ja mój ostatni można powiedzieć związek kojarzę tylko z tym że jak zerwałam z chłopakiem to mi rower ukradł ;/

ateate

nie wiem dlaczego ale mi się wydaje że on by był fajniejszym bratem niż chłopakiem

KoraRockDay

może dlatego, że jesteś bardzo młoda, no i imponuje Ci pewnie jego nienaganne maniery

xena_4

ja wczoraj o tym myślałam i raczej dlatego że gdyby był moim chłopakiem to byśmy mogli zerwać i stracić kontakt a z baratem się nie zerwie ^^

KoraRockDay

Trochę w tym racji. Chociaż z utrzymaniem kontaktu z bratem też bywa różnie (sama coś o tym wiem).

xena_4

ja mam starszego brata i nie jest tak źle ..chociaż rzadko z nim gadam w sumie to prawie w ogóle

KoraRockDay

U mnie jest identycznie, ale z innego powodu - mój starszy brat jest w Niemczech ,a ja w Anglii. Ale jak dobrze pójdzie, to może odległość będzie wkrótce mniejsza.

xena_4

Mój brat ma pokój na przeciwko mnie ...a i tak go rzadko widuje. Dziwne nie?
A jak gadamy to przeważnie cześć.... ;p

W ogóle rodzeństwo to dobra rzecz.
Nie wyobrażam sobie życia bez brata.... współczuje wszystkim którzy nie mają rodzeństwa.

KoraRockDay

Uważam, że nie ma nic gorszego, niż bycie jedynakiem. Obojętnie jakie by nie było rodzeństwo (lepsze czy gorsze), dzięki nimi nie czujemy się samotni no i wiele się możemy od nich nauczyć (nawet jeśli są młodsi od nas (znam takie przypadki).

xena_4

mój brat jest o 4 lata starszy.
Ale w ogóle ...do jest mit że młodsi mają lepiej!
Ja tylko przez to mam doła.
Co prawda nie muszę tyle w domu pracować ale co mi z tego jak przy kłótniach mam to wytykane...
jak ciągle słyszę a twój brat tam to saimto.
A w ogle to on ma nowy pokój [dobudówkę]
A ja jestem w starym
On dostał skuter a ja nic
Miałam mieć remont pokoju ale mu się popsuł skuter więc nie ede miała remontu tylko będzie kupiony skuter^^
O demnie więcej się wymaga bo mnie stać a od niego nie..... chodzi mi o szkołę
On miał problemy w szkole jak ja miałam ok 10 lat więc nim się zawsze więcej opiekowali... np. mam mu lektury czytała na głos xD
A jak ją proszę żeby mnie przepytała to czasu nie ma
Moje kuzynki są o demnie starsze o 5 i 7 lat.
Ja tam do nich nie pasuje..one mają własne życie ..a ja ?
Ja jestem młodsza.
I gdzie tu młodsi mają lepiej?
:p
Ale nie jest tak źle! Inni mają gorzej..;D
Więc aż tak tym się nie smucę.... Bo w sumie oni chcą mu skompresować to że nie ma przyjaciół..tylko szkoda że moim kosztem no ale dla brata wszystko ;*
Bo on jest spoko

KoraRockDay

Nie martw się, u mnie było bardzo podobnie, przez co nabawiłam się kompleksów, bo wtedy braciszek poniżał mnie, jak tylko chciał ( i przede wszystkim wywyższał się). Aż doszło do momentu, że my nie potrafiliśmy ze sobą rozmawiać, a zamiast tego wiecznie toczyliśmy wojny. Dopiero teraz rodzice się obudzili i robią wszystko, by nas pogodzić (mama twierdzi, że podobno zmienił się i chce się ze mną pogodzić). Uwierzę, jak sama zobaczę, bo na razie w to nie wierzę. Pod koniec tego roku planuję do niego pojechać na kilka dni do Niemiec i wtedy się przekonam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones