James McAvoy

James McAvoy

8,7
70 929 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James McAvoy

Czy widzieliście już może najnowszą sejsę Jamesa z kampanii Prady? Ja dzisiaj zupełnie od
niechcenia przeglądałam sobie grafikę pod hasłem "James McAvoy" i trafiłam na coś co mnie
powaliło i rozwaliło na tysiąc kawałków. Mianowicie chodzi mi o to zdjęcie (link):
http://www.fashionblog.it/galleria/la-campagna-prada-autunno-2014-con-james-mcav oy/4
Potem odkryłam całą sesję. I to sprawiło, że dziś chyba nie zasnę :) (no dobra trochę żartuję :)
Kulisy sesji tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=7wH9mXS_0eA
Koniecznie zatrzymajcie filmik na 0:27!! Ten wzrok! :) To mnie przygwoździło.
A najlepsze jest to, że aktualnie mam w głowie zupełnie inny obraz Jamesa (szykuję się na film
"Filth" a więc wszystko co tylko najobrzydliwsze). A tu proszę, taki słodki, chłopięcy troszkę nawet
bym powiedziała (w niektórych stylizacjach) dziecinny i niewinny Jamesik :) Byłam w szoku.
Jestem pod ogromnym wrażeniem tej sesji i mogę śmiało powiedzieć, że jest to chyba najlepsza
sesja w karierze Jamesa.
Tylko pluję sobie w brodę, że znalazłam to tak późno, bo ta sesja jest gdzieś tak sprzed 2-3
miesięcy.. no ale.. ważne że w ogóle do niej dotarłam.
Uważam, że James w 100% sprawdziłby się w roli profesjonalnego modela. Ma niesamowicie
plastyczną twarz. W ogóle z niego taki trochę kameleon (co przydaje się mu też a aktorstwie:). Nie
wiem jak to wyrazić, ale w każdej nowej stylizacji mam wrażenie jakbym patrzyła na zupełnie inną
osobę. Zabaczcie filmik, a będziecie wiedzieć o czym mówię.
A każdej fance Jamesa polecam sesję!! Musicie to zobaczyć :)

bloody_slayer

Dzięki za linki. :)

Ruby_Angel

Widziałam. Cudo, bardzo cieszy mnie że aktor (utalentowany) wybiera nietuzinkowe scenariusze:)

bloody_slayer

Zdjęcie jest niesamowite, fakt, zresztą on na prawie każdym zdjęciu wychodzi co najmniej dobrze :D

A co do dotarcia do tego tak późno - dlatego ja mam polubione/zaobserwowane wszelkie możliwe fanpage na Facebooku, Instagramie czy Tumblru, dzięki temu wiem wszystko niemalże od razu :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones