James McAvoy

James McAvoy

8,7
70 921 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James McAvoy

Człowieku, dlaczego tak krzywdzisz swoich fanów? Jesteś taki zdolny, dlaczego znowu pakujesz się w to coś o nazwie Wanted? Pieniędzy ci brakuje? Bo to jedyne wyjaśnienie..

DizzyMissLizzy

... a może chodziło mu o zagranie u boku Angeliny Jolie. To też wspaniałe wyjaśnienie!

użytkownik usunięty
izak

Wspaniałe? Z całym szacunkiem, ale pani Jolie to jedna z ostatnich, którą wrzuciłabym do worka "wspaniałych".
Może James chciał zasmakować troszkę Hollywoodu, może mu się spodobało (tylko jak to możliwe?!) i próbuje dalej. Mam nadzieję, że w końcu mu się znudzi i wróci do grania w dobrych filmach.

Heh. Aktorzy to tylko ludzie, więc nie rozumiem czemu niektórzy z nas wymagają od nich pewnych zachowań np. nie grania w wielkich produkcjach. I po co tak się rozżalać? Najlepiej pominąć niechlubną pozycję w dorobku ulubionego aktora. James nie musi nikomu udowadniać swojego powołania, graniem a ambitnych produkcjach. Niech sobie chłopina dorobi :)

użytkownik usunięty
izak

Widzisz, Jamesa uważam za jednego z najlepszych i uwielbiam każdy film z nim, niestety takiego badziewia nie jestem w stanie obejrzeć i nie jestem w stanie wybaczyć, że zszedł ze swojej ścieżki. Poza tym pojawia się też pytanie: co, jeśli zszedł z niej na dobre?
Może trochę przesadzam, ale od tak dobrego aktora można już chyba nieco wymagać, nie sądzisz? ;-)

"że zszedł ze swojej ścieżki"

A skąd Ty wiesz jaka jest jego ścieżka? Może on zawsze chciał grać w dużych produkacjach i robić na tym kasę?

Pamiętaj, że grając w średnich filmach ale za dużą kasę staje się popularny - popularność + talent - lepsze role w większych produkacjach, a po drugie ma teraz pieniądze zeby wyprodukowac jakies małe filmy w których może się spełnić.

użytkownik usunięty
CupOfCoffee

Chodziło mi o ścieżkę, jaką obrał, o jego dotychczasowe role ;)

Zresztą, ludzie, obawiam się, że wszystkie moje słowa tutaj to chwile zbędnych irytacji względem Jamesa, które cofam i o których zapominam. Rzeczywiście głupotą są pretensje do kogoś (kogo się zresztą nie zna) o to, że robi rzeczy, na jakie ma ochotę. Za uwagę dziękuję.

DizzyMissLizzy

Oj przestańcie, w końcu Wanted to wielka produkcja i pewnie James dostał za nią niezłe wynagrodzenie, a przecież on też musi z czegoś żyć.

DizzyMissLizzy

Każdy świetny aktor zagrał kiedyś w jakimś szajsie. Bez wyjątku. Gdyby nie grali w głupich, komercyjnych filmach to by nie mieli powoli z czego żyć.

DizzyMissLizzy

Czepiacie się jak jasna cholercia, może tak na prawdę chciał że się dobrze bawić, nie co dzień zdarza się okazja zagrać u boku sław ze "świętego lasu" i trochę pomachać pistoletem :)

minas

święta prawda ;D Sama bym tak chciała


DizzyMissLizzy

jesli bardzo mu zalezy na czyms bardziej komercyjnym :D to w momencie gdy grał w Zakochanej Jane lub Pokutcie mogł tez krecic film przedstawiający młodość Bono, bo momentami bardzo mi go przypominał. tylko, nie wiem czy by to było możliwe ze wzgledu na ich narodowości : P

użytkownik usunięty
DizzyMissLizzy

świat się zawalił, teraz już nic nie będzie takie samo :(

Hahahaha:) Dokładnie!

użytkownik usunięty
DizzyMissLizzy

ale przeceiż Wanted jest super! I dobrze, że James pakuje się w różne konwencje, od komedii poprzez dramaty do filmów akcji, to sprawia, że jego role są ciekawe, nie jest przynajmniej jak taki Hugh Grant, którego przeważnie oglądamy w komediach romantycznych.

DizzyMissLizzy

Oczywiście że dla kasy to robi, na poważnym kinie nie da się dużo zarobić i każdy aktor musi od czasu do czasu zagrać w gniocie napakowanym efektami komputerowymi żeby portwel nabić. Możliwe też, że przy kręceniu 1 części podpisał kontrakt zobowiązujący go do zagrania w kolejnej części. Szkoda, bo przez taki badziewny film nie zobaczymy go w Hobbicie, a miał szansę na rolę Bilba. Choziaz z drugiej strony rozpoczęcie zdjęć do Hobbita bylo tyle razy przekładane, że może zdąży wystapić w obydwu produkcjach :)

użytkownik usunięty
zonk_2

weźcie też pod uwagę, że będzie miał dziecko, kasa jest potrzebna, nie?

DizzyMissLizzy

a mnie "Wanted" sie podobało. nawet bardzo. co do Angeliny Jolie to ją też lubie. nawet bardzo.

izusu

Generalnie nie lubię takich filmów, za to uwielbiam Jamesa. Wg mnie bdb poradził sobie z tą rolą, nawet w tak kiepskim filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones