James Purefoy

James Brian Mark Purefoy

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/10085/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":4787,"rate":7.912471276373512,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/10085/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":80,"rate":7.4375,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/10085/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":4,"rate":6.75,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/10085/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":2,"rate":8.5,"desc":"oceny","profession":"występów osoby"}}]
7,9
4 787 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Purefoy
  • jakby była kinowa wersja rzymu na bank byłby nominowany do oskara :) kawał sku. w tej roli :)

• paul_van_dyk_87 Zgoda, zgoda, a Bóg wtedy rękę poda. Fantastyczne przemiany - dowódca legionowy, wygnaniec na germańskiej północy, współwładca Rzymu, dekadent egipski...

• paul_van_dyk_87 Antoniusz boski, choć mimo mojego uwielbienia dla niego w tym wcieleniu w ogólnym rozrachunku aktor z niego średni.
    Problem w tym że na tej roli się zatrzymał, w każdym filmie gra Antoniusza. Szczególnie uderzyło mnie to w Żelaznym Rycerzu (potworny film niestety), gdzie zamiast zakonnika zobaczyłam raczej lubieżnego dekadenta ;)
    Reasumując, jest świetny jeśli rola będzie do niego pasować, natomiast kompletnie nie jest w stanie sprawić że on będzie pasował do roli.

• emdzeej wielu aktorów tak ma niestety :P

• emdzeej Hmm, z Żelaznym Rycerzem to aż tak bym nie przesadzał - mimo wszystko wydaje mi się, że w dużej mierze to wina fatalnie i sztampowo napisanej roli.

• użytkownik usunięty

paul_van_dyk_87 zgadzam się :-)

• paul_van_dyk_87 Zgadzam się. Uważam to za kułeski skandal że Purefoy za Antoniusza nie dostał Złotego Globa.

• paul_van_dyk_87 Genialna rola Antoniusza ale też kapitalnie gra w the following.
    Możecie polecić jeszcze jakieś filmy/seriale w których gra i są one przynajmniej dobre?
    Jeśli chodzi o the following to rola kapitalna ale serial ma wiele dziur jeśli chodzi o logikę i scenariusz, ale da się obejrzeć i oglądanie Jamesa to przyjemność

• paul_van_dyk_87 Brałabym