James Remar

William James Remar

7,0
8 832 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Remar

Widziałem jak dotychczas tego aktora w trzech rolach. Pierwsza to wspomniana już wola Raydena w drugiej części "Mortal Kombat" (był dobry, ale o wiele gorszy o Christophera Lamberta, który grał Raydena w pierwszej części "Mortal Kombat"). Grał też w filmie "Opowieści z ciemnej strony" w tej ostatniej historii co miał starcie z tą kobietą demonem. Widziałem go też w serialu "Sprawiedliwość na 18 kołach" gdzie grał płatnego morderce co zabija przestępców. Ogólnie ciekawy aktor ale raczej mało rozpoznawalny.

użytkownik usunięty
Axel

"Mortal Kombat II" to bardzo słaby film z mało skomplikowanymi postaciami, więc nawet sam Deniro by nie dał rady lepiej zagrać. Właśnie obejrzałem go tuż przed rozpoczęciem "Dextera", od razu poznałem.

Axel

Lamberta lubię za "Nieśmiertelnego" ale jako Rayden bardziej mi się podobał właśnie Remar. Bardziej był dla mnie przekonywujący niż Lambert. A poza tym - przystojniejszy...:]

Valvena

Przypomniała mi się jeszcze jedna rola Jamesa Remara, o której jakoś zapomniałem. A mianowicie rola w filmie "The Quest" u boku Jean-Claude Van Damme'a, z tym, że miał tam wąsy - nie wiem czy prawdziwe czy przyklejone - i dlatego nie wyglądał jak w innych filmach. Zagrał boksera o imieniu Maxie z Ameryki, który miał wziąć udział w turnieju ale był dużo gorszy od Van Damme'a. :)

Axel

Co??? To Maxiego gral Remar? Widzialem ten film w kinach ale nie znalem wczesniej tego aktora, a jak juz Remar zaczal byc przeze mnie rozpoznawany to za cholere bym nie skojarzyl, ze gral w Quescie :) Mimo, ze pamietam ta postać Maxiego :)
Swietnie zagral też w jednej z pierwszych swoich ról w The Warriors z 1979 roku.

Axel

dobrze zagrał Raydena

roman245

bardzo dobrze gra także Harrego w Dexterze ;)

Axel

Ja go widzałem w 48 godzin u boku Eddiego Murphego ,Quest, seriale : Nash Bridges, Miami vice,Strażnik Teksasu,

Ruben_fw

gdyby nie wpadła z narkotykami to zagrałby kpr. Hicksa w Aliens 2 . Po tym zdarzeniu Cameron wywalił go z planu zdjeciowego i zastąpił go Michael Biehn .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones