Jane Fonda

Jayne Seymour Fonda

8,4
12 671 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jane Fonda

Fenomenalna aktorka!

użytkownik usunięty

Zasłużenie na 1. miejscu, niestety zaraz nawiedzeni fani Meryl Streep nawstawiają jej tyle jedynek, że za chwilę wypadnie nawet z pierwszej setki. Ech, debile jedne... :/

Nawiedzeni?!
Wypraszam sobie. Ubóstwiam Meryl, ale uważam, że Jane jest znakomitą aktorką i bynajmniej nie mam zamiaru stawiać jej jedynki.
I proszę, nie nazywaj fanów Meryl debilami, bo jak nazwiesz wtedy fanów Miley Cyrus cz kogoś takiego?
Wrrr.

użytkownik usunięty
yeizdol

Nie napisałem fani, tylko nawiedzeni fani, bo do prawdziwych fanów Meryl nic nie mam. Drażnią mnie jedynie ci psychiczni, co muszą zawsze zaniżać punktację aktorkom, które zajmują wyższe miejsca od Meryl w rankingu Filmwebu. O Miley Cyrus nie dyskutuję, udaję, że nie istnieje :P

No to dobrze, ale tak to zabrzmiało, jakby wszyscy fanu Meryl byli nawiedzeni :P

Bo nasze oceny są czysto subiektywne, ale nie wiem dlaczego z tego powodu
mamy być debilami. Taka jest po prostu natura ludzka. Ja Meryl Streep
oceniam wysoko jako aktorkę, ale nie dałam Jej żadnej oceny, ponieważ z
jakiś pozaracjonalnych (dla mnie samej niezrozumiałych) powodów Jej nie
lubię. Natomiast Jane Fondę oceniłam na 9. Czy z tego powodu mam być przez
jakiegoś wielbiciela Meryl Streep nazwana debilką?

Nawiedzeni fani Meryl Streep? Nie wiesz, na kogo rękę podnosisz - bogini Streep jest aniołem pośród aktorskiego rodu i radzę liczyć się ze słowami.
Pani Fonda to inna kategoria - szanuję ją bardzo ale nie zdzierżę zwrotu o "nawiedzonym fanie".
P.S. Nie oceniam Pani Fondy wcale, aby pokazać, że takich fanów, którzy zaniżają średnią innym, wspaniałym aktorkom Meryl Streep ma niewiele, a już na pewno nie we mnie

"Ech, debile jedne... :/ "
..........................
zal.pl
..........................
smutek.com

Wow. To Fonda była kiedyś na pierwszym miejscu? Nieźle! A teraz... 254. Trochę kpina, by aktorka takiej klasy, mająca za sobą wiele fantastycznych i wręcz kultowych ról, w dodatku oscarowa była tak daleko, a masa podrzędnych aktoreczek zajmowała wysokie miejsca w rankingu...

Ja lubię i Streep, i Fondę. Nie rozumiem, o co krzyk. Nie są bliźniaczkami, każda ma swoje perełki w rolach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones