Jane Fonda

Jayne Seymour Fonda

8,4
12 723 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jane Fonda

Kobieta ma 70 lat na karku, a wygląda na góra 55. Pewnie nie jedna zniszczona 40-latka chciałaby tak wyglądać jak ona teraz. Sama bym chciała w jej wieku tak się świetnie trzymać. Bardzo elegancka, zadbana kobieta, a w dodatku bardzo dobra aktorka. W Sposób na teśniową i w Twardej sztuce powaliła mnie. Daję jej 10/10

who008

Na początek powiem tyle że uwielbiam Jane a wręcz kocham, ale ona ma tyle kasy że jakby ta 40 o której piszesz tyle miała to też by tak wyglądała, nie wierz w to że ona nie miała żadnych liftingów itp. bo każdy szary człowiek w jej wieku tak nie wygląda nawet ci co mają dobre geny i wyglądają długo młodo to w tym wieku niestety starość robi swoje. Jane po prostu wygląda świetnie ale nie dzięki wieloletniemu aerobikowi lecz dzięki zabiegom odmładzającym, ja mam babcię w jej wieku ale Jane wygląda jakby była o połowę od niej młodsza, jej młody wygląd nie jest naturalny.

HiFtc

zip ma rację. Wygląda naprawdę wspaniale, ale to nie zasługa genów. Sama sie kiedyś przyznała, że zrobiła sobie kilka liftingów, a świetną figurę, którą niby miała dzięki aoerobikowi w dużej mierze zawdzieczała odsysaniu tłuszczu i (o ile dobrze pamietam) usunęła też sobie jakieś zebra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones