Jane Fonda

Jayne Seymour Fonda

8,4
12 671 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jane Fonda

Za sprawą tej panienki i jej podobnych komuniści opanowali Wietnam Południowy i wymordowali tam 1 milion osób . Przecież o na współodpowiada za bambusowy gułag wiec jest rzeczą głęboko niesprawiedliwą że od wielu lat nie gnije w więzieniu .

Żeś się koleś nałykał propagandy. Świat jest niesprawiedliwy, głównie dlatego że istnieją takie państwa jak USA, Izrael itp.

duende_2

USA, Izrael?

Świat jest niesprawiedliwy, bo ludzie są tacy, jacy są. Nie ma dobrych i złych, nie ma strony do wybrania.

użytkownik usunięty
duende_2

To ty nałykałeś się komunistycznej propagandy (Wietnam 1 milion ofiar marionetek sowieckich ) .

proszę cię zejdź na ziemię... nie można w każdym kącie widzieć spisków i wierzyć w każdą plotkę jaką podadzą media, bo inaczej z naszym mózgiem może się stać to co już u ciebie chyba zaistaniało jak widać...

zgadzam się z duende, propaganda rozpuszczana przez fanatyków religijnych czy kogo tam jeszcze cię pochłonęła... czas powrócić do rzeczywistości.

użytkownik usunięty
googaify

Niestety to że ta idiotką była tubą propagandową zbrodniarzy jest faktem , nie czytaj już tych Krótkich kursów .

nie rozkazuj mi drogi kolego, bo mam naprawdę głęboko gdzieś twoje chore urojenia. I nic co o niej napisałeś nie jest faktem, ale ja wiem, że fanatycy mają skłonności do tworzenia sobie rzeczywistości, uczepiania się jej i wyznawania, także rozumiem cię. Nie popieram, ale rozumiem, choć z przerażeniem patrzę na pogłębiającą się waszą chorobę.

użytkownik usunięty
googaify

Czy jeśli napiszę że popieram budowanie obozów koncentracyjnych i odtąd będę chwalił Wielkiego Wodza Kima (jak Fonda chwaliła wujka Ho ) wtedy w Twoich oczach zacznę uchodzić za szermierza postępu ?

Gdyby nie pacyfisci, to wojna trwalaby do dzis, a takie proamerykanskie swinie,jak ty, powinny pojechc do ameryki i zobaczyc, jak zyje sie tam dzis. Gdyby ameryka byla tak potezna, jak o niej sie mowi, to te wojne wygralaby bez problemu

ledzeppelin_filmaniak

"Dość dobrze znam Amerykę. Poznałem ją w 1989 roku, dużo po niej jeździłem i pamiętam, że nawet przyjechałem poruszony, że to jest kraj, który po pierwsze wierzy w Boga, po drugie w to, że instytucje finansowe są racjonalne, a po trzecie, że Ameryka prowadzi sprawiedliwe wojny. Dzisiaj w Ameryce może to pierwsze jest jeszcze istotne. Wojny prowadzi się niesprawiedliwe w jakichś partykularnych interesach, a instytucje okazały się skrajnie irracjonalne – doprowadziły do bankructwa milionów ciężko pracujących ludzi, w których wciśnięto produkty i dobra, których nie byli w stanie sfinansować. A konsekwencje tego dla gospodarki liberalnego Zachodu okazały się zabójcze. Kapitalistyczna Ameryka negocjuje na kolanach z ludowymi Chinami w związku z nadwyżką handlową. Trudno przejść nad tym do porządku dziennego."

Bardzo trafne slowa, i pomyslec, ze padly one z ust polityka pis-u

ledzeppelin_filmaniak

"Dość dobrze znam Amerykę. Poznałem ją w 1989 roku, dużo po niej jeździłem i pamiętam, że nawet przyjechałem poruszony, że to jest kraj, który po pierwsze wierzy w Boga, po drugie w to, że instytucje finansowe są racjonalne, a po trzecie, że Ameryka prowadzi sprawiedliwe wojny. Dzisiaj w Ameryce może to pierwsze jest jeszcze istotne. Wojny prowadzi się niesprawiedliwe w jakichś partykularnych interesach, a instytucje okazały się skrajnie irracjonalne – doprowadziły do bankructwa milionów ciężko pracujących ludzi, w których wciśnięto produkty i dobra, których nie byli w stanie sfinansować. A konsekwencje tego dla gospodarki liberalnego Zachodu okazały się zabójcze. Kapitalistyczna Ameryka negocjuje na kolanach z ludowymi Chinami w związku z nadwyżką handlową. Trudno przejść nad tym do porządku dziennego."

Bardzo trafne slowa, i pomyslec, ze padly one z ust polityka pis-u

użytkownik usunięty
ledzeppelin_filmaniak

Ameryka była kapitalistyczna a kryzys dziubku wywołalo stosowanie socjalizmu w gospodarce (od czego paradoksalnie odeszli Chińczycy ).

użytkownik usunięty
ledzeppelin_filmaniak

Amerykanie militarnie wygrali Wietnam i doszło do zawarcia pokoju : niestety zdradziecka działalność wszelkich lewaków doprowadziła do opanowania przez komunistów Południa .

LIv Tyler 10/10, Jane Fonda 1/10 - to twoje oceny, widze, ze na kinie znasz sie tak dobrze, jak na polityce

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

kim ty jesteś gów.niarzu, że dajesz sobie prawo do orzekania kto się lepiej zna na kinie i polityce? Zwłaszcza że, przypominam, ty nie mówisz o tym świecie, tylko wymyślasz swój własny i co gorsza wierzysz w niego.

Btw jak można dać przeciętnej aktoreczce Liv Tyler 10/10? :/ ile ty masz lat, może 12 i to twoja idolka, co?

poza tym, tu oceniamy Fondę jako AKTORKĘ, a nie człowieka!!! Wbij to sobie do tej głowy!!! Kogoś tak żałosnego na filmwebie jak ty chyba jeszcze nie widziałam... a może rzeczywiście masz ze 12 lat, bo aż ciężko mi jest sobie wyobrazić, że dorosły, dojrzały człowiek mógłby pisać takie brednie. A dawanie 1/10 tylko po to, żeby obniżyć jej średnią i dlatego, że cię "wkurzyła", bo wierzysz prasie w plotki na jej temat, jest przejawem potwornej, nieograniczonej głupoty.

użytkownik usunięty
googaify

Panieneczko najpierw pomyśl zanim coś napiszesz . Faktem jest że Fonda popierała ludobójczy reżim a ja akurat lubię aktorstwo Liv Tyler a nie znoszę niczego co wiąże się z Jane Fondą , zabronisz mi ?.Nie da się oddzielić tych dwóch ról bo wtedy Adolf Hitler (Obok tego że ludobójca również dobry mówca ) musiałby zyskać na tym portalu całkiem niezłe noty . Choć w jednym masz rację Fonda nie ponosi winy tylko za 1 milion ofiar ale współodpowiada również za zbrodnie Pol-Pota (gdyby nie tacy jak ona nigdy by nie doszedł do władzy ) ale czy niedoszacowanie liczby jej ofiar to brednie ?. To że popierała komunę jest powszechnie znanym faktem( na Kremlu bratała się też z Breżniewem ). A co do głupoty to odpowiedz sobie sama czy większą brednią jest pisanie prawdy czy atakowanie tego kto tylko mówi prawdę ? .Gdybyś myślała atakowałabyś Fondę a nie mnie ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones