Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
69 055 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

moj ulubiony :)) PILNIE POSZUKIWANY!: nie macie moze znajomego podobnego do Jareda ? :D
jak cos to prosze o kontakt :) PILNEEEEE ! ;)

Karo_5

haha, kto by takiego nie chcial...niestety ja nie posiadam takiego piknego chlopaka jakim jest Jared ;(

MaDzIuS

A ja mam! Na serio! Wypatrzyłam go w mojej szkole jakieś 2 tygodnie temu. Oczy ma dosłownie identyczne. Świetnie się z nim rozmawia, ale niestety ma 13 lat i 145 cm wzrostu:)

Sophie_Neveu

hahaa dla mnie w sam raz :D ( ja mam 16 lat i mam 170 cm ) ale co tam xD

MaDzIuS

Sama nie mogę w to uwierzyć, ale ostatnio widziałam kopię Jareda!No dosłownie miał identyczne oczy...Musiałam się powstrzymać żeby nie pójśc za nim i się na niego rzucić:D:D

MaDzIuS

no ja ostatnio poznalam chlopaka ktory mi przypomina jareda ma identyczne wielkie oczy i jest slodki ale kurcze ma ciezki charakter

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kasiulka17_89

http://jared-leto.org :DTu znajdziesz zdjęcia klipy i różne wideo z Jaredem:D

kasiulka17_89

O ja pieprze. Żal mi siebie. No cóż, to wypowiedź z przed 6 lat. Człowiek młody i głupi był...:) i fascynował się amerykańskim aktorem... :D. Uśmiałam się.

użytkownik usunięty
kasiulka17_89

Tak wypowiedz z 6 lat, i chamstwo jeszcze tu cokolwiek pisać.....ŻAL MI CIĘ......:P
Bredzisz !

Chamstwo? Możesz jaśniej?;p Co w tym chamskiego?

kasiulka17_89

Daj spokój, pan Leon to jakiś gejuch zakochany w Jaredzie. Nie zdziwiłbym się, gdyby miał w pokoju ołtarzyk z jego zdjęciem. Wystarczy popatrzeć na forum. Wszędzie jego post jako ostatni -.-

użytkownik usunięty
transistor152

Nie jestem zakochany w Jared'zie, po prostu to mój ulubiony aktor, i nie posiadam ołtarzyka z jego podobizną,
nie jestem aż tak zadumany w jego image :)
A co do postów, to raczej nie ma znaczenia :)

użytkownik usunięty
kasiulka17_89

Post niestety nie był zwrócony do ciebie - przepraszam :)

Kierowałem go do babok.....

zwracam honor :)

Wyglądało jakbyś pisał do mnie... no ale każdemu zdarzają się pomyłki.

Jest ok ;)

użytkownik usunięty
kasiulka17_89

No wiem, jakoś tak wyszło, ale na pewno nie był do ciebie :)

Karo_5

Trochę taki jak Jezus na profilowym, a jednak pociągający. Te jego oczy... <3

użytkownik usunięty
Renelece

No trochę wygląda jak Jezus :)
Postaraliśmy się o zmianę zdjęcia, bo poprzednie długo brylowało na profilu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones