Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Niestety muzyka jego zespołu nie jest aż tak "dobra" ;) Rozumiem, że nastolatkom może się
podobać, bo to przecież (podobno) przystojny facet który gra prostą kiczowatą muzykę
trafiającą w ich gusta. Ale chłopaki, ogarnijcie się :)

użytkownik usunięty
we_ed

Ja nie mam zamiaru się ogarniać "TO MĘSKIE GRAMIE" - należące tylko w 30 % do dziewczyn !
ONI DAJĄ CZADU, bo dziewczyny nie mają wyjścia, jestem facetem, i wiem że dobre napier**** w gitarę i perkusje jest dobre :)
Polecam :)

jestem dziewczyną ale zgodzę się z Leonem. Nawet gdyby Jared miał gębę jak worek kartofli to i tak ich muzyka by mi się podobała. Cały Ehelon nie opiera sie tylko na Jaredzie. 30 seconds to mars jako całość mają coś takiego jak moc która jakoś ciągnie i nie chce puścić. Mnie złapała. Być może głupawe nastolatki niby słuchają 30STM bo Jared jest taki piękniusi i "słit" a nawet nie wiedzą jak reszta zespołu się nazywa. I nie podoba mi się określenie kiczowata. To raczej muzyka inna. A nawet ambitna.

użytkownik usunięty
doris1997

No, ok, sorki i popieram w 100 % - poniosło mnie :)
Ale dogadałaś :)

Muszę walczyć na filmwebie i w życiu też:) Jak zawsze:)

użytkownik usunięty
doris1997

Pewnie i ja to popieram, bo trzeba bronić tego o co nam zależy :)

doris1997

Spoko, oczywiście może podobać Ci się jego muzyka, ale nie nazywaj ją ambitną :D bo nią nie jest ;)

użytkownik usunięty
we_ed

Ok, jak myślisz tak masz, ale innych zdanie tez się liczy, i ta większość mówi ambitna, porywająca, doskonała :)
A ty jakie lubisz kapele ?

Większość? To znaczy kto? :D A co do mnie to słucham każdego rodzaju muzyki. Ale z tych bardziej znanych RHCP, Nirvana, Metallica, Bloodhound Gang :) no i parę innych. Ostatnio spodobały mi się niektóre piosenki Coldplay, to dziwne bo średnio lubiłem ten zespół. Za to U2 uważam za totalny syf i nie wiem jak to się może komuś podobać. To tak ogólnie :-)

Polecam nie zamykać się w jednym gatunku muzycznym :)

użytkownik usunięty
we_ed

Większość? To znaczy kto? - - FANI :)

"A co do mnie to słucham każdego rodzaju muzyki. Ale z tych bardziej znanych RHCP, Nirvana, Metallica, Bloodhound Gang :)
no i parę innych. Ostatnio spodobały mi się niektóre piosenki Coldplay, to dziwne bo średnio lubiłem ten zespół. Za to U2 uważam za totalny syf i nie wiem jak to się może komuś podobać. To tak ogólnie :-)" - - UWAŻAM TAK SAMO, i tez się nie ograniczam do jednej kapeli :)

Dla mnie syf, to Tokio Hotel, i to totalny, bo U2 zajmuje 2 miejsce :)

"Polecam nie zamykać się w jednym gatunku muzycznym :)"
ja się nie zamykam, dość często gustuję w tym systemie :)

Mam nadzieję że takie klimaty jak POP, R'N'B, RAP, REGGE RAP, czy HIP HOP, cię nie interesują, to dobrze :)

popieram twoje zdanie - pozdrawiam :)

Dlaczego mają mnie nie interesować? :) Zresztą pokazujesz tylko swoją niewiedzę i ignorancję, pisząc rap i hip hop :) I tak w ogóle jak możesz popierać moje zdanie wykluczając te gatunki muzyczne, to wiele mówi o Tobie :)

I również jestem z Jarosławia, chociaż tam już nie mieszkam :)

użytkownik usunięty
we_ed

"Dlaczego mają mnie nie interesować? :) Zresztą pokazujesz tylko swoją niewiedzę i ignorancję, pisząc rap i hip hop :) I tak w ogóle jak możesz popierać moje zdanie wykluczając te gatunki muzyczne, to wiele mówi o Tobie :)"

Niestety nie zrozumiałeś mojego przekazu, i niestety się nie dogadamy.
Osoby które są za ROCK'iem, nie uznają hip hopu, czy rapu.....czyli ty raczej mieszanie gustujesz w muzyce.
Ze mną tak nie jest, jest inaczej, ale to mój gust, i nie powinieneś mi pisać takich rzeczy....to trochę głupie :)

fajnie że mieszkałeś w Jarosławiu :)

Chodziło mi o to, że rap jako muzyka jest częścią hip hopu czyli czegoś co nie jest tylko muzyką :]
'Osoby które są za ROCK'iem, nie uznają hip hopu, czy rapu'

Mylisz się i to bardzo :) Co rozumiesz pisząc 'nie uznają' ? :) Zwróć uwagę, że nie ma czegoś takiego jak lepszy i gorszy rodzaj muzyki. Jest ona albo dobra albo zła. A to zależy co komu się podoba, zupełnie tak jak kuchnia w kulinariach, jeden lubi chińską inny meksykańską a jeszcze inny polską :) Mówienie, że powiedzmy kuchnia chińska jest lepsza od innych bo mi smakuje najlepiej a reszta ssie jest głupie.

użytkownik usunięty
we_ed

O tutaj, się zgadzam w 1000 % :)

hehe u mnie U2 też na drugiej pozycji:) Jak można powiedzieć że to syf? To że nie słucham reage hip hopu bądź popu nie oznacza że zamykam się w jednym gatunku muzycznym. Słucham rownież muzyki klasycznej. Jan Sebastian Bach? Czemu nie?

doris1997

'Za to U2 uważam za totalny syf', uważam JA, Ty możesz mieć inne zdanie. Dla mnie ich muzyka nie mam 'jaj', dlatego tak napisałem.

we_ed

No, no, gratuluję, poziom późnej podstawówki / wczesnego gimnazjum w muzyce zaliczony. Liczę na dalszy progres.

MarchewaSoler

Trzymaj kciuki mistrzu, może kiedyś będę słuchał w kółko Pink Floyd i Led Zeppelin /zresztą lubię oba zespoły/ i będę taki inteligentny jak Ty.

we_ed

Pink Floyd słuchałem na samym początku poznawania muzyki. Ani Pink Floyd, ani Led Zeppelin nie są słabymi zespołami, ale zapewniam, że są setki ciekawszych z przeróżnych gatunków.

MarchewaSoler

Pink Floyd i Led Zeppelin nie są słabymi zespołami, są świetni. Moim zdaniem nie znajdziemy setek zespołów ciekawszych od nich, a z całą pewnością 30STM nie dorasta im do pięt.

Optimiste

Z niedorastaniem do pięt się całkowicie zgadzam.

we_ed

Słuchasz RHCP a Marsom zarzucasz płytkość i brak ambicji?... Pozdro -_-

ola2523

Dobre :D Nie ma to jak śmieszny komentarz na początek długiego dnia... ;)

we_ed

Grunt to cienka riposta. I jakiż pełny konkretnych kontrargumentów komentarz.

we_ed

Ambitnym nie jest prośba o ochronę własnej Ziemi poprzez piosenki i teledyski (A Beautiful Lie) ? Nie jest ukazywanie tego, ze dla ludzi najważniejsze są pieniądze (From Yesterday) i najdziwniejsze zboczenia (Hurricane), poprzez które nie liczą się z innymi jednostkami? Że świat staje na głowie? A pokazywanie marzeń, umożliwianie marzenia i popychanie do dążenia do celu (Closer To The Edge, Kings And Queens, Capricorn) nie są całkowicie ambitne? Jeśli nie to nie wiem co jest :)

użytkownik usunięty
doris1997

Popieram, nie ważne jak wygląda Jared czy jest ładny czy brzydki - prawdziwy fan nie zwraca na takie szczegóły uwagi... liczy się to co tworzy razem z zespołem..
A tworzą naprawde tak jak to określiłaś " ambitną " muzyke, która trafia do serc zarówno dziewczyn jak i chłopaków. Nie zależnie od wieku...
Mnie też coraz to bardziej przyciąga ich " magia "

użytkownik usunięty

I o to właśnie chodzi, takie słowa jak :

Popieram, nie ważne jak wygląda Jared czy jest ładny czy brzydki - prawdziwy fan nie zwraca na takie szczegóły uwagi... liczy się to co tworzy razem z zespołem..
A tworzą naprawde tak jak to określiłaś " ambitną " muzyke, która trafia do serc zarówno dziewczyn jak i chłopaków. Nie zależnie od wieku...
Mnie też coraz to bardziej przyciąga ich " magia "

Jest świetnie napisane ;0

użytkownik usunięty

Dziekuje ! :P
Hm, i niech ta ich magia czaruje wszystkich coraz to bardziej ;D
Zresztą, co tu dużo mówić... fanów 30 Second to Mars - przybywa z każdym dniem :)

ZGADZAM SIĘ W 100%;**

użytkownik usunięty

Dziekuje :) Marsjańska " magia " niech nas dalej czaruje :P

Jared Leto - świetny aktor , ma chłop potencjał , niezwykle pracowity , pisze świetne teksty , głos też ma nawet nawet , ale...(teraz już część z was może na mnie zacząć wrzucać) muzyka mi się nie podoba , gdyby grali inaczej..chodzi mi o gitary , jestem zwolenniczką raczej "mocnego pi*rdolnięcia" niż brzdękania jakiejś tam melodii , nie mówię że to złe tfuuu i w ogóle , osobiście lubię go jako człowieka , zespół też , ale nad melodią ubolewam. Szkoda że już jak to w jednym wywiadzie wyznał "jestem wybredny co do wybierania ról " przez co zamknął większość swoich bram do dostania się na nasze ekrany . Podziwiam go jako aktora , świetnie się wpasuje w rolę , niemalże staje się tą postacią , co sprawia że (niektórzy) ludzie myślą że historia wydarzyła się naprawdę . Więc..Jared wracaj do grania! .

użytkownik usunięty
Rhoadie

Każdy ma swoje zdanie - ja to szanuje. A co do aktorstwa - też go podziwiam jako aktora... uwielbiam oglądac filmy z nim, wedłu mnie ma ogromny potencjał aktorski i też troszku ubolewam nad tym że jak narazie w niczym nowym nie gra, ale z kolei pocieszam się tym że taką uwagę poświęca zespołowi i swoim fanom. Z niecierpliwością czekam na jego kolejną płyta.. Na pewno czymś nas zaskoczy :)

Nie zaskoczy nas niczym , zaserwuje to samo co w Beautiful Lie i This is war , sama elektronika.

we_ed

Zgadzam się, jego zespół jest beznadziejny. Wszystkie piosenki są niemal identyczne, tak samo słabo zrobione.

Optimiste

Ja wiem czy beznadziejny... Po prostu przeciętny? Nie widzę w nim nic ciekawego... Ale dzięki za wypowiedź, bo już myślałem, że zostanę tutaj sam ;)

użytkownik usunięty
we_ed

Zacytuje " Myślałem że zostane tutaj sam " - ok... chcesz tu zostać zeby go krytykować ? sory ale Cie nie rozumiem, jeśli ktoś go nie lubi to ja jeszcze mogę to zrozumieć - bo każdy ma inny gust, ale po co Ci tu zostawać i go dalej krytykować ? to chyba bez sensu!

Ale ja go lubię - jako aktora, bo jako człowieka go nie znam. Zresztą to forum jest otwarte i każdy może pisać to co uważa, dlatego tu zostanę :)

użytkownik usunięty
we_ed

Ojjć ;p rozumiem... zostań jesli chcesz to Twoj wybór. W żadnym wypadku Ci tego nie zabraniam... Skoro lubisz go jako aktora to może poruszmy ten temat ;) w której roli spodobał Ci sie najbardziej ?

Trudno znaleźć jego słabą rolę. Spoko Mr Nobody i Requiem dla Snu. Stosunkowo rzadko gra w filmach a szkoda, mógłby rzucić muzykę i zająć się tylko aktorstwem :PP

użytkownik usunięty
we_ed

Heh najlepiej gdyby mógł to jakos pogodzić ;P
Zgodze się ze cięzko znalezc słabą role Jareda bo jego talent aktorski jest ogromny. Najbardziej podobał mi sie w " Requiem for a dream" ;) nigdy mi sie ten film nie znudzi...
W " Mr Nobody " był genialny ;) podobnie w " Alexandrze " .... Widać że wkładał w te wszystkie role całe swoje serce!
Mam nadzieje ze kiedys jeszcze uda sie nam zobaczyć go w jakimś filmie.

No ale nie ma co ukrywać, to nie jest najlepszy aktor na świecie, ale na pewno czołówka. To mnie zaskoczyło, że jak zobaczyłem kiedyś jego profil na fw to grał w kilku filmach, którym dałem 10/10 :)

użytkownik usunięty
we_ed

Ja też... ;) i właściwie uwielbiam jego role... każda z nich jest inna a zarazem taka wyjątkowa... ;p
Poza tym warto wspomnieć też o " Azylu " w którym zagrał. Takie role czarnych charakterów świetnie mu pasują.

użytkownik usunięty
Optimiste

Jeśli można spytać to które piosenki są niemal identycznie zrobione ???? ;DD Ja tam nic identycznego nie widze ale z miłą chęcią się dowiem ;p

użytkownik usunięty
Optimiste

No to się nie znasz na muzyce !

we_ed

myślisz powierzchownie. to, że Jared jest przystojny [ bo przynajmniej moim zdaniem jest ] nie ma wpływu na to czy podoba mi się jego muzyka czy nie. Lubię piosenki Marsów i uważam, że są dobre. A zespół to nie tylko Jared, jest jeszcze Shannon i Tomo, którzy razem tworzą świetną muzykę. Jeżeli Tobie nie podobają się ich piosenki nie krytykuj ludzi którym się podobają i nie wymyślaj, że jest tak tylko przez urodę wokalisty. Każdy ma inny gust i chyba czas się z tym pogodzić.

mala_czarna00

Moim zdaniem ich muzyka jest słaba, ale oczywiście może Ci się podobać.

we_ed

No ale we_ed ma rację , większość obecnych fanów poleciała na wygląd wokalisty.
Jego zespół to masakra , plumkać na gitarze czy wyć do mikrofonu to każdy potrafi.

Rhoadie

droga Rhoadie, życzę Ci, abyś i Ty "plumkając na gitarze i wyjąc do mikrofonu" chociaż w małej części osiągnęła to co 30STM [ bo to nie JEGO zaspół tak jak to powiedziałaś tylko ICH ]. naprawdę życzę Ci powodzenia.

mala_czarna00

Wiedzialam ze zacznie sie wjazd :D . Tylko na to czekalam.
Kazdy ma prawo wyrazac swoje opinie prawda? Bo widzisz , Jared nie jest moim idealem glosu , moze dlatego ze gustuje w innym typie muzyki , moim idealem glosu jest James Hetfield , Osbourne , Dubrow , Armstrong. No ale o gustach sie nie dyskutuje. Nie krytykuje go , ma pomysl na siebie niech to robi , proste. Ty mozesz uwazac ze Hetfield wyje i plumka na gitarze , nie ma sprawy. To Twoja opinia. Nie wiem o co szum , o to ze skrytykowalam? Dziecinada.

użytkownik usunięty
Rhoadie

Nie prawda - mam byc szczera ??? Ogólnie Jared nie zbyt szczegolnie podoba sie mi z wyglądu !! Ale prawdziwy fan nie zwraca na takie " szczególiki uwagi " bo to nie jest konkurs piękności. Gdyby nie jego muzyka, i ta ogromna pozytywna energia całego zespołu to nie zwróciłabym na nich uwagi. Bo niby co z tego że był by piękny jak jego muzyka wcale nie przypadła by mi do gustu. No przynajmniej ja tak nie potrafie.
Ale wiem że są też takie osoby które niby są fanami a w rzeczywistości patrzą tylko na czyjś wygląd bo jest " sweet boy " ;p ale to odrębne przypadki.
I niestety nie kazdy tak potrafi " wyć do mikrofonu " !

Rhoadie

uważam że Jared nie jest jakoś nadzwyczajny z wyglądu, ale muzykę robi świetną razem z całym zespołem i nikt mi nie wmówi że jest inaczej. Poza tym nie każdy potrafi śpiewać tak jak on. Spróbuj sobie tak " powyć " i pokaż nam wszystkim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones