Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Dobry aktor, świetny muzyk, super przystojny.

Priscilla22

Dokładnie :D.
A ja bym obejżała z nim film coś na styl "Anioły i Demony" :D

Priscilla22

Taaak, on jest bardzo elastyczny jeśli chodzi o gatunki filmów :) Ja bym go chciała zobaczyć w jakimś thrillerze może, w niedokońca pozytywnym wcieleniu....... może jakiś morderca - psychopata? haha xD

wake_the_dead

oo tak;p ale taki zwariowany też jest świetny np w Autostrada;p (uwielbiam ten film).
A jeśli chodzi o takie negatywne to Samotne serca- był super ;p

Priscilla22

O tak! Te Samotne serca! No a ciekawa jestem Priss jak tam idzie Leonowi szukanie dla mnie Marsjanina z moimi wymaganiami. :D Bo już się nie zmieściłam w tamtym temacie,bo przekroczyliśmy 1000 postów :D

Jaredusia

Ach te Twoje wysokie wymagania:przystojny, zamożny, odpowiedni wiek.... Nie wiem czy Leon znajdzie odpowiedniego kandydata, który spełni Twoje wymagania. Wiesz jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny to każdy ma inny gust. ;p

Priscilla22

Oj tam oj tam. :D Dobrze,że zaświeciła mi lampka z wiekiem. Bo już mi tu dziadka chciał wcisnąć ;d

Jaredusia

No wiesz taki spełniałby Twoje wymagania;p Wiesz mogłabyś mieć dużo kasy itp. haha nie no wiesz miałabyś sponsora;) Nie wiem czemu od razu pomyślałam o tym Hefnerze od Playboya ;p

Dla mnie może być starszy, ale nie dziadek;p

użytkownik usunięty
Priscilla22

Aaaa...starszy, to wy macie wymagania...ja...:)

hmm no ja nie mam takich wielkich chyba;p

Priscilla22

Oj ja mam małe wymagania jak na kobietę :D Doceńcie to :D

Jaredusia

Dobrze;* Ja mam tylko takie..starszy...i SŁUCHAJĄCY ROCKA ;)

Priscilla22

Haha dobrze! Przynajmniej konkretnie i z najlepszym gatunkiem muzyki :D

Jaredusia

No pewnie;) Trzeba mieć jakieś wymagania faceci mają większe;p

użytkownik usunięty
Priscilla22

A żebyś wiedziała !!! - i to jakie...nie z tej ziemi :)

hmm...no tak pomyslałam;)

użytkownik usunięty
Priscilla22

Ja to w sumie, już znalazłem idealną kobietę...i mam szczęście :)

Ej ja też tak chcę! :D

użytkownik usunięty
Jaredusia

Postaraj się trochę ....a znajdziesz :)

użytkownik usunięty

W sumie to mogę cię zeswatać z kimś :)?

Jaredusia

Wiesz nic na siłę, lepiej być samą niż trafić na palanta- taka moja rada...i czekam na Ciebie na gg z Tobą mogę gadać i gadać......;p

użytkownik usunięty
Priscilla22

Hahahah - na palanta, ciekawe kogo mas na myśli ?

A różni są;))))

użytkownik usunięty
Priscilla22

Oj są, choć ja facet, to i wiem że są :):):)

O matko. To żeście mi już dowalili na pełnej linii. Już nie wiem co mam odpisać :D

użytkownik usunięty
Jaredusia

ja ci napisze że nie oceniaj ludzi po wyglądzie, traf na charakter :)
Ale na pewno o tym wiesz, nie daj się zbajerować, i nie gustuj w dresach :)

Jaredusia

No wiesz;**** Ja zmieniam zdanie, bo teraz wszystko już wiem;p wiesz o kim mówię <P.CZ> ;* Powodzenia ;****

użytkownik usunięty
Priscilla22

No to ładnie ?!?!?!

Mamy z Jaredusią tajemnice, takie babskie:p

użytkownik usunięty
Priscilla22

babskie, ok , not MEN :) !!!

Tak;p Ty masz z kumplami swoje męskie ;)

użytkownik usunięty
Priscilla22

No to fakt - rozumiem - nie wtrącam się :):):)

Hahah dziękis Priss. Oj tego powodzenia to się przyda,nawet z podwojoną mocą hihi . :D A Leon luzik,dresy to nie mój styl ;)

Jaredusia

Nie lubię dresów, ich styl mnie odrzuca....NIE MA TO JAK PRAWDZIWY ROCKMAN ;P mmm........;***
Sytuacja się jeszcze nie zmieniła?? co za...... szkoda, że mnie tam u ciebie nie ma, już ja zdziałałabym coś żeby zmienił zdanie....;p hihihi ;***

Priscilla22

Hahaha wierzę,wierzę :D No baa Rockmen jest najlepszy z wszystkich innych jednostek :D

Jaredusia

"Osobniki" nazywające się rockmani są tacy pociągający,,,;p Na ich widok aż mnie się słabo robi...;p Mam do nich słabość, w ogóle jak widzę faceta w czarnej koszulce, skórzanej kurtce, czarnych spodniach.....itd to ach....już nie będę kończyć ;p Padłabym w ich ramiona hihi ;* Chociaż metalowcy też są fajni;)

Jakbym była u Ciebie ... mogłabym podejść i ...
Hej ..koleś-metal, czy Ty ślepy jesteś czy co, taka laska i Ty jej nie dostrzegasz ?! na co Ty czekasz?! Pasujecie do siebie, bierz się w garść i dalej.....pomóc Ci?
haha ;p

Jaredusia

A siostra!! nie mogę Cię złapać na gg!! tęsknię za gadaniem;p może się wymienimy nr kom, chociaż założę się, że nie masz w tej sieci co ja ;(((

Priscilla22

Okie. Jasna sprawa. Sorrki Priss,że mnie nie było wczoraj ale miałam wesele :D Hahah z tym podejściem do metalowca to dobre,dobre,byleby się koleś nie spłoszył i nie uciekł. A co do wyglądu rockmena dodaj do tego gitarę i może motor? Mhmmm :D

Jaredusia

Ok, wybaczam Ci tę nieobecność siostra ;**
Na pewno by się nie spłoszył jakby Cię zobaczył ;p
Jeśli chodzi o rockmana to gitara mmm chłopak z gitarą byłby dla mnie parą hihihi ;p oo jako dodatek do tego zajebistego stylu harley albo ścigacz mmm... normalnie taki koleś MUSI być mój mmm ale się rozmarzyłam mmm.... ;p

Priscilla22

No ale już jak ma być,to musi być zamożny i ambitny . Jeszcze trochę Priss a założymy temat dyskusyjny pt. "Jak wygląda twój wymarzony Marsjanin lub Marsjanka" :D

Jaredusia

hahah idealny temat dla mnie ;p
Mogłabym nawijać ...;p

Priscilla22

Mam nadzieję, że gdy będziecie dorośli, i ta strona ciągle będzie istniała, zaglądniecie tu i palniecie się w łeb.

studzinsky

Niby z jakiego powodu Panie Studzińsky?
Każdy pisze to co chce.
Nie lubię nadętych ludzi którzy nie potrafią bawic się życiem i wszytko biorą tak śmiertelnie poważnie.

użytkownik usunięty
norija

Norija - szkoda cokolwiek do niego pisać - szkoda :)

norija

On chyba nie ma poczucia humoru ani trochę.....;/

użytkownik usunięty
Priscilla22

Bo to antyfan, i człowiek o tępym rozumie :)

użytkownik usunięty
Priscilla22

Pewnie że nie !

użytkownik usunięty
studzinsky

Ty palnij się w ten durny łeb już teraz !!!

Tylko wiecie co moi drodzy,nie rozumiem ludzi,którzy nie lubią gościa a najwięcej "mają coś do powiedzenia" i tym samym uważają,że "są najmądrzejsi". Tak mnie to drażni ich wywyższanie się. Może już tak jest i to powiedzenie coś w sobie ma,że "Najsłabsze psy najgłośniej szczekają".

użytkownik usunięty
Jaredusia

Chodzi ci o gościa "niby - mądrego" Studzinsky ?
To masz racje :)

saszaxx

Nie wyolbrzymiałbym jego wielkości. Jest niezły... nic więcej dziewczyny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones