Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Emocje, Huk, zadyma, totalny Echelon, trąba ,multum energii, i światła, totalny Armagedon - bynajmniej przed koncertem bo jest 7.11, i zapowiadam temat, przed tym co wyżej opisałem, tak się stanie, nic temu nie przeszkodzi...

Jakie pierwsze relacje po koncercie, i jak się wszyscy bawili, wzruszające, muzyczne, śmieszne, godne zapamiętania, obsesyjne...WSPOMINAJMY :)

użytkownik usunięty

07.11.2011 DZIEŃ 30 SECONDS TO MARS......i.........hehehehhehe :)

napiszę że było zajebiście, i jestem przed dostępem do neta, by dać temat, bo trzeba to obgadać,
Ten temat jest o relacjach z koncertu, ale nie moich, tylko naszych, wspólnych FANÓW :)
Dodam tylko tyle, że ZAJEBIŚCIE - to mało powiedziane :)

7.11.2011 - 8.11.2011 - DWA DNI NA MARSIE!!!

pierwszy koncert wszystko super a zwłaszcza THE STORY...a drugi pełna hala wszystkie sektory zajęte niezapomniany widok...a na płycie SZALEŃSTWO...czekamy na kolejny koncert

damon14

Na płycie to była rzeź. Byłam w drugim-trzecim rzędzie przed barierką i gówno że tak powiem widziałam. Jakieś dwie fangirl tak ustawiły ręce że zaczęły mnie dusić chociaż sto razy je prosiłam zeby je ode mnie wzięły. ("Masz kur** problem dziewczynko? Możesz stąd wyjść.") Tak, koncert sam w sobie był świetny tylko publiczność do dupy.

użytkownik usunięty
Szalony_Krasnolud

RZEŻ ! to była totalna masakra ! świetnie wymiatali na scenie, kilka morderczych brzmień, ale i te bardziej delikatne.
Ludzie się bawili, różna granica wieku, wiele różności, i wspaniały power...., niekiedy betony, i debile.
SUPER - ZAJEBIŚCIE :)
Do tej pory cały się telepię......

Mnie do tej pory szyja boli. To smutne bo przychodzisz na koncert żeby się dobrze bawić a przez takich jełopów to niemożliwe -.- Następnym razem idę na sektor.

Szalony_Krasnolud

ja miałam miejsca na sektorze, ale chyba wolałabym mieć na płytę
Niby było ok, ale nie jest się wtedy w centrum wydarzenia ;P Ale i tak nie żałuję - nie ma czego, najważniejsze, że się było na koncercie i słyszało ich na żywo :)

finch93

Moja koleżanka była na sektorze D. Akurat tam wskoczył Jared XD Z tego co mi mówiła to złapał ją za rękę i darła się żeby ją puścił bo ludzie się na nią rzucili. Nie chciał, hue hue. Farciara O:

Szalony_Krasnolud

Racja, farciara ;)
Ja byłam po drugiej stronie i jak Jared wskoczył na sektor to ci wszyscy ludzie tak na dół zlecieli, że miałam wrażenie, że oglądam jakiś katastroficzny film o lawinach ;P

finch93

Wiesz, co ci powiem? Oglądałam koncert właśnie z sektora D... nie ma co, miałam farta.... Faktycznie, z mojej perspektywy też wyglądało to jak lawina.... A co do koleżanki Szalonego_Krasnoluda - JAKI NIEPRAWDOPODOBNY FART!!!!!!!!!!!! Ile bym dała, by mu rękę uścisnąć....<buja w obłokach> w ogóle ci co na scenę weszli też mega fart... i czy mi się zdaje, ale ominęły mnie najlepsze akcje, bo byłam na sektorze??? Plusem była zajebista widoczność ;D

ShadowHunter

Podpisuję się pod twoją wypowiedzią :)
Ja byłam na sektorze P więc widoczność też świetna była ;)

finch93

To jakoś naprzeciwko mnie?? Bo nie ogórniam ;D
Poza tym, musimy się uważać za szczęściarzy, bo my zdobyliśmy te bilety i byliśmy na tym koncercie ;] ale następnym razem zasuwam na płytę, chcę zobaczyć, jak to jest....
I, czy na płycie jest się czego bać?

ShadowHunter

Tak mniej więcej naprzeciw mnie ;) Zresztą sama zobacz :) http://www.atlasarena.pl/pl/o-atlas-arenie/atlas-arena-3d
Ja też następnym razem zasuwam na płytę - tam tak naprawdę wszystko się dzieje :) A czy jest się czego bać to nie wiem :P Ja wychodzę z założenia, że jak się ma glany to niczego nie należy się bać - to inni powinni się bać Ciebie :P

finch93

po pierwsze - nie mam glanów.....

ShadowHunter

ja na razie też nie, dlatego jutro idę naprawić ten błąd ;P

finch93

wiesz, do mnie glany chyba nie pasują... ale przed następnym koncertem zakupię takowe ;]

ShadowHunter

Jeszcze rok temu też nie myślałam, że do mnie nie pasują :P A teraz nie wstyd mi, że ich nie mam :P Oczywiście nie znaczy to, że zrezygnuje ze szpilek czy koturnów :P (za bardzo lubię wprawiać ludzi w kompleksy :P )

ShadowHunter

koncery zajebisty!!! rzeczywiscie plyta to byla rzeź :/ ludzie nie znali umiaru:/ jared z milosci do mnie < lol > rzucil w moja twarz butelką :P hehe jedynym żalem wieczoru byl HURRICANE z taśmy :/

Kasiczkaa

W sumie racja z tym Hurricane, szkoda, że puścili teladysk :(

finch93

powinien sam wyjść i zaśpiewać... ale coż... może nie mógł... właśnie! ktoś wie, czemu?

ShadowHunter

Tez chętnie bym się dowiedziała...

finch93

Słyszałam że ze względu na to, że musieli opatrzeć Jaredowi rany po pazurach

ShadowHunter

Ten teledysk mnie dobił. Pokazali Jareda bez koszulki i już piiiisk

Szalony_Krasnolud

Ja myślałam, że mi od tego pisku bębenki popękają :/ Tak się zastanawiałam czy jak w domu oglądają to też tak piszczą :p

finch93

ale wiesz... na koncercie to co innego....
może liczyły, że on je usłyszy na backstage'u??

ShadowHunter

Wiem, wiem :)
na pewno słyszeli, chyba musieliby być totalnie głusi, gdyby tego nie słyszeli :P

finch93

Na widok Toma też zaczęły sie krzyki

anna9750_1995

Piszczeli przy każdej okazji, ale muszisz przyznać, że jak pokazywali Jareda to jednak piski się nasilały :)

finch93

przyznaję

anna9750_1995

W ogóle cały teledysk do Hurricane jest taki zmysłowy i erotyczny, że pod wpływem emocji i wrażeń te piski po prostu musiały się pojawić :)

anna9750_1995

nie da się ukryć, ze Jared jest po prostu najseksowniejszy.. Moim zdaniem te piski były dla nich miłe. :)

pigandworm

Ja bym powiedziała, że najseksowniejszy jest Shannon :D

Kasiczkaa

No dobra, każdy ma swój gust. Oboje mają swój urok. Widziałaś może zdjęcie ich mamy, które Jared wrzucił na facebooka? To jest jakaś rodzina wampirów .. ;)

pigandworm

Ja widziałam :) Dokładnie, rodzinka wampirów - ale teraz już przynajmniej nikt nie może się dziwić, dlaczego Jared i Shannon tak młodo wyglądają :)

finch93

i tak sobie z koleżanką komentowałyśmy, jaka ona musi być z nich dumna.. :)

pigandworm

Na pewno jest ;)
Poza tym, która matka nie jest dumna ze swoich dzieci :) A już w szczególności jak odnoszą takie sukcesy :)

finch93

Ciekawe, czy takie życie jest szczęśliwe.. Wiadomo - miłość połowy świata, dawanie szczęścia ludziom, o których istnieniu nie ma się pojęcia, miliony na koncie i te piski.. a z drugiej strony, jak sam Jared mówił - codziennie w innym łóżku, bez stabilizacji, bez oparcia o ukochane ramie, bez krzyku dzieciaków biegających po mieszkaniu 50m2..

pigandworm

Ja powiem tak: zazdroszczę im, że robią to, co kochają i że prawie każdego dnia są w innym miejscu (może dlatego, że po prostu uwielbaim podróżować i odkrywać nieznane mi miejsca), ale rzeczywiście na długą metę to musi być uciążliwe - zero spokoju, brak odpoczynku...
Jak sam powiedział na gali EMA - sztuką przetrwania jest nie mieć przyjaciół - a tego sobie nie wyobrażam :(

nie tylko Ty :D coś pięknego

Oj tak, zajebiście to mało powiedziane :)

finch93

ale którego dnia Hurricane było z taśmy? bo 7 raczej nieee.

endorfina_filmweb

8 istopada. Puscili teledysk, wiec se zrobili 13 minut przerwy :p

finch93

Słyszałam że ze względu na to, że musieli opatrzeć Jaredowi rany po pazurach

anna9750_1995

No w sumie to się nie dziwię ;)
Trofeum w postaci koszulki Jareda zostało zdobyte :p

finch93

Tylko jakim kosztem - jeśli miałabym zranić Jareda pazurami, aby dostać jego koszulę, to jednak zostawiłabym ją tam gdzie jej miejsce

anna9750_1995

Noo... w ogóle co to za dzicz....
paznokcie się obcina, a idola dotyka, a nie drapie... no i gdyby chciał oddać tą koszulkę, to by ją zdjął i rzucił...;/

anna9750_1995

Dokładnie, mogłyby obciąć te pazury i trochę delikatniej postępować - ale były pod wpływem emocji, więc pewnie nie zastanawiały się i nie panowały nad tym co robią :P

finch93

po takim intensywnym wymiataniu mieli prawo do chwili odpoczynku :)
Nie przesadzajcie, nie miał ran przecież.. ten moment, kiedy stał tak bez bluzki, a panny głaskały go po ciele był taki.. mistyczny..
Pierwszy odruch na jego skok to było zerwanie się i bieg - no ale po sekundzie uświadomiłam sobie, że to i tak nie ma sensu, bo nie dobiegnę.. a przez ten czas ktoś zajmie mi moje wspaniałe miejsce, z boku płyty, niby w centrum wydarzeń, ale jednak obok ;) zero ścisku, uważam, że miałam świetne miejsce :D

pigandworm

Odpoczynek oczywiście to pierwszy powód jaki mi przyszedł do głowy, a później koleżanki które były blisko niego opowiadały mi jakie miał szramy na plecach - i ja w to wierzę, bo fg zrobiłyby wszystko aby go dotknąć - sama po części jestem jedną z nich (fg - bo ja stałam niedaleko barierek i samej akcji nie widziałam)

anna9750_1995

Poza tym to jest niezaprzeczalne, że Jared jest mega przystojny, ale trzeba przyznać, że każdy z nich ma w sobie wiele uroku - i widać choćby, że Shannon ostatnio też wypiękniał; Tomo ma wspaniałe włosy; każdy ma swój typ urody

pigandworm

Nie wiem, czy miał rany czy nie... nie widziałam ... tak tylko na żarty komentuję :)
Poza tym z jednej strony trochę szkoda, że nie zaśpiewali Hurricane, tylko puścili teledysk, ale w końcu jak już gdzieś pisałam, oni wyglądają na tak wycieńczonych, że ta chwila przerwy (czy na opatrywanie pleców, czy tylko na odpoczynek) była im na pewno potrzebna :)
A miejsca to Ci zazdroszczę :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones