Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
69 050 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Ciekawi jesteśmy jakie jest nastawienie tych co jadą na koncert 30 Seconds To Mars, i ponoć zobaczenie ich na żywo, tak jak sobie tego życzymy - można się tego dowiedzieć od was, jak się motywacja, i nastawienie bojowe trzyma przed koncertem, i co zamierzacie robić przed i po koncercie :) - to nie może zostać nie obgadane :)

Ja decyduje się na wszystko, zamierzam w tym dniu opierać się tylko na 30 STM, i zyć tym do końca koncertu :)

użytkownik usunięty

No a wy ?
I jadę tak z Dziewczyną ,a wy kogo zabieracie ze sobą :)

Zapraszam na stronę :
http://thirtysecondstomars.pun.pl/

Na pewno dadzą genialny koncert - co do tego nie ma wątpliwości ;)
Osobiście liczę na wykonanie w akustycznym secie coveru "Where the streets have no name".
Aha, no i znając siebie to pewnie dzień przed i dzień po nie będę mogła spać ;P Więc jeżeli spotkasz kogos wygladającego jak zombie to będę ja :)

użytkownik usunięty
finch93

Hahah :) no i ja, bo sama myśl, że ich znowu zobaczę, tak mnie pobudza, że mógłbym być bronią biologiczną :)
Wykonań akustycznych będzie wiele jak to gust Jared'a wykazuje,
i do tego premierowe wykonanie nowych utworów z nowego albumu,
oraz selekcja, wszystkich pierwszych kawałków ze wszystkich płyt :)
więcej na : http://thirtysecondstomars.pun.pl/

Aha......pamiętajcie o żarówkach, świecących neonach, i zapasu potężnej energii - BĘDZIE SIĘ DZIAŁO !!!!

o energię to się nie martw ;) ostatnio mam jej aż nadto (tej złej niestety też, ale to szczegół) ;)

użytkownik usunięty
finch93

Tak, a kto nie ma, mi to uderza non stop - ta dobra energia, zła energia, poziom stresu,
i poziom hormonów - co w tym przypadku już nie kontroluję :)

Ja mam ten problem że czasami jestem niezłą choleryczką :( A jak na to się jeszcze nakładają od pewnego czasu pewne problemy i zmartwienia to troche szaleję i łatwo mnie z równowagi wyprowadzić :(
Ale spokojnie - obrywa się tylko tym, którzy mnie dobrze znają i wybaczaja takie wybuchy ;) Dla innych jestem miła ;P

użytkownik usunięty
finch93

O ! i tu się taki sam charakterek ze mną zgadza, ale łatwo mnie zdenerwować, co później wspominam sobie tym czy mam powód do dumy, i czym mogę się pochwalić - to mija - stresu nie da się wyleczyć od tak, dlatego czasem dobrze jest się pozłościć, ale i się wygadać na te złe chwile :) - a tak nawiasem po za tymi cechami jestem cholernie miły, skąd już wiesz :)
A 30 STM, nigdy nie przestało zaskakiwać, i mam nadzieję że to będzie totalny odjazd, a to jest gwarancją w 100 % :)

Tak, miałam okazję się przekonać, że jesteś miły ;)
Ja czasem dla niektórych jestem zbyt miła i potem sobie wyrzuty robię :( Ale ostatnio zauważyłam, że juz tak dobrze ze mną nie ma :( Poza tym jestem coraz bardziej sarkastyczna, nie wiem czy to dobrze :(

A co do 30STM to popieram ;)

użytkownik usunięty
finch93

Sarkastyczna ? to pół na pół, zależy dla kogo...bo inni sobie zasługują :)
trzeba być konsekwentnym i twardym, a inni się dostosują.
jesteś miła, i na taka się wydajesz, niech tak zostanie, ale nie oczekuj od innych że to samo dadzą.
Bo jak wiesz świat jest okrutny, i nieufny.

30 STM to już kult :)

Dziękuję ;)
Wiem jaki jest świat i się tym nie przejmuję - ja nie z takich ;P
Kończę ten temat, bo jeszcze się wkurzę ;P

No pewnie, że kult ;P

użytkownik usunięty
finch93

Grunt to wiedza :)

30 STM TO FORMACJA :)

To styl życia ;)

użytkownik usunięty
finch93

I nie da się uciec od tego.....

nie da , oj nie da ;P

użytkownik usunięty
finch93

To już 'ANARCHIA'

Anarchia - matko, to słowo mnie prześladuje ;P

użytkownik usunięty
finch93

Słowo dobrze dobrane, pod ten klimat, a raczej ten ŚWIAT....dlaczego ?

moja przyjaciółka namiętnie go nadużywa - i ja ostatnio też ;P
Ależ ja nie zaprzeczam, że źle dobrane ;)

użytkownik usunięty
finch93

Tak, sadzać co się dzieje na świecie - to jeszcze można dodać APOKALIPSA :)
albo otwarcie Arki....heheh

Otwarcie Arki jakos kojarzy mi się natychmiast z filmem "Indiana Jones i poszukiwacze zaginionej arki" i to nie jest przyjemne ;P
Widziałeś ten film?

użytkownik usunięty
finch93

pewnie że widziałem, i mi się podobał...no a Arka, to totalny bigos :)

U mnie nastrój lepszy być nie może .Odliczam dni

użytkownik usunięty
norija

Tez to czuję :)

Neonowe zapasy zrobione ?

użytkownik usunięty
norija

O pewnie :) i jeszcze wdzianko świetlika :)

:)))))

użytkownik usunięty

I koncert odlicza dni....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones