Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Wolicie żeby śpiewał czy ciągnął karierę aktorska. Ja szczerze mówiąc był bym za aktorstwem :D Zaskoczył mnie rolą w Mr. Nobody, a to że Requiem dla snu to majstersztyk w jego wykonaniu nie muszę chyba mówić :]

maciek141992

Jedno i drugie :) najlepiej :) Może zmieni zdanie i będziemy mogli podziwiać go w kolejnych filmach :) Zgadzam się z Tobą świetnie gra i szkoda by było gdyby już nie zagrał w żadnym filmie...

surfice

Wielka szkoda by była mam nadzieje że jeszcze zmieni zdanie. Na karierze aktorskiej zrobił by dużo większą sławę niż na muzyce. Jego filmy to ścisła czołówka. A nie każdy pewnie zna zespół ,,30 seconds to mars" w którym jest wokalistą (swoja drogą nawet nieźle śpiewa ale jako kinoman pozostaje przy karierze filmowej :D)

użytkownik usunięty
maciek141992

Noe pewnie że obydwie rzeczy na raz, ale to już postanowił, kariera muzyczna niech się toczy :)
A i uważa, tak samo z tymi filami.
Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty

No pewnie że obydwie rzeczy na raz, ale to już postanowił, kariera muzyczna niech się toczy :)
A i uważam, tak samo z tymi filmami.
Pozdrawiam :)

Gdyby to był facebook polubiłbym troją wypowiedź ;]
Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
maciek141992

Dzięki wielkie :)

maciek141992

Muzyka!!!

HollywoodDirector

O, a jednak. Znalazła się fanka bardziej jego muzyki a nie kariery aktorskiej. To się ceni na takiej stronie jak filmweb :D
Pozdrawiam ;]

maciek141992

Na forum Jareda Leto całe mnóstwo fanów nie tylko jego filmów ale przede wszystkim muzyki :) różnica polega na tym że są tacy co najpierw poznali jego muzykę, a później dopiero filmy i odwrotnie :) Ja należę do tych drugich Najpierw zachwyciłam się aktorstwem, a dopiero później muzyka :)

użytkownik usunięty
surfice

No to ja również odwrotnie twoją odwrotnością :)

użytkownik usunięty
maciek141992

Mi bardzo brakuje go jako aktora ! Właściwie to filmy takie jak " Requiem dla snu " czy " Alexander " z jego udziałem nigdy mi sie nie nudzą i często w wolnej chwili do nich wracam. Jak już na innym forum wspomniałam nie trace nadzieji że on jeszcze kiedyś wróci do aktorstwa ! :)
Co do muzyki - w pełni go podziwiam i uwielbiam ! Razem z zespołem tworzą niesamowite piosenki ! i do tego rewelacyjne teledyski :)

użytkownik usunięty

Ahhhh.....aż chciało by się przypomnieć i odświeżyć na nowo jego czasy w aktorstwie :)

użytkownik usunięty

nom baa ! :D a jak ! :D

Ja lubie go tak samo jako aktora jak i muzyka, może jednak troszke bardziej jako muzyka.. ale to chyba dlatego że nie gra już teraz w żadnych filmach ;/

Ostatnio oglądałam z nim " My So-Called Life " .... z początku go nie poznałam, ale potem serial mi sie nawet spodobał:P

użytkownik usunięty

Widziałem ten serial..kawał czasu, ale nie znałem go jeszcze za bardzo ;)

użytkownik usunięty

Ja dzięki temu filmowi podszkoliłam mój angielski hehe :D a że kawał czasu to prawda... wystarczy spojrzeć na Jareda jaki młodziutki wtedy był... z początku nie mogłam uwierzyć że to on, ale jak widać latka robią swoje :D

użytkownik usunięty

Ja mam to samo :)

maciek141992

Chciałabym go jeszcze zobaczyć w jakimś filmie,ale narazie niech zajmuje się muzyką. Jak już nie będzie dał rady skakać na scenie to mógłby zagrać jeszcze w paru filmach;)

użytkownik usunięty
Vallen

Ja też, ale muzyczne - niech będzie skutecznie, jak już osiągnie to co chciał, może po 60 - siatce zagrać w filmie :)

Może i zagra , coś mi się wydaje,że on długo nie wytrzyma bez takiego "szumu" wokół niego,więc może może :)

użytkownik usunięty
Vallen

Może, Może....:) faktycznie to niezła zagadka...czy wytrzyma :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones