Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 689 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

nowy teledysk 30 seconds to mars, Hurricane?
Ja jestem zachwycona ;>
i na dodatek ta goła klata Jareda.. mrr.

halfblood_princess

teledysk mi się cholernie podoba, jest na prawdę świetny, w stylu Marsów ;d
Ale to, że Leczo lata z gołą klatą mi się nie podoba ;pp Ok cieszę się razem z nim, że w tym wieku ma fajne ciało, no ale nie wiem po co lata z tymi cyckami na wierzchu ? pewnie chciał się poczuć young and sexyy ale dobrze, że chociaż miał spodnie pod spódnicą ;o
Uważam, że najfajniejsze sceny to te z Shannonem no i zdecydowanie za mało Toma :(

FallenGirl.

Chyba sobie gdzieś zanotuje zdanie "mieć pod spódnicą spodnie" - jakie to prawdziwe hehe :D
Co do teledysku - zgadzam się w 100 %. Shannon świetny, Toma za mało, a Jared mógłby się ubrać - w końcu zima xD

FleurDeLys7

dokładnie ;D

FallenGirl.

teledysk jest świetny

halfblood_princess

zajebisty teledysk;) Tomo mnie odpycha swoim wyglądam więc dobrze że go mało;) wybaczcie ale nie rozumiem co on chce tym pokazać;(
Shannon spox;) Jared ...nie potrafię tego wyrazić profeska w każdym calu;) jak zawsze..;*

halfblood_princess

jednym słowem zajebisty;)

halfblood_princess

ojej, dla mnie ten teledysk to nic specjalnego, sama komercha - w nim zawarte jest wszystko to, co obecnie się sprzedaje, szkoda

halfblood_princess

ogólnie to ciekawy,ale niech mi ktoś kuź powie o co w nim chodzi,bo naprawde nie rozumiem!
i szkoda,że nie będzie go w telewizji,ale w sumie to się nie dziwie,w końcu TROCHE erotik jest :p

Revenge

Według mnie (ale tylko mnie...), to postacie, które grają członkowie zespołu to odzwierciedlenie poszukiwania czegoś. Każdy z nich dostaje kluczyk (o ile dobrze pamiętam), może to poszukiwanie sensu życia i wybranie przez nich dobrych DRZWI, aby ten klucz pasował i nie był wyborem żałowanym przez całe życie. Teledysk pokazuje również całą gamę lęków i ich przezwyciężania, m.in. strach przed pochowaniem żywcem. Z pewnością każdy by bał się obudzić w zimnej i ciemnej trumnie i nie mogąc z niej wyjść, umrzeć po raz drugi w totalnych mękach. Trzeba te wszystkie lęki pokonać (tak jak gościa na końcu), bo w przeciwnym razie te lęki będą towarzyszyły nam zawsze, a przez co zagubimy sens życia. Zagubimy miłość, a trzeba o nią walczyć, niezależnie jak dziwną postać by ona miała; czy podstępem by od nas uciekała (tak jak blondynka uciekająca od Shannona), czy byłaby bezbronna (tak jak dziewczyna-króliczek padająca na kolana przed Tomo), czy zmysłowa (jak w przypadku scen z Jaredem) - zawsze trzeba o nią walczyć. Bo nigdy nie wiemy, co możemy stracić, jakie prawdziwe szczęście nas omija.... - ale się rozpisałam!!! Hoho! ;D :)

FleurDeLys7

no wreszcie ktoś sensowny :) dzięki, może jakimś cudem teraz mi się rozjaśni w głowie i jakoś do mnie to dzieło dotrze

FleurDeLys7

sprytne,nie wpadłabym na to :D

FleurDeLys7

ja też go tak zrozumiałam;)

FleurDeLys7

tak jest nie tylko wg Ciebie :D Zgadzam się

FleurDeLys7

według mnie to może być dobra interpretaja :) Ale zapewne pojawi się w najbliższym czasie więcej tego

halfblood_princess

bardzo sztuczne są te sceny z Jaredem, z Shannonem jeszcze ujdzie, a Tomo to nie wiem czego tam szukał xD to całkowicie nie w ich stylu, byłoby dobrze gdyby tamci 30 seconds to mars wrócili, bo wtedy byli prawdziwi teraz się wydają sztuczni, niby trzeba iść do przodu, ale bez przesady...

seniorita19

jak już pisałam - chłopaki chyba chcą się sprzedać. poprzednie teledyski były bardzo dobrze zrobione (nie wszystkie, ale wiekszosc), a teraz chyba za bardzo się rozpędzili i na siłę chcieli czymś zaszokować widzów/fanów. wszystko fajnie, ale mnie (i wiele trzeźwo myślących osob) to nie rusza, co innego w przypadku dziewczyn, które nie widza nic innego poza klatą Jareda - im z pewnością się spodobało, no bo bezsensowne paradowanie przez cały teledysk bez koszuli to jednak wyczyn, nieprawdaż?

oluskaa

och tak, przecież jest się czym pochwalić, niech wiedzą, że ma się jeszcze coś do pokazania w średnim wieku xD - jednak mnie to nie rusza.... lekka przesada, nie wiem co to ma wspólnego z Hurricane, bo ja tam żadnego sensu nie widzę, zero jakiegokolwiek powiązania... no ale cóż, czego się nie robi na dla tej wrzeszczącej i padającej z wrażenia części fanek, a takich już niestety coraz więcej :(

seniorita19

uważam pana Jarka ;) za mężczyznę przystojnego i naprawdę dobrze się trzymającego (chociaż.. mając tyle kasy ma się ludzi od dbania o siebie), natomiast widzę to i bez konieczności spoglądania na jego klatę lol. ja ogolnie nie widzę większego sensu w teledysku i od razu uprzedzam osoby mające mnie zaatakować - tekst piosenki znam, przyjrzałam mu się po obejrzeniu i hmm dalej nic. szkoda tylko, ze ta wrzeszczaca i padajaca z wrazenia czesc fanek to fanki tymczasowe - powzdychaja, popodniecaja sie i zostawia zespol w spokoju, bo juz nie bedzie im się wydawał taki cool jak kiedys, jee

oluskaa

nie no tego tego nie da się zaprzeczyć, bo Jared jest cholernie przystojny, ale nie musi za każdym razem eksponować swoją golizną, a ta część fanek faktycznie odwróci się od Marsów, ale ta część fanów, która kocha ich twórczość pozostanie, bynajmniej jestem takiej myśli...

seniorita19

Jak dla mnie teledysk na na pewno nie jest komercyjny, to po pierwsze. Wydaję mi się, że każdy ich klip ma jakieś takie drugie dno, jakąś symbolikę. 30stm mają dobrą muzykę i chyba chcą zrobic coś więcej niż tylko ją sprzedawac, to widac. W Hurricane też - już pomijam to, że teledysk jest lepszy od niektórych filmów ;), ale jak już ktoś zauważył Jared, Tom i Shannon dostają kluczyk - do czegoś co w przyszłości w przyszłości może im pomóc.Trzy etapy, trzy historie ale każdy kończy się tak samo - śmiercią. Jakiś podtekst w tym jest, nie ?
oczywisce TYLKO Jared potrafi wyskoczyc z wieżowca i przeżyc, ale to sie wytnie. Mnie też rzuciła się w oczy jego klata *_*, jasne, zarąbiste cialo i podiecalam sie jak glupia ale mógłby się chłopak ubrac!

oluskaa

zgadzam się poniekąd

halfblood_princess

Prawdę mówiąc sama nie wiem, co mam myśleć o tym teledysku. Niby epicki, tak jak zapowiadali, niby szokujący, jak mówili, niby pełen seksu, co wspominali, a jednak coś mi w nim zgrzyta. Nie powiem, że zupełnie mi się nie podoba, bo bym skłamała (i nie, nie chodzi mi o klatę), ale kurcze... sama nie wiem. Kiedyś potrafili zrobić coś fenomenalnego bez przesadnego wymyślania, obnażania się, "szokowania". Wystarczy spojrzeć na From Yesterday, albo A Beautiful Lie, czy nawet The Kill,albo Closer To The Edge. Jakoś tak, wydawało mi się to bardziej naturalne i nie naciągane. A tu, no mam wrażenie (nie bijcie tylko), że faktycznie chcieli zrobić coś pod publiczkę. Może jakiś mały skandalik, żeby głośniej się zrobiło... Nie wiem, ale nie do końca to do mnie przemawia.
Naczekałam się długo na ten klip i cóż, niby się nie rozczarowałam, bo przecież zrobili dokładnie to, o czym mówili, ale jednak nie mogę powiedzieć, żebym była zachwycona.
A co do klaty, to zgadzam się (choć oczywiście uwielbiam tą część ciała pana Leto, w końcu jestem kobietą:P), że zupełnie niepotrzebnie aż tak się eksponował, rozumiem golizna była potrzebna do scen, kiedy na jego ciele pojawiają się te wszystkie znaki i napisy, ale bez przesady.
Jakkolwiek jednak nie wypowiedziałabym się o teledysku i tak nie zmieni to mojego podejścia do ich muzyki, którą kocham, uwielbiam i, którą się niemal upajam i to od kilku już ładnych latek.
Do zobaczenia w Wawie z kilkoma z Was zapewne:)

Marzenkies

fakt - muzyka muzyką, teledyski teledyskami, tego raczej nie można łączyć ze sobą. po poprzednich teledyskach takich jak 'a beautiful lie', 'from yesterday' czy niewspomniany a przeze mnie ceniony 'kings & queens' spodziewałam się czegoś lepszego. tak - szokuje, tak - pozostaje w pamięci, natomiast żadnego głębszego przesłania (jakkolwiek banalnie to zabrzmiało) ze sobą nie niesie, przynajmniej dla mnie. jedna z użytkowniczek ładnie podała swoją wersję 'o co kaman', przez co trochę mi rozświetliła ogólny obraz w głowie, natomiast dalej sądzę, że poniekąd robione jest to pod publikę - seks się sprzedaje, temat śmierci się sprzedaje, ninja-jared i jego niesamowite wyczyny się sprzedają. wszystko pięknie zrobione, dobrze zmontowane, ale przedobrzone chyba trochę.
taak, do zobaczenia w warszawie :)

oluskaa

Mi tam teledysk się podobał, ale to co piszecie to fakt

halfblood_princess

mogliby taki pełnometrażowy ten teledysk nakręcić i w kinie wyświetlać.

Revenge

mi się też podobał

halfblood_princess

Szczerze mówiąc nie sądziłam że po obejrzeniu ów teledysku tak bardzo mi się spodoba... Zawarte jest w nim coś intrygującego co sprawia że najchętniej siedziałabym i oglądała go 24 godziny na dobę, minuta po minucie analizując każdy gest i ruch...

Oczywiście nie pisze tego przez pryzmat 'gołej klaty Jareda' jak to ktoś wcześniej określił.
Btw. aż trudno było mi uwierzyć kiedy dowiedziałam się w jakim wieku jest Jared !
Gdyby ktoś mnie zapytał nie dałabym mu więcej lat niż 25

Asu2

też tak myślałam kilka lat temu, jak potem przeczytałam jego biografie to się zdziwiłam...

a swojego zdania o ich teledysku nie zmienie, bywało lepiej, ale zawsze mogło być gorzej xD

seniorita19

mi sie też podobał bardziej np teledysk to kings end queens i closer to the edge-są zajebiste. Hurricane też jest świetny, bardzo dobrze zrobiony też sie zgdzam że lepszy od niektórych filmów,ale tez wdaje mi sie troche sztuczny i robiony pod publike, nie mówiąc juz o tym ze przez cały teledysk Jared lata z gołą klatą też moim zdaniem troche przesadził-dlatego tamte leledyski mi sie bardziej podobają bo są prawdziwe. ale trzeba stwierdzic ze mimo tego ze robiony pod publike to przesłanie ma( chociaż myslałam ze to przesłanie będzei lepiej ukazane) i jest świetnie zrobiony.

benita1116

jak dla mnie klip do Hurricane jest po prostu rewelacyjny: mocny, zapadający w pamięć, pełny akcji. nie wspominając już o klacie Jay'a, który potwierdził, że ma wielki reżyserski i aktorski potencjał i jeszcze nie raz nas zaskoczy swoimi pomysłami. cudo i tyle XD

agirlfrommars30

zgadzam się;)

halfblood_princess

Kocham teledysk do Hurricane! Jared ma łeb żeby coś takiego wymyślić xD

sarciakryjak

właśnie ja go podziwiam;)

halfblood_princess

ja też widziałam go wczoraj po 23:00 na 4funie :p co chwile wyskakiwało wielkie CENSORED

Revenge

mnie rozwala w biografii "zajmuje się też muzyką lecz nie upublicznia swoich dokonań", haha :D

a teledysk świetny.

asusRM

mnie wszystko w tej biografii rozwala

halfblood_princess

ten teledysk jest dobry, jedni pomyślą którzy nie widzą w nim żadnego przesłania którzy nie rozumieją tekstu. Jaki jakiś psycho deledysk któy jest przepełniony brutalnością i sexem, a prawda jest taka że tam jakieś głębsze przesłanie ma. A jeśli zacząć by interpretować tekst piosenki i teledysk to na pewno będzie sporo do myślenia :)
FleurDeLys7 wysunął calkiem ciekawy pomysł

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones