Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 689 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Bardzo chcialabym obejrzec z nim jakies filmy w TV a nie tylko na internecie. Niestety wiekszosc jest puszczana po polnocy np: "Autostrada", wspanialy "Requiem dla snu".
Z jego udzialem widzialam tylko "Pan zycia i smierci" oraz "Aleksander", ktore byly puszczone o normalnej porze, z tego co pamietam o 2130. W ubieglym roku Polsat wyemitowal takze "Samotne serca", tyle ze o...23:00. Sorry, ale ja o tej godzinie juz nie ogladam telewizji. Czy Wy tez chcielibyscie obejrzec jakis film z Jaredem? Moze napiszemy jakas petycje do TV? Ja pisalam pare razy do TVN-u i wyemitowali wlasnie "Aleksandra" oraz "Pana zycia i smierci". Moze w wiekszej grupie dalo by sie cos zdzialac, moze nawet filmy z Jaredem bylyby puszczane co 1 lub 2 tygodnie, takie seanse ;)) Pisac propozycje
i opinie...

kama_1919

Kama,powiem Ci szczerze,że ja też mam taki problem. Sama bardzo dużo siedzę w szkole,a wieczorem czasami jestem tak padnięta,że nie mam czasu zobaczyć czy coś leci w TV ciekawego,zwłaszcza z moimi ulubionymi aktorami. Jedynie w dni wolne od nauki mam czas na jakiekolwiek katowanie filmów. A to,że odważyłaś się napisać do TVN prośbę o puszczenie filmów to jestem godna podziwu :). I to fajnie,że motywujesz tu osoby,które mają niezłego bzika na punkcie tego mężczyzny. :D

Co do filmów z Jaredem. Ja bardzo bym chciała obejrzeć "Mr. Nobody" i zawsze brak mi czasu. A szczerze mówiąc,filmów oglądanych przez neta nie bardzo lubię. Może stałam się zbyt wygodna? ;)

Jaredusia

No wlasnie dla mnie ogladanie przez internet to koniecznosc, bo w TV praktycznie nie emituja nic nowego, jest duzo powtorek,
a przy ogladaniu przez internet co chwile sie limity wlaczaja i niektorych filmow po prostu nie ma...

kama_1919

mnie to bardzo denerwuje że najlepsze filmy są emitowane tak późno.... nie widziałam jeszcze z Jaredem :
Zimni i szaleni
Skrawki życia (wiem że były ale w nocy )
Ostatnie takie lato
Prefontaine
Namiętność i zdrada
Ulice strachu
Czarne i białe
Sunset Strip
American Psycho
Sol Goode
tych filmów nie mogę znaleźć ;(

Priscilla22

Ostatnie takie lato jest gdzieś na chomiku, tylko że po angielsku, a Namiętność i zdrada (Basil) jest na jutjubie, tylko że też chyba tylko po ang., podobnie jak Sol Goode ;(
chyba też napiszę do tv żeby częściej puszczali filmy z Dżejem bo mam dość oglądania przez neta

Priscilla22

Wszystkie wymienione przez Was filmy są u mnie na chomiku (tylko bez "Sunset Strip" - bo faktycznie tego nie mogę znaleźć; a "Zimnych i Szalonych" jeszcze nie dodałam, ale komputerze jest:] )...Już nie pamiętam, które z nich mam po angielsku, które z napisami, a które z lektorem... Zawsze przed ściągnięciem można sprawdzić, odtwarzając pierwsze 10 minut... Jakby ktoś chciał looknąć to nazwa mojego chomika iluzja.wolnosci.
Co do oglądania w TV - jestem jak najbardziej ZA! :)
Pozdrawiam :)

Priscilla22

Ja tez ich nie widzialam, obejrzalam tylko "American Psycho" 3 lata temu nie znajac jeszcze Jareda, wiec niedawno obejrzalam 2 raz;)
A reszte filmow widzialam na yt, tylko fragmenty wpisujac nazwe filmu i dodajac "Jared Leto", wtedy byly filmiki z fragmentami scen
z Jaredem, oczywiscie po angielsku;) Pisalam przedwczoraj do TVP o wyemitowanie "Samotnych Serc", odpisali, ze to przemysla
i w razie czego dadza znac. Taa jasne;))

kama_1919

Chociaż odpisali :) No bo przecież mogli wcale się nie odezwać i najzwyczajniej olać sprawę... Jakiś postęp jest :)

FleurDeLys7

Miejmy nadzieję,że takich oto postępów będzie więcej. Ale to też wszystko zależy od kreatywności ludzi. Razem na pewno coś zdziałamy. Cóż...jak to fani Jared'a mogą zawieść? Tym bardziej Polacy? To niewybaczalne! :D

kama_1919

Samotne serca są świetnym filmem ;) oglądałam kilka razy, chętnie zobaczyłabym filmy z młodym Jaredem ;)

Priscilla22

Oj tak Jared w młodzieńczych latach wygląda tak niewiarygodnie w porównaniu z obecnym wizerunkiem ;D. I bardzo podobny jest do aktora Kevina Zegers'a.
Zresztą porównajcie sami:
http://www.comicbookmovie.com/images/users/uploads/9792/XM-CKZJL.jpg
Tylko nie przejmujecie się tym obrazkiem po środku :D

I niech ktoś mi powie,że bardziej podobny do Jared'a jest Z.Efron! Zamorduję :D

Jaredusia

moim zdaniem Jared ma oryginalną urodę;) kiedyś czytałam że ma powstać film biograficzny o Kurcie Crobanie z Nirvany uważam że Jared idealnie do tej roli pasuje zauważam też podobieństwo;)

Priscilla22

Z tym,że Jared ma oryginalną urodę to się zgadzam w 100% :D
A co do roli Kurt'a Cobain'a no to powiem,że on jak nikt inny by się do tej roli nadawał. Zwłaszcza po jego sukcesie "Reqilu" to nie będzie miał problemu z graniem narkomana :D

Jaredusia

myślę, że mogłaby to być przełomowa rola i na pewno nominacja do jakiejś ważnej nagrody;) chciałabym zobaczyć go w tej roli..baaardzo;)

Priscilla22

Mam pomysł! ^^
Zgłośmy udział Jared'a w filmie o Kurcie.
Już widzę jego zachwyt w swoich oczach ^^

Jaredusia

mam nadzieję, że nie zrezygnowałby z takiej okazji na rzecz zespołu bo wiesz że odmówił np w Sztandar Chwały

Priscilla22

No wlasnie, a szkoda ;) Obejrzalam duzo filmow z Jaredem, szkoda, ze jest ich tak malo ;)

kama_1919

Jared wybiera filmy bardzo starannie dzięki temu nie gra w jakiś szajsowych komedyjkach romantycznych;)

Priscilla22

Z jednej strony dobrze, ze nie robi nic wbrew sobie, ale z drugiej gdyby gral, byloby wiecej do ogladania :) Widzialyscie moze jego najnowsze zdjecia zrobione przez Terry`ego Richardsona? Swietne sa;))

kama_1919

yep. uwielbiam jego 'sesje' z Terrym <3

FallenGirl.

Kto by ich nie uwielbiał :D
Są wspaniałe. Sama bym chciała takie mieć :D

Jaredusia

ok to zabawimy się ! JA będę TERRYM a TY JAYEM ok? gdzie i kiedy pierwsza sesja ?

FallenGirl.

A kiedy chcesz to ja się dostosuję :D

Jaredusia

hmm jak będzie cieplej więc... 21 marca? :D pierwsza sesja będzie ta w majto-pieluchach ^^

Jaredusia

ja też;)

kama_1919

super uwielbiam te sesje ;p

kama_1919

Rzeczywiście one są takie inne a Jaredzikowe miniki sprawiają że odrazu przenoszę sie na marsa!!
Te sesje SĄ SUPER ;)

użytkownik usunięty
kama_1919

Po prostu są sceny w filmach które nie powinny oglądać dzieci przed telewizorem.....wiesz o co mi chodzi.
Są to filmy od 16 lat , ale nie ma pewności że dziecko poniżej 16 lat tego nie ogląda....
Dlatego producenci stacji umieszczają filmy o późnej porze.....
Ale można film ściągnąć z neta, albo wybrać się do wypożyczalni filmów.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones