Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

że w jakim filmie on nie zagra, ma główną (albo jedną z głównych) ról?
Jakoś takie to... dziwne.
No ale imponujące.

HollywoodDirector

To raczej normalne.
Nie jest początkującym aktorem, więc nie będzie grał epizodów (no chyba, że to byłoby jego zamiarem w celu puszczenia oka do widza, co zresztą staje się ostatnio dość popularnym zjawiskiem wśród światowej sławy aktorów). Poza tym jest dobrym aktorem, a co najważniejsze jest znany, więc przyciągnie do filmów widownię. Producenci będą chcieli go zatrudniać, bo będą mieli przynajmniej gwarancję, że pieniądze im się zwrócą.
Ja bym powiedziała, że to jest raczej logiczne, a nie dziwne ;) cały ten biznes jest logiczny <przynajmniej dla mnie>

finch93

ale w jego pierwszych filmach- kiedy jeszcze nie był tak sławny, też grał główne role
i z tego co wiem, to nie zamierza kontynuować swojej kariery aktorskiej

HollywoodDirector

Wiem, że nie zamierza kontynuować ;)
Co do pierwszych filmów to po prostu miał szczęście. Przypusczam, że powygrywał castingi (co może tylko potwierdzić, że jest dobrym aktorem) - nie są to w końcu jakieś wielkie superprodukcje, tylko bardziej niszowe filmy.

finch93

No spoko, ale to wciąż wydaje mi się niezwykłe.

HollywoodDirector

Rozumiem ;)
Wiesz, ja po prostu już na tyle długo "siedzę" w filmach, że takie rzeczy mnie po prostu nie dziwią xD

finch93

No a mnie tak. Bo (co za przykład...)np. nawet Johnny Depp nie ma na swoim koncie tylu głównych ról :)
No i wielki szacun dla Jared'a.

HollywoodDirector

No akurat tu się nie zgodzę ;) Johnny Depp począwszy od roku 1990, kiedy to Tim Burton powierzył mu rolę Edwarda Nożycorękiego gra jeżeli nie główne role, to co najmniej jedne z bardziej znaczących w całym filmie. A nawet jeżeli są to role drugoplanowe to i tak jego postać jest równie ważna co ta pierwszoplanowa (jak chociażby w Pewnego razu w Meksyku, czy Alicji w krainie czarów).
W każdym razie reasumując Johnny ma o wiele więcej głównych ról na swoim koncie ;) (~ 30 od roku 1990 ;) )
Oczywiście jest to możliwe, że gdyby Jared grał częściej w filmach (a niestety nie gra i jak sama zresztą wspominałaś kariery kontynuować na razie nie zamierza :/ ) może miałby taką samą liczbę głównych ról na swoim koncie.

użytkownik usunięty
HollywoodDirector

Nie zamierza kontynuować, bo jak wiadomo ogłosił że całym sobą będzie pracował nad muzyką :)
Nowe płyty, trasy, i takie tam :)

użytkownik usunięty

Ale w filmie kiedyś pewnie może zagra.....jak nadarzy się okazja :)

No miejmy nadzieję.

użytkownik usunięty
HollywoodDirector

Ogłasza tak, bo nie ma nic konkretnego, popularność spada, bo młoda krew drąży popularność, starzy aktorzy znikają.
W końcu ktoś sobie o nich przypomni, a w tym gronie będzie Jared :)

Ojtam on nie jest stary, a przynajmniej nie wygląda
No a popularność mu spada z jego własnej nieprzymuszonej woli

użytkownik usunięty
HollywoodDirector

Stary to on nie jest z wyglądu, wiekiem no 41 mu leci........:)
Drzemie w nim dziecko, co mamy okazję i mieliśmy okazję zobaczyć :)
No a popularność filmowa to tylko dla tego że poświęca się muzyce, i to chyba dobry kierunek :)

No spoko
A to drzemiące dziecko, to coś co w nim kocham :)

użytkownik usunięty
HollywoodDirector

Każdy kocha :)

HollywoodDirector

Hejka HollywoodDirector ! Wczoraj napisalam kilka slow i nie chcialam Cie w zaden sposob urazic wyrazilam swoje zdanie bynajmniej w zadnym stopniu celem moim nie bylo nic innego jak lekka krytyka zalozonego tematu Jesli tak sie stalo przepraszam Cie bardzo ;) Zglosilam ten moj post do usuniecia ;) mam nadzieje ze wybaczysz a nawet przyjmiesz do grona znajomych ;))) Pozdrawiam i jeszcze raz sorki :) ps. w sumie kazdy ma prawo zakladac temat jaki chce ale tez kazdy ma rowniez prawo wyrazic swoja opinie nawet jak jest odmienna Pozdr

HollywoodDirector

Nie chce Cie w zaden sposob urazic czy obrazic ale obserwuje tematy jakie zakladasz na forum Jareda Leto i ten nie pozwala mi przemilczec sprawy... Bo po pierwsze tematy ktore zakladasz sa infantylne zeby nie powiedziec zenujace, a ten przechodzi juz wszystkie i zastanawia mnie jedno czy masz tak malo lat [ten temat wskazuje ze masz nie wiecej niz 10] ze nie potrafisz sama wywnioskowac dlaczego tak sie dzieje bo Twoje pytanie w tym temacie jest smieszne i to wyjasnia dlaczego takie pytania zadajesz albo jesli masz wiecej lat to Twoja inteligencja nie idzie w parze z wiekem albo nie nadaza Przepraszam ale to wola o pomste do nieba ... Zycze Ci lepszej weny i ciekawszych tematwo jesli chcesz jakies zakladac na jakimkolwiek forum.. Nie chce Cie w zaden sposob urazic ale mierzi mnie niestety brak myslenia jakkolwiek podany i tu na forum Jareda tym bardziej

użytkownik usunięty
surfice

Można to przecierpieć, ważne że nie jest jedną z antyfanów pseudonimu Vaylander....
który sra na to forum od dawna...zresztą spójrz sama temat : ANKIETA TAK LUB NIE !

użytkownik usunięty

O wypowiedzi wcześniej....wszystko poblokowane z braku kultury...więc Hollywood jest OK :)

Wiem czytalam jego wypowiedzi powinni mu zamknac konto on nic innego nie robi tylko zatruwa jadem kazde forum taki sobie cel zalozyl... Ja bron boze nie porownuje ani nic z tych rzeczy Moze faktycznie mnie troche ponioslo sorki ale po prostu jaki ma cel zakladanie nowego tematu tak banalnego moim zdaniem nie ma to sensu bo kazdy zna na to odpowiedz sprawa jest oczywista i tyle w temacie <bezradny> ... Czy nie lepiej zalozyc ciekawszy watek gdzie mozna konstruktywnie podyskutowac ...
[ps. zglosilam moj wczorajszy post do zablokowania nie chcialam bynajmniec sprawiac przykrosci.. wiec jesli zlikwiduja moja wypowiedz bynajmniej nie ze wzgledu naruszenia regulaminu a wylacznie na moja czyli autora prosbe] Juz sie czepiac nie bede przemilcze najwyzej sprawe :) Ale mam nadzieje ze nowe tematy beda ciekawsze i konstruktywniejsze niz ten czy typy jakie dziewczyny i dlaczego mial Jared ... Pozdrawiam serdecznie :)

surfice

Nie zamierzam tego kontynuować. Koniec z zakładaniem tematów i rozmowami o Jared'zie Leto. Zostałam źle zrozumiana. Ale nauczyło mnie to jednego- nie warto nawiązywać kontaktów z osobami, których nie widzę i nie znam, bo pisząc nie da się wyrazić wszystkiego. Koniec.

HollywoodDirector

Ojej az tak. ..:( przeprosilam Cie jesli poczulas sie urazona nie taki byl moj zamiar to prawda ze i ja w tym momencie zostalam zle odebrana i bardzo surowo jak widze nie zrozumialysmy sie Niestety relacje w realu sa bardziej jasne ale wszystko mozna wyjasnic a Ty nie przyjemujesz moich przeprosin przykro mi Ja wyrazilam w dzisiejszym poscie wszystko co chcialam sprostowac Natomiast po to sa fora zeby dyskutowac a odrobina konstuktywnej krytyki jeszcze nikomu nie zaszkodzila i musisz liczyc sie z tym ze zakladajac jakis temat nie kazdy sie bedzie z Toba zgadzal trzeba to przyjac i sie nie poddawac ja tez jestem czasem krykowana ale nie chowam glowy w piasek tylko argumentuje Jeszcze raz sorki ale na prawde nie o t mi chodzilo zeby Cie urazic zreszta napisam to juz kilkakrotnie :) Nie obrazaj sie na caly swiat ;) ewentualnie jesli nie przyjmujesz moich przeprosin to na mnie ;)

użytkownik usunięty
HollywoodDirector

Nie obrażaj się na surfice...jest wspaniałą rozmówczynią, po prostu pisała to co myśli, nie ma się o co kłócić, będą gorsze czasy na sprzeczki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones