Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 689 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

http://www.youtube.com/watch?v=a_RQDrWJiVg&feature=BF&list=QL&index=1

Nie wiem czy to ma być jakaś zapowiedź, czy tylko hołd w rocznicę śmierci Kurta, ale podobno są jakieś prace nad filmem biograficznym o Cobainie.
Jeśli nie wzięli pod uwagę Jareda, to wieeeelki błąd.
Jeśli te video to tylko przedsmak to zrobili najlepszą rzecz jaką mogli.

BloodyHello

Tak Jared byłby idealny;)

użytkownik usunięty
Priscilla22

bardzo :D

BloodyHello

To jest tylko hołd od Jareda w rocznicę śmierci Kurta. Wstawił to video na swoją stronę i napisał, że nigdy wcześniej nikomu tego nie wysyłał, a nagrał to, kiedy dowiedział się, że ma powstać film biograficzny o Kurcie. Jeżeli faktycznie coś takiego powstanie to Jared nadawałby się do tej roli idealnie. ;p A to nagranie, jak dla mnie, jest piękne.

BloodyHello

Jest film Kurta Vonegutta "ostatnie dni" dotyczący śmierci Kurta. Jest niezły, a w główną rolę wcielił się bezkompromisowy Michael Pitt.
Polecam szczerze.

jakub_oleg

Skąd można zdobyć ten film?

Progresywna

Ehm no oczywiście można kupić w sklepie :) (?)
Albo obejrzeć online:D
Co ciekawe Rodzina Kurta nie zgodziła się na użycie jego nazwiska więc zmieniono imiona miejsce itd. Ale wszystko wygląda jak miało wyglądać.

jakub_oleg

Pytanie zadałam dlatego, że chyba ten film nie jest zbyt popularny, więc wysunęłam wniosek, że trudno go zdobyć. To tak gwoli wyjaśnienia.

użytkownik usunięty
Progresywna

Nie jest zbyt popularny, ale gdzieniegdzie fil można kupić czasem w mało oczekiwanych miejscach - ja kupiłem w kiosku na stacji, jeżeli nie możesz go zdobyć zawsze jest internet.

użytkownik usunięty
Progresywna

ogólnie w sieci....a za niedługo można w kinach jako film fabularny na prawdziwych motywach życia bohatera Kurta C.
Film jednak dostał prawa autora bez wymienionych prawdziwych postaci...
wszystkie są fikcyjne.

Tak właśnie jest Leonie, natomiast film na tym kompletnie nie traci.
Mimo tego że ciebie nie lubię, widzę że możemy jednak współistnieć na jakimś tam forum bez wrzucania na siebie:D
Dobrze:D

użytkownik usunięty
jakub_oleg

Może się dogadamy i zakopiemy topór wojenny.....kiedyś ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones