Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
69 050 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto
HellAwaits

no co ty gadasz.
jset świetnym wokalistą tak samo jak i aktorem.

użytkownik usunięty
electroxmonster

Electroxmonster Masz rację jest świetnym wokalistą tak samo jak i aktorem.
innym to nie odpowiada, dlatego wyrażają inne zdanie, choć to typowe, robi się nudne :)

HellAwaits

Przecież Jared to jeden z najlepszych wokalistów. Poza tym jest również znakomitym gitarzystą

JohnnysLover

"Przecież Jared to jeden z najlepszych wokalistów"

tzn. wg. jakich kryteriów? Tylko twoich własnych?
Moim zdaniem pod względem umiejętności wokalnych jest po prostu dobry, ale z pewnością nie wyróżniający się specjalnie na tle prawdziwych geniuszy (Mercury, Halford, czy chociażby Plant).

"Poza tym jest również znakomitym gitarzystą"

Ale gdzie mu do tych naprawdę znakomitych? Przy Satrianim, Slashu, Page, Navarro, czy Friedmanie to zwykły szarak. Ba, nawet Malakhian i Cobain mają lepszy warsztat i technikę.

Genialnym kompozytorem też bym go nie nazwał.

HellAwaits

Radze troszkę o nim się dowiedzieć zanim zaczniesz go oceniać. Osobiście uwielbiam muzykę 30STM. Polecam wysłuchać uważnie.

JohnnysLover

Musiałam być zaćmiona jak to pisałam. Nadal podtrzymuję, że jest dobrym wokalistą, chociaż ostatnio znacznie podupadł, ale gitarzystą jest koszmarnym. Sama z siebie się teraz śmieje, ale wtedy jeszcze nie miałam zdrowego dystansu, początek fascynacji zawsze zaślepia. Sorry, musiałam się wytłumaczyć :D

HellAwaits

DRUGA LIGA?! Chyba żartujesz?! ich zespół znałam na długo przed obejżeniem jakiego kolwiek filmu z jego udziłem! I od zawsze ich muzyka robiła na mnie ogromne wrażenie!! Posłuchaj trochę ich muzyki a zmienisz zdanie. Masz okazję: Coke Live Music Festiwal się zbliża ;P

viss

Na Coke nie pojadę, bo wcześniej jadę na Wacken i Open Mind, a pieniędzy mi wystarczy tylko na te dwa festiwale :)

Ps. Chyba mnie źle zrozumieliście. Nie uważam 30stm za zły zespół, a mam wrażenie, że w ten sposób odebraliście moje wypowiedzi. Po prostu chciałem wyrazić to, że w ich muzyce nie moge znaleźć "tego czegoś". Poza tym lubię perfekcję i maestrię techniczną, a - z całym szacunkiem - Leto i spółka nie są w stanie mi tego zapewnić :)
Ten temat można już chyba uznać za zamknięty

HellAwaits

Dodam coś od siebie - według mnie to ma świetny głos, szczególnie do rockowych kawałków :)

HellAwaits

Uwielbiam 30 Seconds to mars!

HellAwaits

Też się nie zgodzę, że druga liga. 30STM jest dość oryginalnym zespołem a to właśnie dzięki Jaredowi, bo Jego wokal jest oryginalny i zapada w pamięć. Do tego dobra muzyka, świetne słowa. Zespół jest więcej niż dobry ;)

TheNaturat_2

A dla mnie to nadal zwykłe emowskie smęcenie :)

HellAwaits

Byłem na koncercie 30STM na Wembley 19 lutego tego roku i mogę powiedzieć, że brzmi znacznie gorzej na żywo, niż w studio. Jednak w dalszym ciągu jest to jeden z moich ulubionych wokalistów i zespołów. :) Ktoś się wybiera na Coke?

Demotrix

Ja !!! ;D

HellAwaits

Owszem kiedyś Jared był Imołł, ale teraz juz nie.. gdzieś to już pisałam: wystarczy się odrobinkę zainteresować -.-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones