Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 689 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto
Veronica86

według mnie nie są wcale podobni. Z kąt to porównanie ???

soczek0

"Z kąt" nie sądziłem, że tyle bledów można zrobić w jednym wyrazie. Co do tematu jak już to Zac Efron może być podobny do Leto, bo to Leto jest starszy ;) i tak trzeba formułować zdania.

Veronica86

po pierwsze to Efron może być podobny do Jareda ! xD po drugie zdjęcia czasami bywają podobne, ale ja tam podobieństwa nie widzę...

Veronica86

Efron upodabniał się do Jareda ...

użytkownik usunięty
Veronica86

Mr. Nobody są momenty w których rzeczywiście można mówić o jakimś podobieństwie między nimi. Ale ogólnie są zupełnie inni i bardzo dobrze.

Veronica86

Hahahahahahahaha!!!! Głupszej wypowiedzi nie widziałam!!!!

Veronica86

Jałłłłłłłć! Sorry, ale to raczej Efron jest podobny do Jareda. Czemu jest niby podobny? Według mnie mają tylko podobny kolor oczu, i to właśnie sprawia, że na niektórych zdjęciach wyglądają podobnie.

Amel_x3

Jeny zabijcie mnie jeśli sądzicie,że niejaki Z.Efron jest podobny do Jared'a. Ja się chyba pochlastam. ;d

Jaredusia

A co nie wychodzą podobnie na zdjęciach? Teraz już na pewno nie, ale na początku kariery Jareda. Wcale nie są podobni na żywo, po prostu na zdjęciach wychodzili podobnie, na przykład:
http://www.jared-leto.net/Gallery/displayimage.php?album=489&pid=19423#top_displ ay_media

Veronica86

Co prawda rzeczywiście Autorka popełniła gafę, bo to ew. Efron może być do Leto podobny, ale zgadzam się z nią. Oglądając filmy z początku kariery filmowej Jareda myślę sobie (przy każdym z nich) "kurde, normalnie jakbym widziała Efrona!". Obejrzyjcie jakiś, jeśli nie widziałyście/ widzieliście, a sądzę, że zobaczycie podobieństwo...

edziek244

obejrzałam już mnóstwo filmów i na żadnym nie zauważyłam żeby byli choć w połowie podobni do siebie

seniorita19

masz racje .. wielkiego podobieństwa nie ma ... w ogóle nie są podobni do siebie ..

Veronica86

Raczej Efron jest podobny do Jareda ... tylko Jared super śpiewa i gra ... a efron nie ma tego talentu ... brzydko śpiewa i nie umie dobrze grać

użytkownik usunięty
Veronica86

To kompletnie złe porównanie dwóch osób......
W cale nie są do siebie podobni.
A Efron'a umiejętności w porównaniu z Jared'em to sprzeczność.
Efron nie umie świetnie śpiewać a tym bardziej grać od Jared'a.
Nie martw się, ale ci się coś pomyliło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones