Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 689 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

bym nie powiedziała że w wieku 39 lat można tak dobrze się trzymać i wyglądać maksymalnie na dwadzieścia parę lat. Że można być idolem tylu wspaniałych ludzi i grać w wspaniałych filmach <Mr. Nobody nie ma we Włocławku - skandal).
W każdym razie - wszystkiego najlepszego, pomyślności i oczywiście 200 lat. Bo 100 to za mało!

halfblood_princess

ja też chyba nikt nie wierzy że on ma 39 lat;) kiedy powiedziałam znajomym ile ma to nie chcieli mi uwierzyć;)

Priscilla22

zgadzam się:D STO LAT JARED!

Priscilla22

Mi też nie wierzą ;) Mam nadzieję że Jared zagra teraz w jakimś filmie, kiedy oczywiście skończy trasę.

halfblood_princess

tak jak już nie mogę sie doczekać kiedy znów zagra w jakimś filmie, najlepiej jakby był to thriller już widzę go w roli gangstera;p

Priscilla22

Tylko żeby w filmie miał inne włosy, bo nie widzę go w roli smerfa ;d

halfblood_princess

o tak już nie ma co się obawiać Jared już się przefarbuje i oczywiście wczuję się w rolę;p ciekawe jaki gatunek filmu wybierze, znają jego pewnie jakiś dramat;)

halfblood_princess

No cóż, ja znajomym nie mówiłam, bo nikt z nich się nim nie interesuje, ale ja też jestem zdziwiona. W życiu bym nie powiedziała, że jest raptem parę lat młodszy od mojej mamy. A ciekawe, jak się zmieni do kolejnego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones