Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
69 055 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Jak dla mnie facet ewidentnie dostał swoją ocenę za to,że gra w popularnym zespole.
Niektórzy aktorzy wieloma latami oraz wieloma filmami zasługują sobie na taką ocenę.
Za to on dostał ją za...tak naprawdę nie wiem za co.

użytkownik usunięty
Kisamcia

Straszny masz dylemat kolego, bez wypowiadania się napisze byś skierował się do Google i tam wpisał swój problem.
Tutaj to oczywiste że i AKTOR i MUZYK to JARED LETO - który jest pod tym względem doskonały !
temat ima się z sensem, bo jest na to logiczne wytłumaczenie ze nie tylko piszczące fanki go "ubóstwiają",
bo są tacy ludzie co też go szanują i doceniają :)
pozdrawiam :)

Nie rozumiem dlaczego akurat w google. Za to wiem dlaczego napisaŁAM to na forum strony poświęconej filmom (przypominam,że forum jest od wyrażania swojej opinii i dyskutowania z innymi ludźmi.)
W Reqiuem dla Snu zagrał nieźle ale nie uważam,żeby można było nazwać go świetnym aktorem po jego pozostałych rolach (których zbyt dużo nie ma w porównaniu do niektórych). Osobiście nie rozdaję tytułu "aktor" każdemu kto zagra w filmie. Na taki tytuł trzeba sobie według mnie zapracować.
Pozdrawiam ;)

Kisamcia

Masz racje co do tej oceny, że 80 % to ocena piszczących fanek, chociaż ja co do jego gry aktorskiej nic nie mam.

użytkownik usunięty
Kisamcia

Ja też nie mam nic do gry aktorskiej jak i do tego że zaj***ście śpiewa i prowadzi zespół, ale masz rację co do reszty :)
Pozdrawiam :)

Jednakże pamiętajmy o tym,że jest to strona poświęcona filmom.
Jeżeli ktoś chce komentować muzykę to serdecznie zapraszam na last.fm ;3

użytkownik usunięty
Kisamcia

Tak tylko że poczęści 30 STM to życie Jared'a Leto, i to tez jest w strukturze forum, a bynajmniej nie ma tego napisane w regulaminie.
CZYLI możemy gadać o wszystkim czym zajmuje się Jared - filmy, i to co robi :)
Po to jest forum, i jego zasady, a twoim oczekiwaniom ciężko sprostać jeżeli chodzi o innych odwiedzających.
Bo czasem są sytuacje że ktoś zrobi temat o 30 STM, i co ? - w końcu to część Jared'a :)

Ależ ja nie zakazałam komentowania jego oraz jego muzyki na tej stronie. Jedynie poleciłam inną, więc nie rozumiem oburzenia ;)

użytkownik usunięty
Kisamcia

Ja się nie oburzam, stwierdzam fakt po twoim poście, fakt aluzji, i krytyki.
Aaa...może źle to odebrałem, nie wiem jakie są twoje intencje do fanów :)

A za stronkę dziękuje :)

"temat ima się z sensem" ? eee?

użytkownik usunięty
Tigercub

Temat jak każdy inny warty dyskusji :) eee ?
Są tu przeciwności, ale da się gadać :)

To miłe,że w końcu można na filmwebie znaleźć kogoś o odmiennym zdaniu kto potrafi normalnie rozmawiać ;)

użytkownik usunięty
Kisamcia

Dzięki taki jestem, i nie gadam by się wykłócać, tylko by pobujać się z innymi :)
Wymienić się dialogami :)

spoko, po prostu to nie po polsku było napisane, stąd moje 'eee' ;)

użytkownik usunięty
Tigercub

Aaaa....(to Po polsku :))...ok, rozumiem hehhe :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones