Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 689 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

www.thirtysecondstomars.pl Zapraszamy wszystkich fanów zespołu na reaktywowaną stronę Marsów!

Keysee

Lubię to Kejsolku :D Do zobaczenia na stronie ;-)

alessandra95

hej byłem ostatnio w Niemczech i usłyszałem Closer To The Edge i aż mnie powaliło, czemu polskie radia nie puszczają takiej muzy ?I mam pytanie podajcie jeszcze jakieś fajne kawałki Jareda i spólki Pozdrawiam!

miron14

the kill
a beautiful lie
capricorn
year zero
93 milion miles
the story
was it a dream
revolve
this is war
savior

:)

miron14

Też nie rozumiem Polski ;/.. hmm skoro podoba ci się CTTE to powinieneś przesłuchać This is War, Search and Destroy to są te najnowsze kawałki, natomiast jeśli lubisz muzykę "bardziej rockową", alternatywną polecam piosenki z 1 i 2 płyty np. Attack, From Yesterday, The Kill, A beautiful lie Capricorn.. kurde sporo ich jest nie chce mi się wszystkich wymieniać, ale to są ten najbardziej znane i lubiane ;pp

FallenGirl.

wielkie dzięki!!

miron14

Hej, Miron14, widzę, że jesteś zainteresowany zespołem 30STM. To fajnie. Z mojej strony polecam Ci wśród piosenek, które podał/a Ci Flylee i FallenGirl:
1. Hurricane (jest świetna!!!)
2. Anarchy In Tokyo (również bardzo fajna)
3. Stranger In A Strange Land
A tak poza tym, to zgadzam się z Tobą co do tego, dlaczego w polskich radiach nie puszczają takiej muzy. Ich ostatni album ma bardzo dobre brzmienie. A Tobie, Keysee, dziękuję za wzmiankę o tym, że strona Marsów jest już aktualna. Już się zalogowała.
PS: A tak w ogóle to przesłuchaj wszystkich piosenek, bo wszystkie są super. Głos Jareda jest naprawdę super! Moim zdaniem to jeden z najlepszych aktorów, którzy śpiewają.
Pozdrawiam wszystkich fanów 30 seconds to Mars:-*

Metropholis

Zgadzam się w 100 % i jak dla mnie jest najlepszym aktorem-muzykiem ;D
Wybrałam te najpopularniejsze, bo szczerze (oprócz Hunter^^) uwielbiam wszystkie piosenki i tak na prawdę nie potrafiłabym wybrać dla mnie najlepszej piosenki
Pozdrawiam ;**

FallenGirl.

ja też;***

miron14

no własnie w Niemczech puszczają lepszą muzyke. jak ja była 2 lata temu u cioci w Hamburgu to nawet w galerii w radiu leciały rockowe a vivie Niemieckiej też rockowe( a u nas poszczają głownie gówniane dance co wiąkszości sie nie da słuchać prawie wszędzie (vivy to ja juz przez to od kilku miesięcy nie oglądam)

benita1116

bo Polska nie docenia prawdziwej muzyki :D taka jest prawda... był piękny czas, kiedy to na 4fun grali muzykę rockową, nawet sie metal zdarzał, a teraz to jeden szajs :( pozostało mi jedynie MTVRock

seniorita19

no właśnie,a ja rozpaczam,bo nie mam tego kanału :/

Revenge

a ja z Tobą ;/

FallenGirl.

Dzięki za poparcie, FallenGirl. Ja mam w domu telewizję satelitarną (teraz nie, bo mi telewizor siadł) i Vivę i MTV oglądam wyłącznie po niemiecku i muszę przyznać, że to co jest w Polsce nie dorównuje Niemcom. Nawet jakość obrazu jest lepsza. A poza tym w Niemczech częściej puszczają 30 STM niż w Polsce. Na polskiej Vivie widziałam tylko "From Yesterday" bo był to jeden z najdroższych teledysków świata. Swoją droga szkoda, że nie puszczają ich muzyki w polskich radiach... "Hurricane" by się przecież nadawało! A tak poza tym to ja też lubię wszystkie piosenki Marsów. Bez wyjątku - tylko niektórych musiałam słuchać kilka razy, żeby do tego dojść;-)

Polecam jeszcze:

1. "Escape"
2. "Battle Of One"
3. "Night Of The Hunter'
4. Welcome To The Universe"
5. "End Of The Beginning"
6. "Year Zero"

Hej, napiszcie, jakie piosenki 30 STM uwielbiacie i z krótkim uzasadnieniem, lub okolicznościami, w jakich je poznaliście i polubiliście. Czekam na Wasze odpowiedzi. Pozdro:-*

Metropholis

Ja najbardziej ...hmm trudno wybrać ale myślę, że The kill i Attack dają mega energię...

Priscilla22

NOTH jeszcze jest taka energiczna;)

Priscilla22

"The Kill" jest super! "Attack" też, ale nie mam do tego dużego sentymentu. "The Kill"na początku mi się nie podobało, ale po kilku miesiącach zakochałam się w tym. 30 seconds to Mars zainteresowałam się już dawno temu, ale dopiero pod koniec lata tego roku zostałam ich fanką. Wcześniej miałam takiego kręćka na punkcie Crazy Town, ale 30 STM lubię jeszcze bardziej.
Przypomniało mi się jeszcze, jak kilka let temu, kiedy Jareda i jego zespół znałam tylko z gazet, przeglądałam Tele Tydzień i trafiłam na wzmiankę o nim oraz info, że będzie z nim film na Polsacie (teraz wiem, że chodziło o "Śledztwo nad przepaścią"). Nie byłam tym jakoś bardzo zainteresowana, ale kiedy w tym dniu zmieniałam kanały i trafiłam na fragment tego filmu (jakaś przepychanka pomiędzy Jaredem, a innym kolesiem), rozpoznałam JL i w ogóle nie chciało mi się przełączać, bo nie mogłam oczu oderwać od niego. Po prostu nie spodziewałam się, że on jest taki przystojny.

Metropholis

Nmzc ;D Szczerze nie potrafię wybrać, czasami mam ochotę posłuchać The kill, From Yesterday, czasami Fallen, Buddha for Mary, Attack, a czasem SIASL, Escape, uwielbiam wszytskie piosenki i nie umiem dać konkretnej odpowiedzi na to pytanie. ;pp The kill, Attack, A beautiful lie, From yesterday to pierwsze utwory Marsów, jakie słyszałam i tak na prawdę kiedyś nie przepadałam za ich muzyką, wydawała mi się .. hmm.. no nie wiem, zbyt alternatywna? ;p Niedługo miną 2 lata jak słucham 30STM i na prawdę nie potrafię żyć bez ich muzyki i tak się tylko zastanawiam: Jaka ja byłam głupia ;p Mają niesamowitą muzykę i jak na razie cokolwiek zagrają, ja to wcześniej czy później pokocham.
Ostatnio najczęściej słucham pierwszej płyty, uwielbiam jej rockowo-alternatywny klimat!

FallenGirl.

Również się zgadzam. I nie mogę zrozumieć, dlaczego nie doceniono ich pierwszej płyty. Fajnie, że uznano "A Beautiful Lie" za świetny album, ale pierwszemu też należy się szacunek. O "This Is war" nawet nie wspomnę, bo powstanie tego albumu było tylko kwestią czasu - oczywiście długą, bo 4 lata, ale jednak.

Metropholis

Moja historia z Marsami? hmmh, niech pomyśle...a więc to było tak: pierwszy teledysk jaki zobaczyłam to był Attack i pomyślałam: jej ale badziew i totalnie głupia nazwa zespołu, a po kilku dniach The kill i tylko takie WOW i tak to się zaczęło, chęć usłyszenia więcej, totalny nałóg...i tak już o to minęło ładnych pięć lat.... Piosenki marsów? wszystkie są niezłe, nigdy nie przestane ich słuchać, uwielbiam wszystkie, ale The kill to będzie zawsze ta najlepsza, zawsze przechodzą mnie dreszcze, kiedy tego słucham, a jeśli chodzi o płytę to pierwsza i druga, jakoś bardziej do nich pasuje niż This is war, może to przez to, że takich poznałam :D

FallenGirl.

też nie mam MTVRock:/

benita1116

Nie martw się. Jak masz internet, albo choćby dostęp do niego, to nie jest tak źle.

seniorita19

Zgadzam się Polska już niestety taka jest ...;/
w Polsce Nowak Przewodniczy Ogólnopolskiemu Komitetowi Obrony przed Sektami,"rock i metal to muzyka szatana" porażka

Priscilla22

Polska Polską pozostanie. Dopóki Jared nie zachęca mnie poprzez swoją twórczość do profanacji symboli mojej wiary, albo łamania przykazań Bożych, to będę słuchać 30 seconds to Mars.

Metropholis

ja będę ich słuchać zawsze ;)

Keysee

A tak w ogóle, to czy ktoś słyszał gdzieś w polskiej stacji radiowej jakiś utwór 30 STM? Jeśli tak, to gdzie i jaki?

Metropholis

nigdy nie słyszałam:/

Metropholis

a ja słyszałam, leciało chyba na trójce, pamiętam akurat wychodziłam spod prysznica i puścili Kings and queens, nie powiem, bo byłam zaskoczona, a tak to tylko na internetowym leciało The kill i Attack... a dzisiaj byłam u kuzyna i w pewnym momencie usłyszałam Edge of the earth, jak to ja pierwsze wrażenie: gdzie jest mój telefon?, dopiero potem zauważyłam, że uruchomił NeedForSpeed'a czy jak to tam sie pisze (nie jestem specem od gier komputerowych) i tam to właśnie usłyszałam, trzeba było widzieć moją minę xD

Metropholis

oczywiście! w escerock na początku roku grali Kings and Queens, później This is War, przez całe wakacje Closer to the Edge, a aktualnie Hurricane.

Revenge

;***

Priscilla22

Wow! W radiu internetowym, to jasne, że łatwiej wpaść na jakiś ich utwór, ale takie normalne radia to już mnie dobijają... Nic, zero, null. Ja niestety nie słyszałam ich nigdzie. Nie miałam tyle szczęścia, co Wy:-\ Ale fajne, że na EskaRock puszczają "Hurricane" - jeden z najlepszych utworów Marsów.

Metropholis

To fakt, a od czasu kiedy zobaczyłam teledysk najchętniej ciągle bym słuchała Hurricane ;p

FallenGirl.

ja też!!!;)

Metropholis

eskarock odbiera w internecie :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones