Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Nie ma co wątpić w to, że chłopak się poświęca dla ról(drastyczne zmiany w wyglądzie). Ale
czy zdolny? Oglądałem go w "Alexandrze" i wg. mnie to jest jego najlepsza rola. Colin i
Jared idealnie zagrali nierozłącznych przyjaciół.

classical

Zdolny jest na pewno,zobaczmy choćby jak zagrał w " Requiem dla snu" według mnie to jego najlepsza rola,potrafi się wcielić w różne postacie, ale przyznam Ci racje że w "Aleksandrze" nie zagrał najlepiej.Jest również bardzo utalentowany muzycznie i sam reżyseruje teledyski do swoich utworów.Wyróżnia się na tle innych aktorów.

classical

Dzisiaj możemy obejrzeć "Aleksandra" na TVN7 . :D
Ale jeśli chodzi o aktorstwo to mogę powiedzieć, że podoba mi się gdy gra mało rozgarniętego człowieka jak w np. "Panu życia i śmierci" albo w "Autostradzie". Poza tym szkoda, że mnóstwo świetnych filmów z jego udziałem jest mało znanych. Przykładowo "Autostrada" (znowu) . Sam film na serio jest świetny, ale z racji, że fabuła jest dość pospolita i nie wiele się w nim dzieje nikt nie potrafi go docenić. Najlepsze jednak są teledyski, które reżyseruje. Każdy jest jak, krótki film. Na podstawie "Hurricane" lub "From Yesterday" można by nakręcić pełnometrażowe filmy. Jest akcja, jest intryga, jest miłość itp.

classical

Czy jest zdolny? Dla mnie jak najbardziej, oglądałam Mr. Nobody (arcydzieło) ale to zupełnie inna rola niż w np." Requiem dla snu". Mimo wszystko poradził sobie z nią świetnie. A jeżeli aktor potrafi tak dobrze zagrać, w tak odmiennych sobie filmach to świadczy tylko o jego zdolnościach. Ja oczywiście nie potrafie pominąć faktu jak utalentowanym muzykiem jest, jego głos, teksty piosenek, muzyka coś wspaniałego!! I jak wspomniały osoby powyżej teledyski, które sam reżyseruje są rewelacyjne!

użytkownik usunięty
donia_95

Jared - jest doskonały na swój sposób, jego styl przekracza średnią i jest pozytywnie wysoka, no i t oco pisze donia :
A jeżeli aktor potrafi tak dobrze zagrać, w tak odmiennych sobie filmach to świadczy tylko o jego zdolnościach. Ja oczywiście nie potrafie pominąć faktu jak utalentowanym muzykiem jest, jego głos, teksty piosenek, muzyka coś wspaniałego!! I jak wspomniały osoby powyżej teledyski, które sam reżyseruje są rewelacyjne!
Mówi wszystko samo za siebie !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones