Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 689 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Nie tylko jest swietnym aktorem i muzykiem ( ma swietny glos), gitarzysta, kompozytotem ale takze rezyserem swoich video-clipow (Bartholomew Cubbins) a w mlodosci studiowal takze malarstwo.
Bylam 3 razy na Koncercie 30 Seconds to Mars i obejrzalam wszystkie filmy z jego udzialem, jak dla mnie na prawde bylo warto - jest swietny.

binky

A na scenie byłaś? ;D

GodWhore

Niestety nie, ale stalam w pierwszym rzedzie:-)

binky

Lubię słuchać Jareda ale moim zdaniem on braki w śpiewaniu umiejętnie maskuje używaniem wysokich tonów (stąd pewnie ta "emocjonalność" w jego głosie). Nie jest to wada czy coś, ale wydaje mi się że warto mieć tego świadomość. A jako aktor jest nie tylko świetny ale od lat wybiera ciekawe scenariusze. Rolą w Dallas Buyres Club rozłożył mnie na łopatki. Zaskoczenie tym wieksze, że to jednak pierwszy film po jego 6 letniej przerwie od aktorstwa.

Metropholis

Tez uwazam, ze w "Dallas....." zagral swietnie (nawet po 6 latach przerwy) chodziaz moim ulubionym filmem z jego udzialem jest "Requiem for a Dream" oraz "Mr. Nobody" tam tez zagral fantastycznie. Co do jego glosu jest rownie dobry w rockowych jak i w spokojnych "kawalkach".

binky

Hej :) Ja też chciałabym wyrazić swoją sympatię względem twórczości i umiejętności Jareda. Uważam go za wspaniałego i inteligentnego artystę, dającego dobry przykład. Jest dla mnie pięknym źródłem inspiracji. Spotkałam do osobiście i mogę powiedzieć, że jest niesamowicie przyjazny, zabawny i oczytany. Chciałabym tylko coś sprostować, bo nie wiem dlaczego przyjęło się że Jared studiował tylko malarstwo. To prawda, ale nie tylko. Faktem jest, że studiował dwukrotnie. Najpierw różne dziedziny sztuki i w tym m.in malarstwo a potem sztuki wizualne czyli np. tworzenie obrazów filmowych :) Pozdrawiam was serdecznie ;)

annart

Nie wiedzialam, ze studiowal sztuki wizualne to by jednak wyjasnialo jego swietna aranzacje videoclipow 30StM.

binky

Tak Jared ma ogromne zdolności jeśli chodzi o tworzenie filmów. Jego teledyski są wspaniałe, a Artifact to film na bardzo wysokim poziomie. Oglądałam go jednym tchem ��

binky

Opinia, która składa się z dwóch zdań... W jakim ja świecie żyję?!

Antropolog

w świcie sekty 30stm. Jakoś ona się tam nazywa. A ten temat to nie opinia tylko ogólnie ktoś chciał sobie napisać jak bardzo lubi się onanizować do tego kolesia.

martynique_90

Yes, this is a cult! ;)

binky

do tego jest niesamowicie miły i sympatyczny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones