Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 824 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Kurcze, ja też mam szansę się wybić! kurde ta współczesna muzyka wystarczy pitu pitu
jakieś słowa i hit jest, nie mówię że marsi słabo grają, są ogarnięci jak na te czasy, a te
czasy jak wiecie, są gówniane :(
Uważam że mam chyba dobre pomysły na piosenki, duzo słucham, najgorsze jest to że
pomysły przychodzą wtedy, gdy nie mam gitarki w ręce :) tylko np idę przez miasto, nucę
coś i myślę "kurcze, niezłe!"
Leto jest ładny? hmm powiem tak, kobiety mają to, że wystarczy by facet w miarę wygladał, ktoś napiszę że jest najseksowniejszy a kobiety to podłapią :)

Schizofrenik_XXI_wieku

NIE CHCE MI SIĘ CZYTAĆ

użytkownik usunięty
Schizofrenik_XXI_wieku

Mmmm...grasz na gitarce, i uwielbiasz muzykę :)
To fajnie, bo szukam ludzi do mojego zespołu, z gitarką :)
Gramy ROCK'a alternatywnego od 4 lat, i jest nas trzech, więc szukamy płci pięknej jako czwarty element :)
Ja mam to samo, myśl i litery w tekstach do piosenki przychodzą czasem samo, czasem z głębią namysłu, a nawet czasem z fajnymi przeżyciami, lub, doświadczeniami :)
Co do twierdzenia, że czasy są gówniane - to masz racje, bo jest coraz więcej zespołów, dobrych, ale nie zawsze fajnych...
30 STM, wielu się podoba, paru osobom, nie odpowiada, ale jest to kawałek ROCK'a zapisanego w historii dobrej muzyki :)
Co do też wyglądu Jared'a nie można powiedzieć że nie jest brzydki, ale kobiety czasem wolą ciacha, od brudasów :)

użytkownik usunięty
Silmastril

taaa.....XD :)

fajnie jest jak jest na co popatrzeć :D

użytkownik usunięty
marzena_111

No pewnie, jak ma się taką urodę, to aż wstyd się nie obrócić za plecami :)

jakie ciule, jestem facetem a to jest photo z netu BUAHHAHA , a temu co się nie chce czytać to ciotka jest.
Leon, że jestem facetem to z mojej dupy nie skorzystasz HAHAHA :)

dziewczyny nie lubią brudasów, skończyły się czasy starych rockmenów, chodzi mi o to że jakby nie był popularny, to mało która by się obejrzała, by był po prostu jakimś tam facetem, o to mi chodzi

Schizofrenik_XXI_wieku

a właśnie, ten jared ma jakąś partnerkę? czy rucha to, co mu się jakaś fanka nawinie???
Leon nie zrozum mnie źle jak napisałem, fajnie że gracie i to coś dobrego (rock alternatywny)

Schizofrenik_XXI_wieku

Shizofren nie wiem kuźwa po co Ci informacja kogo i kto rucha ale chyba to nie to forum .

norija

coo, boli żę wasz Jared może być niezłym yebaką :) :) że to nie jest ten słodziak opisywany w gazetkach,
ja tam go nie potępiam, ruchanko nie jest złe :)

Schizofrenik_XXI_wieku

Jedyne co mnie dziś boli to głowa.Życie prywatne Jareda to jego sprawa i mało mnie interesuje akurat ten jego aspekt .Nie kumam tylko co Tobie do tego ale chyba zaczynam się domyślać....

norija

no, fajna jest myśl ze nawet jakbyś się do niego zbliżyła to służyłabyś jako materac i to jeden raz :)

Schizofrenik_XXI_wieku

Sory ale nie mam takich ambicji

norija

no ale jakby Jared na ciebie spojrzał, bo po fotosie widać że nie brzydka jesteś, to co, serce by mocniej nie zabiło ?? :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
norija

hahahahha :) rzeczywiście cię głowa boli hje

Schizofrenik_XXI_wieku

No boli , boli.

marzena_111

co tak jak ty?

Schizofrenik_XXI_wieku

ludzie ja tam go nie krytykuje, aktorem jest niezłym, z wyglądu nie określe bom facet :) a muzyka to z jeden utwór mi się podoba, chodziło mi o to że grając prosto i proste piosenki można się wybić i kasiorkę trzepać, to pokrzepia :)

Schizofrenik_XXI_wieku

Hmmmmm a jaki utwór Ci się podobał ?

norija

oj ten chyba najpopularniejszy na początku perkusja, śpiew spokojny jareda a później krzyczy i jest ostra gitara, coś w tym stylu

użytkownik usunięty
Schizofrenik_XXI_wieku

No to pewnie ALIBI, masz racje patrzysz na 30 STM, i Jared'a Leto, dość uważnie, ale się nie angażujesz, i nie ograniczasz się - czy o to ci chodzi :)

użytkownik usunięty

No i napisz co ci się nie podoba, to cię określą czy miano anty, czy fana :)

Schizofrenik_XXI_wieku

Schizofrenik obejrzyj sobie to
http://www.youtube.com/watch?v=3RLwuDQSkDI

norija

pokazywanie gołych babek jest teraz modne, hmm gdzie te czasy jak było 4 facetów w garniakach a laski pod sceną mdlały? ah

Schizofrenik_XXI_wieku

eeeeeee tam babki babkami ja na nie nie patrzę .

użytkownik usunięty
norija

No fakt :) - to było by dziwne i nie z tej ziemi :)

użytkownik usunięty
Schizofrenik_XXI_wieku

teraz to już męski striptiz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones