Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
69 055 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

tak za aktora mam całkiem dobrego. Aż dziwne jak skrajne uczucia budzi we mnie ten człowiek.
Mógłby dla mnie nie istnieć w świecie muzyki, ale w filmach dobrze się go ogląda.

użytkownik usunięty
owca_rocker

Co tak ponuro do jego muzyki ?
Aktorem jest super, ale muzykiem także, przełam się ! :)

Nie muszę się przełamywać, bo nie jestem uprzedzona, po prostu mam wyrobiony gust muzyczny.
Ahh... wielkie gwiazdy rocka, podczas gdy do prawdziwego dobrego rocka to jest kawał drogi i trochę dalej. Ten zespół po prostu wydaje mi się niedojrzały i trochę (no sorry za szczerość) żałosny. Naiwne utworki z krzyczącym Pięknym Dżaredem z pięknym różowym irokezem. No i może kluczowa sprawa, irytuje mnie jego barwa głosu. I ten wszechobecny zachwyt nastolatek, łączmy się , jesteśmy piękni i tak dalej. Po prostu dla mnie słaba muza. Przepraszam jeśli się z bardzo rozpędziłam, nie chcę nikogo urazić, szanuję ich pracę. Jakoś niektóre zespoły mnie po prostu zastanawiają... żeby nie napisać wkur*****.
:) pozdrawiam ciepło, bo się pogoda spieprzyła

użytkownik usunięty
owca_rocker

Hahahha, to na początek, i trochę cię rozumem, jakby tego było mało, rozwydrzone nastolatki gorszą 30 STM.....
chciało by się jeździć na koncerty z snajperem i wszystko co piszczy zneutralizować jak w tanim horrorze :)

podzielam twoje zdanie, i nie, bo jestem fanem ;)
Ale rozumem :)
Mnie podoba się ich styl, talent i wenę do tego co robią :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones