Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 689 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Nie wiem jak wy, ale ja już z niecierpliwością czekam godziny 0:00, aby stanąć przed plakatem Jareda i zaśpiewać mu głośne "sto lat". ;D

iamfrommars

Jakby to były urodziny Marsów, to tak ;D ale nie będę już taka nie miła, ogólnie chłopakowi, a raczej facetowi (no w końcu ma 39 lat) życzę najlepszego, w tym mózgu, głosu, który jak na razie ma, by też od czasu do czasu zagrał w jakimś filmie, by se babe znalazł no i zobaczymy co mi jeszcze do tej główki przyjdzie ;P stu lat życzyć nie będę bo Jarecki jest immortal!

FallenGirl.

nie tylko Jared jest immortal, bo Shannon i Tomo także muszą być. :D No, tak, tak. Sto lat to dla Leto za mało. xD następnego koncertu w Polsce mu życzę! żony, dziecka z jego błękitnymi oczkami. :D

iamfrommars

taak podpisuję się pod tym w całości! (ej Jared ja mam niebieskie oczy, więc jak coś, to wiesz!)

FallenGirl.

hej no spokojnie bo się jeszcze jakaś bójka zrobi;p

FallenGirl.

też mam niebieskie i gówno z tego xD a dzieci mógłby już wkońcu mieć, bynajmniej by ładne były....a co do koncertu jestem za, ale latem tym razem i na powietrzu

seniorita19

ciekawe czy Jared kiedyś będzie miał żonę i jak już by miał to kto będzie jego wybranką;)

seniorita19

Emmm... it was joke -.-

FallenGirl.

I know, don't worry ;)

iamfrommars

jeśli mogę to też dołączam sie do tych życzeń, i żeby dalej wyglądał tak jak wygląda i tego zajebistego poczucia humoru :)
on wygląda na 25 lat a nie na 39 !

coah22

no ba on tak młodo wygląda jak nawet 50 mu stuknie to będzie na 30 wyglądał wszystkiego naj Jared ;*
a co do zony to niech sobie jakoś fajną kobietkę znajdzie tylko nie jakoś pustą lalkę a i żeby miał dzieci no ba ej wyobrażacie sobie takiego małego chłopczyka kropla w kroplę podobnego do tatusia ła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
magda919

happy birthday jared !!!!!! <3

magda919

ale słodziutki;)

Priscilla22

tylko ciekawe kto by był matką...?!

coah22

ja wiem ja wiem, ale nie powiem !

coah22

ja osobiście uważam, ale każdy mnie za to przeklnie, że do niego pasuje Emma - jego asystentka. mimo, że nie jest nadzwyczaj urodna to ona jako jedyna według mnie jak na razie nadaję się na panią Leto.

iamfrommars

ja się zgadzam z Tobą zdecydowanie, naprawdę fajnie razem wyglądają (jak coś będą nas tępić obydwie)

FallenGirl.

http://www.jared-leto.net/Gallery/displayimage.php?pid=41307&fullsize=1
idealni. :D szkoda, że nie ma wiele informacji na jej temat.
ale chyba każdy przyzna, że lepsza taka od Johanson i Diaz.

iamfrommars

nie wiedziałam o niej, ale bardzo ładnie razem wyglądają...

coah22

czyli są już nas trzy, które będą potępione przez zakochane fanki Jareda. ;)

iamfrommars

Wszystkiego najlepszego Jared... :**

iamfrommars

@iamfrommars ta na zdjęciu to Emma dziewczyny ;] and myślę, że Wy jesteście wystarczająco zakochane :)

alessandra95

Wiem kto to jest, dokładniej nazywa się Emma Ludbrook :)
Zakochane owszem, ale w jego grze aktorskiej i śpiewaniu.
Jako osoba jest dla mnie przynajmniej za stary. ;)

iamfrommars

a ja lubię starszych hiehie

oluskaa

no, co do Jareda to można mieć inne kryteria. ;D
Więc jak przyjmiemy, że ma te 26 lat to jest idealny. xD

iamfrommars

ja kocham wyłącznie jego głos, talent tak jak napisała koleżanka z Marsa

iamfrommars

to ja jestem czwarta, niech się za nią bierze, bo już wkrótce będzie starym zgredem xD

seniorita19

A słyszałyście o plotce (?), że oni już ze sobą byli? Moja kochana przyjaciółka, które śledzi każde nowiki w życiu Jareda od dobrych kilku lat mi to niedawno oznajmiła.

iamfrommars

no to dalej szukamy żony dla Jareda...
ja tam nie słyszałam, nie śledzę jego osobistych podbojów itp.

seniorita19

Ja także i szczerze to mi nieco wisi choć nie chciałabym, aby zmarnował się u boku jakiegoś nadętego babska.

iamfrommars

o to sie nie musimy martwić, zmarnuje sie sam, albo u boku Shannnona, bo obaj idą w tym samym kierunku....
mnie sie wydaję, że Jared świetnie umie o siebie zadbać, a co do przedłużania rodu, to się nie śpieszy, szkoda tylko, że zanim się obudzi może być za późno

seniorita19

z tym muszę się z tobą zgodzić. jego problem. na starość później nikt nie poda mu szklanki wody. ;)

iamfrommars

zawsze pozostaje służąca lub pielęgniarka xD

seniorita19

No a może on po prostu boi się związku, albo nie lubi dzieci i wcale nie chce mieć małych Dźaredków? nie wiem co mu po tym łbie łazi, no ale niech robi z życiem co chce, byle tego nie żałował

FallenGirl.

Albo sądzi, że gdy założy rodzinę to będzie musiał zrezygnować z szalonych koncertów, na których jego fanki za nim szaleją i w ogóle. Nie wiem, bez sensu myślę, ale kompletnie go nie rozumiem.

iamfrommars

To tez jest bardzo mozliwe, mezczyzni ogolnie sa nie do ogarniecia jak dla mnie

seniorita19

Ja wiem kto mógłby być jedną z pielęgniarek. ;D

iamfrommars

Colin?

FallenGirl.

o tak Collin się nadaję w zupełności !! ^^

iamfrommars

no mnie też niekoniecznie interesuje co robi ze swoim życiem towarzyskim, ale zgadzam się z Tobą

coah22

no właśnie, a może nie chce mieć żony;)

iamfrommars

Dobra, ludzie, dosyć! :D Jeszcze zaraz tu jakaś poważna kłótnia wyjdzie między nami. xD

iamfrommars

no co ty;p przecież my się baaaardzo kochamy ;p

iamfrommars

THIS IS WAR !!

FallenGirl.

naprawdę?!

Priscilla22

yes! so beware...!

FallenGirl.

Wiedziałam! xD

FallenGirl.

Fight, Fight....nie no żart xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones