Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

zastanawia mnie, ile osob odwiedzilo te str ze wzgledu na jego dokonania filmowe, a nie muzyczne; bo trzeba przyznać, ze jest niesamowicie przystojny, robi fajna muzyke, ktora ma wielu fanow, ale ma tez talent aktorski, a taka wysoka ocena nie zostala mu przyznana chyba za to...o 30stm mozna podyskutowac na forach poswieconych muzyce, tutaj komentujemy warsztat aktorski; nie chce, zeby to zabrzmialo tak, jakbym lekcewazyla jego inne zdolnosci, jednak liczylam na konfrontacje swoich pogladow w kwestii kina, a nie na tematy dotyczace ich koncertow, chociaz lubie ten zespol, to wolalabym poczytac o nim na innych stronach

Oleandra91

To dawaj jakiś temat ;)
Ja chętnie porozmawiam na tematy filmowe, bo to moja ogromna pasja :)

finch93

np. mnie zawsze intrygowala rola Jareda w "Aleksandrze", jego postac moglaby nawet byc przeoczona przez nieuwaznego obserwatora, ale wedlug mnie dobrze zagral kochanka, doradce, powiernika, osobe, ktora byla jedna z wazniejszych w zyciu glownego bohatera, dobrze odegral tlumiona zazdrosc i tesknote, podziw i milosc...;)

Oleandra91

Masz rację, mogła zostać przeoczona (ja tak miałam jak pierwszym razem oglądałam). Co prawda ja "Aleksandra" nie zaliczam do najlepszych filmów, ale co do Jareda, to zagrał naprawdę dobrze. Poza tym uważam, że zawsze dla aktora trudniej jest odegrać miłość do innego mężczyzny (wiadomo dlaczego ;) ) i jeżeli to mu się uda, to naprawde świadczy, że jest dobry w tym co robi (niektórym nawet nie udaje się być wiarygodnym w stosunku do kobiet) ;)

użytkownik usunięty
finch93

Świetna racja :)
Dodam że jako aktor i jako muzyk - jest taki sam - czyli ZAJEBISTY :)
Co tu więcej dodać :)

użytkownik usunięty

Dobre pytanie ! :)
Ja osobiście uważam Jareda za świetnego aktora... Szkoda że jak narazie nie gra w jakimś nowym filmie, ale wiadomo skupia się teraz szczególnie na zespole i kolejnych płytach.... Hmm, pierwszy raz zobaczyłam go chyba w " Alexandrze " , ale moje uznanie zdobył szczególnie rolą w " Requiem For A Dream " ;p Często wracam do tego filmu, według mnie niesie ogromny przekaz... - Racja, ale Jared tego nie zostawi :)

użytkownik usunięty
Oleandra91

Dobre pytanie ! :)
Ja osobiście uważam Jareda za świetnego aktora... Szkoda że jak narazie nie gra w jakimś nowym filmie, ale wiadomo skupia się teraz szczególnie na zespole i kolejnych płytach.... Hmm, pierwszy raz zobaczyłam go chyba w " Alexandrze " , ale moje uznanie zdobył szczególnie rolą w " Requiem For A Dream " ;p Często wracam do tego filmu, według mnie niesie ogromny przekaz...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones