Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 903 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Hej, powiedzcie mi jak Jared to robi, że pomimo upływu lat on nadal wygląda tak samo młodo i świetnie, ba, a nawet coraz lepiej?! Kurcze, on się jakoś zakonserwował, czy co? Mam też drugą teorię, że może jest wampirem ;) To jest naprawdę godne podziwu jak w wieku 39 lat wygląda się na 20-pare.
Pozdrawiam wszystkich fanów Jareda i 30stm! :):):**

wake_the_dead

Hej ;) Przyznam, że sama nie mam pojęcia ;p Może po prostu o siebie dba i zawsze wygląda świetnie? Wiem, że jest wegetarianinem może ten dobry sposób odżywiania się tak na niego działa? ;p

wake_the_dead

ehm dobre geny ma, zapewne pełno kremów przeciwzmarszczkowych i to cały sekret....moja rodzina też posiada geny długiej młodości i jakoś sie tym nikt nie zachwyca xD

seniorita19

eee napewno każdy zauwarza gdy ktoś "wiekowy" świetnie sie trzyma :) a z tymi kremami też pewnie prawda heh
ah te geny, też bym tak chciała wyglądać w wieku 40 lat xD

wake_the_dead

Ja też ! ;)

użytkownik usunięty
wake_the_dead

To nasz sekret...czyli sekret FACETA, jak o siebie zadbać, to coś w stylu kobiet...
Bieganie (Jared gdy ma czas biega po 20 km), odchudzanie się względem diety, ale sądzę ze to natura w genach....
Zażywa tylko zdrowe posiłki, zero fast-foodów, i innych śmieci, choć nie stroni od ulubionych sosów do jedzenia :)
Jego sekretem jest dbanie o siebie, nasze i kobiet...żeby kiedyś 40 letni facet usłyszał że wygląda na 30...to jest fajne i JARED TO MA :)

Ha tak, ale jaką on musi mieć silną wolę do tego! Ja np nie wytrzymałabym, żeby w ogóle nie jeść pizzy itp, czasem nie da się powstrzymać :D I fajnie, że Jared pomimo wykonywanego zawodu jednak stroni od alkoholu (wiadomo jaki styl życia najczęściej prowadzą muzycy rockowi i ludzie showbizu...) Sport to jednak podstawa, jak człowiek ma kondycję to od razu wygląda i czuje się młodziej :)

użytkownik usunięty
wake_the_dead

Pewnie...
Co do fast-foodów sam nie mogę się powstrzymać :) - ale tak jak Jared lubię o siebie zadbać :)
Silna wola wszystko zwycięży ! a co do tego że boi się Jared przytyć, to ja też haha :)

A ja nie przepadam za niezdrowym jedzeniem;p

To dobrze, kobitki lubią jak facet o siebie dba :D ja niestety mam słabość do fast foodów, ale tylko czasem;p Dobrze, że mam szybką przemiane materii i po mnie nie widać hehe
ostatnio wymyśliłam sb, ze będę biegać, ale jakoś tak mi głupio wyskoczyć w dresiku po osiedlu, bo nie mam gdzie biegać xD

użytkownik usunięty
wake_the_dead

Ja tam lubię pobiegać, ale co do fast-foodów to się narazie wstrzymuje :)

a powiedz mi gdzie biegasz? po chodnikach tak normalnie między ludzmi? ja jak raz poszłam tak właśnie biegać to sie wszyscy gapili jak na downa, a ja taka spocona :P chyba trzeba bardzo rano, zanim ludzie powychodzą z domów xD

użytkownik usunięty
wake_the_dead

Obok mojego domu (mieszkam w bloku) jest park miejski o szerokości 2 km, więc jest spory manewr do biegania.
Ale nie biegam sam, bo już od 5 rano, zbierają się ludzie by razem pobiegać i pogadać...niezłe :)
nie wychodzę na miasto bo w tedy jest ciasno i można się w kogoś wpierniczyć.....
po 2 godzinach, na milimetrze jest nabite 8 km...to nieźle jak na 5 kółek :)

No no świetnie ;)

użytkownik usunięty
Priscilla22

Dla pewnej osoby tak się staram by wypaść jak najlepiej...:*

hmm....nie musisz i tak kocham tę osobę taką jaką jest ;*

użytkownik usunięty
Priscilla22

Ja o tym wiem, ale i dla siebie to robię (operacja to zaleca) :)

Skoro sprawia Ci to przyjemność ;)

użytkownik usunięty
Priscilla22

jak są nudy i ma się czas :)

ja już sobie wychaczyłam świetną, odludną miejscówkę na bieganie, jak tylko przestanie tak padać to lece pobiegać xD

wake_the_dead

Ja to rowerem lubię jeździć często z kumpelą mamy wypady;p Dobrze nam idzie, pokonujemy coraz więcej km, śmiejemy się, że niedługo na Podkarpacie dojedziemy ( Leon wie o co chodzi;****)

użytkownik usunięty
Priscilla22

Wiem o co chodzi, i zapraszam...chociaż to sporo km...ale chyba dacie radę :):):)

hahahaha no na pewno damy radę ;)) Uważaj jak zaraz wpadnę do Ciebie;p

użytkownik usunięty
Priscilla22

Albo na mnie - haha :)
ja będę zamurowany, i szczęśliwy...

Może być na Ciebie;p ale to jak Cię odszukam w tym wielkim mieście;)

użytkownik usunięty
Priscilla22

Będę miał koszulkę z logiem Marsów....

ok ;) to wychwycę się w tłumie ;p

użytkownik usunięty
Priscilla22

Będę kicał, ponad sił :):):)

haha Ty kicał a ja będę mruczeć ;d haha

Priscilla22

to Priscilla22 przyjedzie rowerem, a ja przybiegnę, może dam radę chociaż też daaaaaleko ;P

wake_the_dead

A Ty z jakiego województwa jesteś, że masz daleko do mojego Leona? Ja Wielkopolska...;p

Priscilla22

ja jestem ze świętokrzyskiego :) czyli na Podkarpacie bliżej niż Ty :) troche potrenuje, to w tydzień dobiegnę haha

użytkownik usunięty
wake_the_dead

HAHAHAHA - no to czekamy :)

narazie ostry trening, jak złapie kondycję to lece haha

wake_the_dead

To ja muszę ćwiczyć X 100000000000000000000000000 ;p

użytkownik usunięty
wake_the_dead

Lecisz - a masz skrzydła ?

Ja chciałabym mieć ;)

użytkownik usunięty
Priscilla22

No wiesz - ja też :)

nie na skrzydłach ;p lecę, w sensie, że biegnę, ale z prędkoscią swietlną :)

użytkownik usunięty
wake_the_dead

O cholera, jesteś aż taka szybka - boję się że dościgniesz moje auto :)

wake_the_dead

No to się wściekłam, że mam dalej do Leona;(((((

użytkownik usunięty
Priscilla22

Dalej, czy nie dalej - do pokonania :)

Priscilla22

ale za to Ty będziesz jechac rowerkiem, więc nadrobisz drogę :) z takim moim truchcikiem to w sumie dotrzemy na jeden czas pomimo różnicy odległościowej xD

użytkownik usunięty
wake_the_dead

Podjadę samochodem, to was podwiozę :) - po co się męczyć rowerkiem :)

No no w tym świetnym samochodzie będzie szpan ;p

użytkownik usunięty
Priscilla22

Puścimy Marsów - i docisnę do 200 Km - szpan jak nic :)

ostra jazda na maxa achh ;***

użytkownik usunięty
Priscilla22

SPEED I MUZA - !!!!!!!!!!

jak puścisz marsów na full to ja sie chętnie zabiorę też! haha jeśli bedziesz mnie chciał zabrać oczywiście :):)

użytkownik usunięty
wake_the_dead

jest dużo miejsca - Marsów zawsze zabiorę :)

:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones