Javier Bardem

Javier Ángel Encinas Bardem

8,5
49 899 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Javier Bardem

Szukam filmu z Bardemem w roli geja psychopaty, czy ktoś kojarzy tytuł? Patrzyłam na filmwebie, ale zupełnie nie mogę tego znaleźć, a widziałam fragment tego filmu parę lat temu i mam ochotę obejrzeć. Pamiętam że były tam mocne sceny, jakieś morderstwo i klub sado-maso.

wilmaflintstone

Segunda Piel (Second skin) hiszpański film z 1999r. reż. Gerardo Vera. Nie wiem czy o ten film chodziło.

Midgardu

jeśli są tak takie sceny jak opisałam to pewnie tak, dzięki :)

Midgardu

nie jest to jednak ten film, więc szukam dalej

wilmaflintstone

skyfall :D

wilmaflintstone

już znalazłam ten film, chodziło mi o "Lulu" (Las edades de Lulu). Wpisuje tak na przyszłość jakby ktoś również szukał :)

wilmaflintstone

Ostre sceny są jeszcze w "Perdicie Durango" (i kolejna mistrzowska fryzura na głowie Bardema).

wilmaflintstone

szukam filmu thriller dreszczowiec o mordercy który z tego co pamiętam jest lekarzem sądowym , współpracuje z policją i zaciera ślady ( np krew pod paznokciami ofiary która go zadrapała na plecach , a jak policja odkryła, że używa za cieńkich białych rękawiczek i mogą one zostawić odcisk to je zmienił ) pamiętam jeszcze, że jak jego żona zaczęła się kumać ( bo po każdym morderstwie kupował jej kwiaty itp) to na końcu chciał ją udusić.

pinkylone

o to ciekawe, też chętnie bym obejrzała

wilmaflintstone

prosze o pomoc film o kobiecie która poznaje mężczyznę który stracił zone i syna w wypadku . ten meszczyzna opisuje to w pamietnku akcja dzieje sie na wyspie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones