Javier Bardem

Javier Ángel Encinas Bardem

8,5
49 912 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Javier Bardem

Moim zdaniem zagrał tam beznadziejnie. Gdyby nie on film byłby dużo lepszy.

nick0

Czyżby? Tego filmu już by nic nie uratowało, nawet jakby w nim zagrał Marlon Brando. Bardem mnie akurat w nim nie denerwował, za to główna bohaterka i aktorka, która ją grała bardzo. Obejrzyj z Javierem ,,W stronę morza" czy ,,To nie jest kraj dla starych ludzi", a zobaczysz jaki to dobry aktor.

nick0

Przeczytajcie książkę,własnie doskonale wrysował się w postac opisaną przez Marqueza... To miała być postać,tragiczna,a zarazem troszeczkę komiczna.....groteskowa. Tak ją zagrał.Już pisałam,że najpierw należy się wczytać w literaturę Marqueza... Film w znacznej części oddaje klimat ksiązki,niestety bez humoru,którego w książce jest dość dużo:).

fragile_87

Dużo już dobrego o tej książce słyszałam i nie wątpię, że taka jest. Wydaje mi się, że właśnie humor i lekko ironiczne podejście do takiej fabuły jest niezbędne. Niestety, jak widać było po filmie, to była chyba jedna z najważniejszych rzeczy, bo jak tego zabrakło wyszło coś niesamowicie żałosnego. Do tej roli Javiera nic nie mam, ale i tak chyba należy do najmniej cenionych prze zemnie.

nick0

taka rola - beznadziejna, ale tak zajebiscie gra, ze czlowiekowi az sie niedobrze robi :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones