Jean-Claude Van Damme

Jean-Claude Camille François Van Varenberg

7,7
18 622 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jean-Claude Van Damme
andrzej75

Dokładnie.. Właśnie zacząłem oglądać, a na fw nie ma nawet wzmianki na temat serialu.

andrzej75

Za mało osób dodaje i weryfikuje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Ani nie żartuję ani nie kpię. Moje najstarsze kontrybucje czekają od początku września zeszłego roku, więc rozumiem Twój ból. Aż się zastanawiam, czy zostaną jeszcze kiedyś sprawdzone. Zależy od weryfikatora, jedni bardziej drobiazgowi (aż przesadnie), inni wychodzą do człowieka naprzeciw.
Ach, wcale nie piszę, że się zmieni, choć mam taką cichą nadzieję...
Ja wciąż dodaję, chociaż zrobiłem sobie wcześniej ponad miesięczną przerwę, czasem mnie to odpręża, do czasu aż zobaczę komentarz odrzuconej kontrybucji ;)

fredaser

Czyli wiesz o czym piszę. Mnie przeszło jakiś czas temu, ale jeszcze czasami nie mogę przeboleć, że chciałbym coś gdzieś od siebie coś dodać do treści, ale to mnie będzie kosztować wiele miesięcy czekania i tak nie wiadomo czy wyjdzie z tego cokolwiek, więc jaki jest sens?!
Swoją drogą - uparciuch jakiś jesteś, że masz ponad 2700!

ZSGifMan

Jakoś ostatnio dodaję codziennie kilka kontrybucji. Na niektóre komentarze nawet nie patrzę.
Są wciąż spore braki jeśli chodzi o azjatyckie kino, w którym się lubuję, zatem działam i punkty wpadają powoli ;)

ZSGifMan

Przyznaję rację. Również próbowałem kilka razy wrzucić jakąś ciekawostkę lub dostrzeżony błąd. Ich sposób weryfikacji to jakieś nieporozumienie. Niby chcieliby byśmy współtworzyli ten portal, ale skutecznie podcinają ambitnym skrzydła.
Toć nawet wpisy na takim portalu jak "wikipedia", może edytować każdy z nas, a tu tajemnicę robią tylko dla "wybranych". Żałosne i niezrozumiałe postępowanie.

henrycze

" . . . ale skutecznie podcinają ambitnym skrzydła. . . " -
Widzę, że doskonale się rozumiemy i doświadczyliśmy tego samego bólu, chcąc dokonać tu czegoś, zderzając się głowami ze ścianą FilmWall ;) zamiast FilmWeb.
Albo mam za mało sprytu i za wąskie łokcie do klawiatury, albo jestem zwyczajnie za głupi i nie wiem jak można tu nacykać w ten sposób 10, 15, czy 20 tysięcy punktów?!
To tak jak czarna materia - nie mieści mi się w głowie.

ZSGifMan

Miałem identycznie tak jak piszesz:) dodawanie materiałów czekanie miesiącami by usłyszeć, że za duży format, żeby źródło podać itd. a za chwile mój materiał dodał jakiś "znawca" z milionem punktów na koncie;) dlatego teraz już nie dodaję dałem sobie na luz:) ale trochę czasu mi to zajęło by ogarnąć jak ten portal działa:) Byłem także świadkiem jak "znawca filmwebowy" z milionem punktów na koncie dodał zdjęcie jakiegoś młodego aktora urodzonego po 1990 roku do filmu z lat 80, gdzie aktor w filmie miał już około 40 lat, (zbieżność nazwisk) ale grunt, że imię i nazwisko się zgadzało i zdjęcie przeszło i widniało na stronie hehe kabaret:-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Dlatego nie ma co się denerwować i dać sobie na spokój:-) albo własny portal filmowy założymy i tylko My będziemy zbierać punkty i oceniać filmy na ile nam się podoba, a nie jak inni oceniają ;-)

Chunk

To ostatnie najlepsze.
Jeszcze bym kasował konta, tym co by je u NAS zakładali...
;D

ZSGifMan

Najpierw dodamy im punkty by się cieszyli, a potem skasujemy im punkty i wystawimy jeszcze na minus:) Tak by musieli dodać dużo materiału by wyjść na zero:) A potem zabierzemy im te materiały i wstawimy jako swoje i będziemy rżnąć filmowych znawców :D

Chunk

Taaa, a weryfikację zaczęlibyśmy dopiero gdzieś za dwa lata...
Niech się uczą cierpliwie czekać!
I to też nie za wiele tylko z jedną miesięcznie albo i mniej :D
Po co się przemęczać...?

ZSGifMan

także plan jest:) trzeba tylko stronkę filmową założyć :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

takie czasy Mój Szanowny Kompanie Filmwebowy:-)

Chunk

:D
Święte słowa, Szanowny Kolego...

andrzej75

Też się zdziwiłem że nic nie ma, to samo z The Tick.

andrzej75

No powinien być. Wgl Van Damme ma tam pod koniec odcinka genialną walkę jakiej nie miał dawno ;)

arnie47

Świetnie było jak przyjął w zwolnionym tempie tego batona na paszczę :D
Mistrzostwo!
Aż mi się słabo zrobiło, a widziałem wiele . . . ;)

ZSGifMan

Hehe no widzisz, to było dobre zgadzam sie :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Na 10 to 10, ale w szkolnej skali oceniania to tak jak ty :)

andrzej75

Obejrzałem , poziom skoczył po ostatnich crapach. Czekam na kolejne odcinki.

FRANK_MARTIN_FILMWEB

Ja też czekam. Koniecznie muszą zrobić następne :)

andrzej75

A wiadomo cos o nasteonych odcinkach? Kreca?

mania19

Raczej już są nakręcone.

FRANK_MARTIN_FILMWEB

no to super wtedy

mania19

Chciałem dodać ten serial do bazy Filmwebu,ale dostałem info,że czeka już w klejce na dodanie.
To jest jakiś żart,że nie ma jeszcze tego serialu w bazie ;/

mackal83

To nie żart, to FW :|

FRANK_MARTIN_FILMWEB

A wiadomo kiedy następne odcinki zostaną wypuszczone?

Pijany_Mistrz

Trzeba czekać , trochę poszukałem i w trailerze napisali że jeśli chcesz oglądać 1 sezon oceń "pilota" na 5 gwiazdek. Chyba wszystko zależy od widzów , czyli od sprzedaży pierwszego odcinka. Jednak nie jest tak różowo jak myśłałem.

https://www.youtube.com/watch?v=NUQmfaKTcbs#t=29.525687

andrzej75

Serial z jCVD ?? Chętnie obejrzę

giovanni50

Wyprodukowano w Indiach, czyli król tańczy i śpiewa!

tankista

Dzięki za info

andrzej75

Dobrze, że w końcu dodali

Williamson

Dobrze? Dla kogo?

tankista

Dla grupy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones