Jessica Parker Kennedy

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/739761/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":1888,"rate":7.001059322033898,"desc":"ocen"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/739761/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":41,"rate":7.609756097560975,"desc":"ocen"}}]
7,0
1 888 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Parker Kennedy
  • Mam ochotę babsztyla udusić, irytuje mnie aż białej gorączki dostaję, gdy się pojawia na ekranie to aż mnie skręca w żołądku :) Ten jej angielski, akcent... Udusiłbym gołymi rękoma :) Mimo, że całkiem ładna :P

• andrey_filmweb Przez ten jej akcent kilka razy mialam ochote wylaczyc serial -.-

• andrey_filmweb Miałem dokładnie to samo. Przewinąłem wiele scen z udziałem tej zacnej aktorki :D Oprócz wspaniałego akcentu, należy wyróżnić także jej wspaniałą mimikę twarzy na poziomie postaci z gry komputerowej :D Ta pani każdą kwestię wypowiadała tak samo.. Zero charyzmy czy osobowości..

• dziondeer Ten akcent to chyba miał brzmieć jak francuski

• andrey_filmweb O co wam chodzi? Przecież dziewczyna gra akcent kreolski czyli z naleciałościami francuskiego. Powszechny ówcześnie na Morzu Karaibskim. Uważam, że bardzo dobrze jej wychodzi. Widać, że niektórzy z Was po prostu nie czają klimatów społecznych w pirackich czasach, a to po prostu kreolskie pochodzenie postaci (także pod względem urody aktorka została tak dobrana, ciemna cera, oprawa oczu, etc.). Uważam, że nie gra wybitnie ale 4+ można jej postawić.