Jim BeaverI

James Norman Beaver Jr.

8,0
4 979 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Beaver

Jest genialny w Supernatural!Uwielbiam jego postac i to jak ją kreuje, cos kapitalnego!

Bobey

O kurczę, a myślałam, że to tylko ja szaleję za Bobbym. Uwielbiam każdą minutę, w której się pojawia. A już kocham to, jak opieprza Deana albo Sama XD Toast na cześć łowcy-seniora, siostro!

Schizophrana

Jestem płci męskiej, więc raczej "bracie".

Poza tym uwielbiam jak Bobby mówi:

"Storm is comming, and you boys, you are smack in the middle of it "

Bobey

Sorry Winnetou, po prostu tak często zwracam się do wszystkich w moim otoczeniu "siostro", że już mi to weszło w nawyk. (No, a poza tym jestem zbyt leniwa, żeby zaglądać każdej osobie o dwuznacznym nicku w profil.)
Też uśmiecham się szeroko przy tej scenie.
Bobby'iego nie da się nie kochać, z tą jego nierozłączną czapką;>

Schizophrana

Nie sama, trochę nas jest:)

Bobey

popieram Was... nie wyobrażam sobie nikogo innego w roli Bobbiego!

Bobey

zgadzam się, już po raz 265236253 napiszę, że w Supernatural idealnie potrafią dobrać aktorów. Jim jest świetny w roli Bobby'ego uwielbiam jego ironię :)

doroti

No nie wiem czy idealnie.. Lucyferek mi za cholere nie pasi..tak samo jak ta nowa Ruby.. no ale nie ja wybieralem ;p

Don_Jaras

ta nowa Ruby też mi się nie podoba. ale Bobby jest genialny :D

Patagonika

chodziło mi bardziej o dobór aktorów nie aktorek. Nowej Ruby też nie lubiłam :)

Bobey

w Deadwood lepszy

danteusz

Jako Bobby jest super :D Jedna z moich ulubionych postaci obok Deana i Sama :D

AnneBoleyn1536

Kocham Bobby'ego z spn, kocham Elswortha z deadwood i Szeryfa Mills'a z harper island, tak jak wszystkie te trzy seriale. Ale to wszystko zasługa Jim'a, moim zdaniem co do postaci Bobby'ego jak i pozostałych dwóch, o których wspomniałem, on nie musi grać on jest po prostu sobą i to jest to co w nim kocham <3 taki wujcio, którego każdy by chciał mieć i się od czasu do czasu przytulić i zwierzyć.

Bobey

IDJITS.

Jedr0i

I jeszcze to jego BALLS...

Bobey

moja ulubiona postać uwielbiam go jak umierał to płakałam jak bóbr

elizabetka

Jak BÓBR, ha.

Madoq

Ha. Nazwisko zobowiązuje...
Jak widzę Jima gdziekolwiek, to od razu uruchamia mi się tryb TULIMY... taki z niego kochany Bóbr.

elizabetka

Bo to naprawdę wzruszające było

Bobey

Zgadza się!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones