Jim Broadbent

James Broadbent

7,8
20 306 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Broadbent

Według mnie to obecnie jeden z najlepszych aktorów brytyjskich. "Iris", "Moulin Rouge", "Bridget Jones", "Gangi Nowego Jorku" - a w każdym filmie gra wyraziście i z klasą. Mimo że dostał już jednego Oscara, nie cieszy się wielką popularnością. Może to sie zmieni?

Thommy

Zgadzam się, wspaniały aktor. W każdym filmei, w którym go widziałam grał naprawdę dobrze. Podziwiam.

Thommy

Wczoraj obejrzałam "Iris". No przeszedł tam samego siebie. Wzruszył mnie swoją grą.

gabi_2

mi też się strasznie podobał w "Iris"... ale i tak nadal uważam że drugi Oscar za "Moulin Rouge" by się przydał... był tam wspaniałą postacią i grał wyśmienicie (pomijając to że śpiewał i tańczył i owgóle:D)


pozdrawiam:*

Pin_up_Margolcia

ja go w "Iris" akurat nie widziałam, ale skoro tak chwalicie, to w wolnej chwili obejrzę z przyjemnością.
wg mnie to świetny aktor, żadną rolą mnie nie rozczarował, a w "Moulin Rouge!" był po prostu rewelacyjny! I w dodatku budzi we mnie wielką sympatię,a to też nie o każdym można powiedzieć ;)

The_Carnival_Is_Over

a głosów tylko 291, ech.. szkoda.

gabi_2

gabi_2, zgadzam się z Tobą. "Iris" to pokaz aktorstwa na najwyższym poziomie.

użytkownik usunięty
Promythion

w "Iris" po prostu był niesamowity, nie do podrobienia. Ale i z lekką komedyjką sobie potrafi poradzić ("Bridget Jones") Znakomity we wszystkich rolach, w jakich dotychczas go widziałam. Zastanawia mnie, dlaczego w ogóle się o nim nie mówi?

Thommy

aktor genialny, a jego rola w Iris była niesamowita
brawo

Anda00

A ja obejrzałem Atlas Chmur i ten człowiek skradł cały show, niesamowita twarz, która rozśmiesza nie robiąc nic :)

Equos

Tak, jest świetny w " Atlasie chmur" :)

Thommy

Ja niestety widziałam z tym panem tylko 3 filmy;(

Mari6522

Ja również nie widziałem go w zbyt wielu produkcjach, tylko tych najbardziej znanych, ale w każdym filmie stworzył rolę, którą się pamięta! Mam nadzieję obejrzeć więcej filmów z tym Panem, gdyż to czysta przyjemność widzieć go go na ekranie. W dotychczas obejrzanych przeze mnie filmach zasługuje na 10/10/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones