Jim Carrey

James Eugene Carrey

8,5
65 029 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Carrey

Jeśli tak, to proszę o tytuł, bo męczą mnie jego głupie miny w każdym filmie na jaki natrafię z jego
udziałem. Chciałabym się przekonać czy umie grać w normalnych filmach, czy przeznaczone są
mu tylko głupie komedie i role imbecyli.

użytkownik usunięty
cumartesi

"Numer 23"
Mi się tam podoba.Ciekawy film,ale każdy ma swój gust.Bynajmniej nie jest to głupia komedia. :)

Dzięki, już patrzę.

cumartesi

Truman Show, Człowiek z Księżyca, Zakochany bez Pamięci, Majestic :)

użytkownik usunięty
Jim_Carrey

Carrey wszędzie :D

cumartesi

Mylisz się, są też ''normalne'' filmy z jego udziałem, ''numer 23', tak jak już wcześniej wspomniała koleżanka przede mną , dorzucę jeszcze ''zakochany bez pamięci''. co tylko potwierdza fakt, że jest mega utalentowanym aktorem bo potrafi odnaleźć się w każdym gatunku. poszukaj trochę filmów z jego udziałem, a nie pleciesz głupoty. ^^

bellatrixx_2

Ale ja nie napisałam, że on we wszystkich filmach gra głupków - stad moje pytanie. Napisałam jedynie, że ja trafiam tylko na takie jego filmy, gdzie zawsze gra skończonego idiotę (poczynając od Batmana, kończąc po Ja, Irena i ja), stąd chciałabym go od parady, zobaczyć w czymś normalnym.
Zakochanego bez pamięci widziałam dawno, dawno temu, jak tylko wszedł do kin i pamiętam, że wrażenia na mnie nie zrobił. Kiepsko kojarzę już sam film, więc nie pamiętam jak zagrał tam Jim Carrey. Chociaż pamiętam, że w filmie na nerwy działała mi Kate Winslet, a nie on.

cumartesi

Numer 23, Zakochany bez pamięci. Właściwie tylko te mi do głowy przychodzą. Ale zagrał w nich kapitalnie.

cumartesi

zdecydowanie Truman Show.

cumartesi

Kick-Ass 2! :D

cumartesi

Polecam Człowieka z Księżyca. Nie tylko ze względu na Carreya, ale na ciekawie przedstawioną rzeczywistość jaka jest kreowana w telewizji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones