Jim Carrey

James Eugene Carrey

8,5
65 029 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Carrey

Witam, poszukują filmu w którym Jim grał krótką rolę, jakiegoś gościa występującego na
scenie w jakimś barze, klubie, czy lokalu. Naśladował tam jakiegoś brzuchomówcę czy
Elvisa, nie pamiętam dokładnie już. Na pewno film z lat 90' lub prędzej 80' bo Carrey był tam
dość młody. Sory że taki nie dokładny opis ;). Pozdrawiam

HenryHill1996

Bardzo prawdopodobne, że chodzi Ci o Man on the Moon (Człowiek z księżyca) z 99' :) Pozdrawiam :)

Jim_Carrey

Na pewno nie, bo w tym filmie o który mi chodzi Jima Carrey występował tylko jako poboczny bohater przez jakieś 30sek, że facet z facetem rozmawia w jakimś klubie a w tle akurat jest występ na scenie i to Jim Carrey grał tam jakiegoś brzuchomówce czy coś w tym stylu, i bodajże potem główny bohater tego filmu skrytykował występ tego pana na scenie którego grał właśnie Jim Carrey ;)

HenryHill1996

Więc szukamy dalej. Zobacz czy nie o Pink Cadillac (Różowy cadillac) z '89 Ci chodzi. :)

Jim_Carrey

TAAAAAK!!! Dzięki :P. Coś mi się kojarzyło właśnie z Eastwoodem ;p, ale myślę że Carrey grał z nim tylko w 5 części Brudnego Harryego, a tam grał przecież tego heavy metalowego muzyka czy coś w tym stylu co go potem zabili w tym filmie. Oglądałem właśnie i "Pulę Śmierci" i "Różowy Cadillac" i dlatego mi się tak kojarzyło ;P. Dzięki :)

HenryHill1996

Nie ma sprawy :)

Jim_Carrey

Kolego ja też szukam filmu jestem fanem Jima widziałem kiedyś jego reklamę na kasecie VHS Jim jedzie samochodem a obok niego siedzi pluszowa maskotka dobrze pamiętam była to małpka tyle zapamiętałem to chyba jakiś stary film z jego udziałem z góry dziękuje za pomoc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones